Announcement

Collapse
No announcement yet.

sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

    zanima me kako jedete i pripremate jaja.. zelim ih jesti ujutro ( samo bjelanjak ) a ne znam sa čim .. pa ako imate neke savjete bio bih vam zahvalan

  • #2
    Re: sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

    Originally posted by zyzz1993 View Post
    zanima me kako jedete i pripremate jaja.. zelim ih jesti ujutro ( samo bjelanjak ) a ne znam sa čim .. pa ako imate neke savjete bio bih vam zahvalan
    ne znam jesil' probao sa kiselim krastavicama. Meni bude odlično, mada dodam i hljeba, a ugl bilo šta kiselo mi odlično legne uz jaja kupus, krastavice itd.

    Comment


    • #3
      Re: sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

      ma probo sam al ono.. bolje je nego sama jaja al nije mi bas ukusno ni s tim haha

      Comment


      • #4
        Re: sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

        Fino odeš u lidla i kupiš brokulu za 8 kuna (400g) a ako nisi u mogučnosti ujutro, fino si nacever skuhaš (cca 10 min) i u nju udrobiš bjelanjke. I gdje češ bolji obrok? A k tome je full ukusno.

        Comment


        • #5
          Re: sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

          imam bas brukulu sad u frizideeru.. mogo bi probat

          Comment


          • #6
            Re: sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

            umuti mikserom dok nedobijes slag pjenu...doday whey protein radi ukusa..mozes i koji natren..u frizider i imas sladoled samo takav...i da..pojedi brzo da ne stoji...ovo je jedna od opcija koju cesto ubacim..dosadi non stop kuhana bjelanca...pa ovo nekad dobro dodje.....

            Comment


            • #7
              Re: sa čime jesti bjelanjak i kako ga pripremiti ..

              zvuči dobro

              Comment

              Working...
              X