Announcement

Collapse
No announcement yet.

Salata od tunjevine. Dobro ili loše

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

    Istina, ćevapi, pomfri i obavezno puno majoneze, uz sve fuj

    Comment


    • #17
      Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

      šteta salatu od tune koja je odlican obrok pretvoriti u junk zbog majoneze...
      sve je stvar navike, prije mi je nezamislivo bilo jesti krompir bez majoneze ili ketchupa, da ne govorim o cheesburgerima i piletinama... sad fino kad junkam onda malkice senfa kapnem i malo zelene salate i super...

      Comment


      • #18
        Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

        Originally posted by Majest4 View Post
        Istina, ćevapi, pomfri i obavezno puno majoneze, uz sve fuj
        fuj????? njamiiiiiiiiiiiiiiii.....
        ubio bih sad za cevape, pomfri i majonezu haha...ali kasnije bih sebe ubio jer sam zgrijesio
        Piletina s grill tave + brokula, to mi je stvarnost upravo sad :P ... da..bez kruha ...

        Comment


        • #19
          Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

          Originally posted by WTF View Post
          fuj????? njamiiiiiiiiiiiiiiii.....
          ubio bih sad za cevape, pomfri i majonezu haha...ali kasnije bih sebe ubio jer sam zgrijesio
          Piletina s grill tave + brokula, to mi je stvarnost upravo sad :P ... da..bez kruha ...
          @WTF hehe, meni se gadi majoneza, a od ćevapa se podrigavam cijeli dan xD piletina,senf, riža/tjesnina ftw :P

          @denis2310 ako ti fali nešto da to malo poveže skupa, probaj malo milbone (posni sir), on bi to fino osvježio :P

          Comment


          • #20
            Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

            Originally posted by david22 View Post
            Nemam se sta zajebavati, ovo je sasvim solidan bb obrok, nemislim da stavi teglu majoneze, 1-2 žlice na masi ga nece unistiti, a može ju zamjeniti i posnim. Previše se opterečujete sitnicama.
            Bilo je i vrime da to netko kaže.
            Dajte ljudi sve u granicama je prihvatljivo. Čini mi se kad bi stavi žlicu majoneze ispred vas da bi bježali ko od crnog đavla.

            Comment


            • #21
              Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

              Originally posted by CrnaŠaka View Post
              Bilo je i vrime da to netko kaže.
              Dajte ljudi sve u granicama je prihvatljivo. Čini mi se kad bi stavi žlicu majoneze ispred vas da bi bježali ko od crnog đavla.
              istina... brzinom munje

              Comment


              • #22
                Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

                samo da vas pitam mislim malo je glupo al dobro jel se palacink smatraju kao Junk food zato jer nigdi nepiše da su štetne pa neznan evo samo da se informiram malo.
                Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

                Comment


                • #23
                  Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

                  Originally posted by Luka96 View Post
                  samo da vas pitam mislim malo je glupo al dobro jel se palacink smatraju kao Junk food zato jer nigdi nepiše da su štetne pa neznan evo samo da se informiram malo.
                  http://www.building-body.com/forum/e...pala%C4%8Dinka

                  Comment


                  • #24
                    Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

                    Sve u granicama normale je ok. Ali uz svaki obrok možete staviti majonezu, kećap... itd. I na kraju kada sve to zbrojiš zgroziš se kada vidiš koliko si smeća unio u sebe.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Salata od tunjevine. Dobro ili loše

                      Originally posted by arianko View Post
                      Sve u granicama normale je ok. Ali uz svaki obrok možete staviti majonezu, kećap... itd. I na kraju kada sve to zbrojiš zgroziš se kada vidiš koliko si smeća unio u sebe.
                      najbolje ništa, manje muke oko zbrajanja

                      Comment

                      Working...
                      X