Announcement

Collapse
No announcement yet.

sir "škripavac"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sir "škripavac"

    zna li netko koliko je sir popularno zvan "škripavac" bolji ili lošiji od posnog navecer za jest prije spavanja. Dosta često od susede dobijem tog sira, a neznam što bih mislio o njemu!¨

    tnx.
    pozz

  • #2
    Re: sir "škripavac"

    mislim da je dosta masan taj sir...pogotovo ako je domaci nema nacina da se ukloni mast...

    Comment


    • #3
      Re: sir "škripavac"

      Comment


      • #4
        Re: sir "škripavac"

        Tu i tamo u P+M obrocima... Ali ja bi pomiješao sa purećom šunkom ili posnim sirom da dignem proteine

        Comment


        • #5
          Re: sir "škripavac"

          Originally posted by Homer
          Tu i tamo u P+M obrocima... Ali ja bi pomiješao sa purećom šunkom ili posnim sirom da dignem proteine
          Slazem se, iako ga najvise dodajem u P obroke jer je fin

          Comment


          • #6
            Re: sir "škripavac"

            Znam da dižem temu iz 2009., ali bolje nego da otvaram poptuno novu.

            Da li ima kakav prihvatljivi sir, male masnoće, koji je u rangu s ovim klasičnim poput ementalera i sličnog po njihovoj konstituciji i uprabi, u smislu da se može narezati na kriške i staviti u recimo sendvič, integiralni + pureća + sir, a da bude UH+P obrok, odnosno prihvatljive masnoće. Učinilo mi se da Zdenkin ementaler (nisam siguran, ali nečiji je), ima oko 15 g masti na 100 g.

            Evenutalno da ga koristim kao P+M, zarolati pureću/pileću šunku i taj sir.

            Comment


            • #7
              Re: sir "škripavac"

              možeš stavit i taj škripavac i bilo koji sir, nemoj se pretjerano zamarat time koliko je sir mastan, jedino ako si na nekoj opakoj dijeti, ovako su masti još i dobro došle, samo jedi, sa dobrim treningom ćeš to sve potrošit
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #8
                Re: sir "škripavac"

                O.K., primljeno na znanje i hvala ti na odgovoru.

                Comment


                • #9
                  Re: sir "škripavac"

                  Originally posted by Fredy Kruger
                  zna li netko koliko je sir popularno zvan "škripavac" bolji ili lošiji od posnog navecer za jest prije spavanja. Dosta često od susede dobijem tog sira, a neznam što bih mislio o njemu!¨

                  tnx.
                  pozz
                  kao prvo pozdravi susedu baš sam neki dan jeo taj škripavac i sir nije toliko mastan, naravno da ima veze ko ga kako radi, ali je pre slan za zadnji obrok, bar meni, inače odličan sir i nestao je u par minuta, moji ga još traže po kući hihihihi
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #10
                    Re: sir "škripavac"

                    Evo i ona voli škripavac, čak je i pjesmu napisala

                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment

                    Working...
                    X