Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mineralna: dal je i ona kao gazirana pića štetna...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mineralna: dal je i ona kao gazirana pića štetna...?

    zanima me budući da gazirana pića nagrizaju mišiće,tj. nisu dobra za mišiće,šta je sa mineralnom dal je i ona kao gazirana pića štetna i dal se može piti za vrijeme treninga umjesto obične vode.
    Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

  • #2
    Re: mineralna

    Mineralno i gazirano nije isto...sto se mineralne tice,ne vidim razloga zasto ne...mineralna voda je i dalje obicna voda,samo sa povecanom koncentracijom minerala - tim bolje za tebe.
    Sve dok nije gazirana sve je OK,dok sa gaziranom ne treba pretjerivati,a ja je definitivno ne bi pio za vrijeme treninga jer dobijem osjecaj napirenosti.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #3
      Re: mineralna

      Donat Mg

      Donag Mg nastaje otapanjem stijena bogatih magnezijem, kalcijem, sulfatima, hidrogenkarbonatima i nizom elemenata koji su neophodni za pravilan rad organizma.


      Veliki dio svoje ljekovitosti Donat Mg duguje magneziju koji je neizostavni sustavni dio svih živih bića i nužno je potreban u borbi protiv bolesti koje nastaju kao posljedica modernog načina života. Zbog svojih kemisjkih i fizikalnih osobina i posebnog sastava odličan je suputnik i pomoćnik pri različitim zdravstvenim problemima: snižava rehinu povišenog kolesterola, neutralizira želučanu kiselinu, sudjeluje u metabolizmu masti i ugljikohidrata, blagotvorno potiče meetabolizam i osigurava pravilan rad probavnog sustava, štiti srce i krvne žile, a ima i umirujuće djelovanje. Osim toga, Donat Mg zbog sivokog sadržaja magnezija i malo kuhinjske soli, osigurava dostatne količine magnezija pri povećanim potrebama za tim mineralom (antistresni mineral). Stoga se preporučuje oboljelima od šećerne bolesti, osobama koje podliježu redukcijskim prehranama, pri pojačanoj tjelesnoj aktivnosti kao i za vrijeme trudnoće i dojenja.


      Donag Mg je jedinstven proizivod na tržištu prirodnih mineralnih voda, sa širokim spektrom indikacija i preporučljivo ga je svakodnevno piti. Blagotvorno stimulira metabolizam i posve zdravih ljudi – za bolji osjećaj. Također napominjemo da, s sobzirom da neki ljudi ne podnose gazirana pića, Donat Mg možete ostaviti otvoren da ishlapi CO2 i takvog ga piti, jer neće izgubiti na svojim ljekovitim svojstvima.
      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #4
        Re: mineralna

        Jamnica-Prirodna mineralna negazirana voda
        Težite za prirodnošću?

        U tom slučaju svakako posegnite za JAMNICOM, negaziranom, prirodnom, mineralnom vodom!

        Vjarojatno već znate da je voda osnovna gradivna tvar svih čovjekovih stanica, tkova i organa. Zato je za besprijekorno funkcioniranje i zdravlje ljudskog organizma neophodna prirodna, negazirana mineralna voda.

        Plava JAMNICA je pravi izbor!

        eo još jedan izbor..
        http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

        Comment


        • #5
          Re: mineralna

          Sa Donatom bi trebalo malo opreznije,jako dobro "otvara" pa da nebi bilo nismo znali

          Comment


          • #6
            Re: mineralna

            ahahah da nebi bilo grlica style..
            http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

            Comment


            • #7
              Re: mineralna

              Originally posted by Vladebisi
              Sa Donatom bi trebalo malo opreznije,jako dobro "otvara" pa da nebi bilo nismo znali
              Jel je to fakat moguče da Donat otvara???ja sam ga jednom krivo kupio,tj kolega na poslu mi je kupio Donat i niš se nije desilo.

              Comment


              • #8
                mineralna

                Code:
                U tom slučaju svakako posegnite za JAMNICOM, negaziranom, prirodnom, mineralnom vodom!
                Ja znam popiti i do litru dnevno

                Molim komentar na ovo

                Jeli to pretjerano Ima li mineralna voda štetnog utjecaja

                Hvala
                ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

                Comment

                Working...
                X