Announcement

Collapse
No announcement yet.

prehrana za par dana - plasticnim posudicama napraviti oko 10 obroka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prehrana za par dana - plasticnim posudicama napraviti oko 10 obroka

    evo planiram si u plasticnim posudicama napraviti oko 10 obroka koji bi mi trajali par dana(3-5).

    ujutro ide whey i zobene, zadnji obrok je posni, poslije treninga je whey i dex.( to necu pripremat )

    sve ostale obroke njih 2-4(dnevno) sam si mislio pripremiti.

    1. kuhana jaja, povrce
    2. piletina, riza - pwm

    e sad zanimalo me koje jos obroke da si pripremim, koje meso vi preoprucujete da moze stajat par dana u hladnjaku a da ne bude tako lose. htio sam ribu, ali neznam kakva je ona kad odstoji?

    od povrca cu stavljat kukuruz, zelenu salatu, pomidore, ..

    svi prjedlozi su otvoreni. radi se o definiciji, iako nije ni bitno, vi preporucite meso ja cu ga napravit sa salatom ne s rizom(krupirom, ...) jedino ako nije PWM.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

  • #2
    Re: prehrana za par dana

    pozdrav,
    usudit ću se dat ti par savjeta, samo zato što sam cura, pa se kužim u kuhinju.
    integralna riža skuhana u frižideru može stati danima, neće joj ništa bit, svo friško povrće možeš blanširat i odvojiti u porcije, pa zamrznit i samo ubaciti u vrilu vodu prije kuhanja (to je puno jeftinije nego kupiti gotovo smrznuto)
    ribu možeš marinirat, tako ti i ona može stati danima i okus joj je još bolji... meso koje je spremljeno, može se čuvati u ulju. hranu u frižideru najbolje ćeš očuvati ako imaš one zdjelice koje imaju vakum poklopce, tako da zrak ne može ući u posudicu. (ovo ti je bitno za bilo koje meso koje ostavljaš)
    te evo ti jedan recept za domaći bezkvasni kruh
    0.5 kg dinkel brašna (bez glutena je i lako probavljivo)
    vode
    sol
    malo ulja
    u malu žličicu (manja čajna žl.) sode bikarbone
    ja stavim sjemenke: sezama, lana, suncokreta, lipši je...

    smjesa treba biti mekana, najbolje je mješat kuhačom, ne tvrda, ne rijetka, nego između.
    pečeš u zagrijanoj pećici na 180 stupnjeva na papiru za pečenje...

    nadam se da sam bar malo pomogla

    poz
    klem

    Comment

    Working...
    X