Announcement

Collapse
No announcement yet.

O nabavci BB prehrane: kupnja i priprema - kako stignete pripremiti sve?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O nabavci BB prehrane: kupnja i priprema - kako stignete pripremiti sve?

    Pozdrav!


    Vi busy bodyb-eri, kako složite prehranu za tjedan? kako stignete pripremiti sve? Kako npr napravite:

    a) kupnju (sta tjedno, itd?) - sta sve kupite i kako (zamrznuto?) kako pilad npr itd?
    b) pripremu (to sve treba pripremiti, kada stignete to napraviti, itd)
    c) kako stignete kupovati, npr ako ste busy preko dana onda kako odete u shopping, tjedno ili? Meso zamrznuto sve uzmete ili kako...


    znam a su mozda n00bovska pitanja al bolje pitat pa ispast glup

    nego

    ne pitat


    I OSTAT glup


    HVALA

  • #2
    Re: O nabavci BB prehrane

    a cuj kad si u tome onda ti nista nije tlaka i sve ti to postane rutina.
    Evo sam zbroji koliko imas slobodnog vrimena u danu i sad ti to vrime trosis neznam sad.. na internetu ili negdje na kavi dok drugi planiraju kako ce nabacit iduce kilo misica...

    Comment


    • #3
      Re: O nabavci BB prehrane

      Mozes si spremiti sta ces spremati pr. u nedjelju i onda za sljedeci dan si ispeces vecer prije i spakiras , ili ako imas vremena to isto napravis ujutro , popakujes u tuperware i miran si. Za slaganje plana prehrane , tu si uzmes jedan dan i vidis sta si i koliko proslih tjedana jeo i sta si postigao u to vrijeme i prema tome se orijentiras , ili povecas unos ili smanjis. Simple as that.
      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
      - Aldous Huxley

      Comment


      • #4
        Re: O nabavci BB prehrane

        Hvala. Totalno imate pravo. Ljepo sve pripremit i ciao...

        a kada idete u kupovinu? 1 Tjedno?
        Kako uzimate meso? Smrznuto da mozete pripremiti i u ako ste npr isli u kupovinu u ned, da imate zalihe i za petak npr.

        nadam se da sam dobronapisao

        Comment


        • #5
          Re: O nabavci BB prehrane: kupnja i priprema - kako stignete pripremiti sve?

          kako npr piletinu , za cijeli tj uzeti?

          Comment

          Working...
          X