Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plijesan u zdenki posnom siru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plijesan u zdenki posnom siru

    da li imate problema sa zdenka posnim sirom da se stvori plijesan na vrhu iako je u roku trajanja? meni se to jako cesto zna dogoditi, pa sam poslao mail u zdenku, a oni ostali sokirani...
    ako imate vi takvih iskustava, napisite.
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: Plijesan u zdenki posnom siru

    Koja tema....
    Pa to se često događa saa posnim sirevima.Ne znam sad za zdenku konkretno.Ali ja kupujem one sa zaklopcem obavezno.. pa ga to spačšava...ali ako stoji dulje vrijeme tipa 3-4 dana onda se zna stvoriti bijela pljiesan...koju ja samo odstranim a posnjak poderem ko budala 100evra
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #3
      Re: Plijesan u zdenki posnom siru

      ja kupujem jako puno posnog sira i takvo nesto mi se dogadja samo sa zdenkom i ne mislim nakon sto ga otvoris, nego kada kupljenog, zapakiranog, u roku trajanja otvoris, a tamo plijesan...
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #4
        Re: Plijesan u zdenki posnom siru

        Ja ga više ne kupujem. Zadnji put jedan kisel a drugi pokvaren totalno.

        Comment


        • #5
          Re: Plijesan u zdenki posnom siru

          kupujte onaj malabona ili kako već
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #6
            Re: Plijesan u zdenki posnom siru

            Originally posted by salemetal
            Ja ga više ne kupujem. Zadnji put jedan kisel a drugi pokvaren totalno.
            ja veceras bacije jedan...kisel bije totalno
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #7
              Re: Plijesan u zdenki posnom siru

              Originally posted by t111
              ja kupujem jako puno posnog sira i takvo nesto mi se dogadja samo sa zdenkom i ne mislim nakon sto ga otvoris, nego kada kupljenog, zapakiranog, u roku trajanja otvoris, a tamo plijesan...
              +1 Budem baš i ja poslao mail s kritikom.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                U petak kupim dva komada deset minuta prije zatvaranja trgovine.
                Dođem kući, otvorim jedan a on pokvaren (malo popizdim)
                Srećom kupio sam dva komada, naravno i drugi je bio pokvaren
                Inače mi se nebi dalo tako nešto vraćati u trgovin, ali sam prokuhao od bijesa da sam jedva doćekao jutro da im to vratim u Plodine !

                Comment


                • #9
                  Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                  a kako mislite pokvaren? kisel ili plijesniv?
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #10
                    Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                    O, to je uvijek iznenađenje. Nekad bude kisel, nekad bude samo plijesniv, a nekad oboje!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                      Originally posted by t111
                      a kako mislite pokvaren? kisel ili plijesniv?
                      U mom slučaju je bio plijesniv, i to prava šuma narasla !

                      Comment


                      • #12
                        Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                        ajme taj zdenkin posni je sranje...točno se sjećam dana kada sam vidio da ima 18g P,sav u entuzijazmu idem u konzum kupiti barem 10 komada po 500g...dođem doma otvorim jedan,pokvaren,reko ma to valjda jedan,kad ono drugi isto,i tako njih 8/10 pokvareno...skoro sam ubio nekog,odem u konzum i vratili mi pare,otada reko nikad više zdenku...no naravno,mama vidjela da kupio puno te zdenke i sutradan mi kupila 3 komada...kad ono 1 od ta tri pokvaren,i reko pa ne vjerujem...ma daj,od njih 10,000 koliko ih naprave(to sam okvirno rekao bzvze) njih 9,000 je pokvareno...drži se pilosa,9.5kn je 500g...najbolji posni.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                          Pa ja neznam kako vi al ja već duže vrijeme kupujem zdenka sir a i ostale naravno i nikad još nije bio ni pljesniv ni kisel ni pokvaren ni išta slično tome! Ja zadovoljan...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                            ili imas ludu srecu ili nisi skuzio plijesan... ona ti je bijele boje, a ne one tipicne sive...
                            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                            Comment


                            • #15
                              Re: Plijesan u zdenki posnom siru

                              bjele boje malo sutra!!! evo ja kupio dva koji su imali neke crvene točke po sebi!!?? rok još debelo valja.
                              dukatov zna imati tu bijelu pljesanj i biti kiselkast al potpuno jestiv. u studentskoj menzi košta 5kn 500g
                              stoga dukat je zakon!!

                              Comment

                              Working...
                              X