Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tuna u ulju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Tuna u ulju

    Originally posted by Malik
    ST
    blago se vama... u ZG toga nema...
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #47
      Re: Tuna u ulju

      pff nije to nista...bio je raj dok je bio posni sir...duplo jeftiniji...oko 10kn/kg...al to je bilo pretrpavanje...ja bi dnevno jeo oko 750g a doslo bi me 7 kn al su ga ukinili prosle godine mamicu im valjda ce ove vratit...

      Comment


      • #48
        Re: Tuna u ulju

        Originally posted by Malik
        pff nije to nista...bio je raj dok je bio posni sir...duplo jeftiniji...oko 10kn/kg...al to je bilo pretrpavanje...ja bi dnevno jeo oko 750g a doslo bi me 7 kn al su ga ukinili prosle godine mamicu im valjda ce ove vratit...
        auf blago tebi... drzim ti fige da ti ga vrate .. obozavam posni
        Masa je mama a definicija je baba!

        Comment


        • #49
          Re: Tuna u ulju

          sve se bojim da nece...bio jucer pisat ispit pa sam u prolazu vidio da su jos dukatovi proizvodi u menzi kao i prosle godine, a posni sir je vjerovatno bio dok su imali ugovor sa splitskom mljekarom mils...nazalost

          Comment


          • #50
            Re: Tuna u ulju

            ja recimo tunu pomiješam s kukuruzom iz konzerve ali to čisto malo radi okusa i stavim malo domaćeg paradajza...jel to u redu?
            A gde su noge?

            Comment


            • #51
              Re: Tuna u ulju

              ok je
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #52
                Re: Tuna u ulju

                Originally posted by Mackiel
                ja recimo tunu pomiješam s kukuruzom iz konzerve ali to čisto malo radi okusa i stavim malo domaćeg paradajza...jel to u redu?
                jesi mozda probo pomjesat s jajima, meni predobro !

                Comment


                • #53
                  Re: Tuna u ulju

                  Znam da je tema stara ali imam pitanje uvezi tunjevine?

                  Dali ima razlike u tunjevini u komadičima i komadima?

                  Pošto je ova u komadima skoro pa duplo skuplja, dali je ovo meso u komadičima lošije ili druge kategorije?
                  "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                  Comment


                  • #54
                    Re: Tuna u ulju

                    kod nas nema bas nesto vele jeftine tune
                    uzimam rio mare (preskupa je al sta ces), 200g i 500g posnog prije spavanja
                    tunu u cjediljka i u vrelu vodu, nakon toga pomjesam sa dukatovim posnim i spavanac lagano ^^
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • #55
                      Re: Tuna u ulju

                      Originally posted by Mackiel
                      ja recimo tunu pomiješam s kukuruzom iz konzerve ali to čisto malo radi okusa i stavim malo domaćeg paradajza...jel to u redu?
                      po meni nije. Kukuruz iz konzerve je sa šećerom i soli. Koristi smrznuti kukuruz, kuva se za 3 minuta, a nema ni soli, ni šećera u sebi. Osim toga izbegavaj konzerve koje možeš, jer su sve obložene toksičnim slojem plastike iznutra. Googlaj BPA, da vidiš o čemu govorim
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • #56
                        Re: Tuna u ulju

                        Originally posted by TheCroIvPu
                        Znam da je tema stara ali imam pitanje uvezi tunjevine?

                        Dali ima razlike u tunjevini u komadičima i komadima?

                        Pošto je ova u komadima skoro pa duplo skuplja, dali je ovo meso u komadičima lošije ili druge kategorije?
                        ima razlike,al u prehrambenoj vrijednosti i ne bas,osim ako je tuna u ulju onda je dosta masnije jer ulje prodre u komadice(pa je tesko isprat kroz vodu),a ako je komadi tj. filet onda je dosta kvalitetnije i manje masno...postoji jos tuna u salamuri-brine i u vodi,jos u vodi nisam nasa u nas,al u Britaniji je redovito kupujem,a kod kuce komadice u ulju,ako je neka ultra akija npr u tommya 2.99kn,a ako nije 5.99kn u salamuri uzmem u kauflanda...
                        mogu,hoču i želim!!!

                        Comment

                        Working...
                        X