Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

    gledam po forumu, ove komentare, pa se kaže to ima toliko ugljikohidrata, uzmi ovo ima manje/više, holesterola, neke mjerice , sve tačno u mjernu jedinicu ...znam da je prehrana bitna al sad toliko ić u detalje

    zašto ne valja pizzu jest- ? koliko znam ima sira, gliva( bjelančevine) , finih začina, salame koja sadrzi toliko koliko proteina ....

    ja znam ljude koji su siromašni bili, koji su radili teške fizičke poslove, vadili ugalj , a imali su max dva-3 obroka u toku dana...

    ujutro ako pojedu nešto brzo, ponesu sa sobom pola hljeba i 200 grama salame, i to je uzina na poslu i navečer sta bude da se jede, jer su to većinom siromašne porodice, zato i rade taj posao meso, posni sir, riba itd su im bili nešto veoma rijetko tada
    ali zelim reći da su bili izuzetno građeni , a hranili su se slabo ? sad to nikako da kontam ..

  • #2
    Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

    ajoj....

    Comment


    • #3
      Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

      Originally posted by Bilderčić
      gledam po forumu, ove komentare, pa se kaže to ima toliko ugljikohidrata, uzmi ovo ima manje/više, holesterola, neke mjerice , sve tačno u mjernu jedinicu ...znam da je prehrana bitna al sad toliko ić u detalje
      zašto ne valja pizzu jest- ? koliko znam ima sira, gliva( bjelančevine) , finih začina, salame koja sadrzi toliko koliko proteina ....
      ja znam ljude koji su siromašni bili, koji su radili teške fizičke poslove, vadili ugalj , a imali su max dva-3 obroka u toku dana...
      ujutro ako pojedu nešto brzo, ponesu sa sobom pola hljeba i 200 grama salame, i to je uzina na poslu i navečer sta bude da se jede, jer su to većinom siromašne porodice, zato i rade taj posao meso, posni sir, riba itd su im bili nešto veoma rijetko tada
      ali zelim reći da su bili izuzetno građeni , a hranili su se slabo ? sad to nikako da kontam ..

      Comment


      • #4
        Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

        ne znam je ste li toliko prepametni il ste preglupi
        ja vam pričam ono što sam vidjeo svojim očima!

        Comment


        • #5
          Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

          mi smo preglupi..

          Comment


          • #6
            Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

            Originally posted by pro_beginer
            mi smo preglupi..
            DEFINITIVNO!

            Comment


            • #7
              Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

              Originally posted by Bilderčić
              g
              zašto ne valja pizzu jest- ? koliko znam ima sira, gliva( bjelančevine) , finih začina, salame koja sadrzi toliko koliko proteina .... ..
              eto jedi ti pizzu svaki dan pa nam javi rezultate ^^.
              Live for nothing or die for something

              Comment


              • #8
                Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                prehrana je precjenjena.
                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                Comment


                • #9
                  Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                  sam Nickname ti govori kakav ces biti i ostati ako budes jeo gluposti

                  Bilderčić

                  Comment


                  • #10
                    Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                    To za te baustelce ima pravo. Nagleda sam se i ja takvih.

                    Comment


                    • #11
                      Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                      da
                      baustelac izgleda brutalno nekome ko nikad nije stupio u teretanu ,to jest 90% ljudi
                      ali to se u teretani stigne za mjeseca dana dobre prehrane i treninga u teretani
                      ovo je bodybuilding forum ,izgled baustelca i nekoga u teretani je usporedba ne kruske i jabuke ,nego kruske i akumulator od auta
                      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                      Comment


                      • #12
                        Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                        Originally posted by Bilderčić
                        ne znam je ste li toliko prepametni il ste preglupi
                        ja vam pričam ono što sam vidjeo svojim očima!
                        ako mislis vrijedat druge clanove idi na drugi forum,jer trebat ces pomoc kad tad pa ces se cudit zasto ti nitko nece odgovorit...nije da te nes napadam al neki respekt trebas imat prema drugim clanovima...
                        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                          Originally posted by Boban
                          prehrana je precjenjena.
                          Ocito nikad nisi jeo kako treba pa ne znas sta govoris.
                          Pocni unositi dovoljno proteina preko prehrane pa ces vidit kako ces napredovat.
                          I ono sta ti ostane od prehrane najduze ti ostane.
                          Arena

                          Comment


                          • #14
                            Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                            Originally posted by mali priest
                            da
                            baustelac izgleda brutalno nekome ko nikad nije stupio u teretanu ,to jest 90% ljudi
                            ali to se u teretani stigne za mjeseca dana dobre prehrane i treninga u teretani
                            ovo je bodybuilding forum ,izgled baustelca i nekoga u teretani je usporedba ne kruske i jabuke ,nego kruske i akumulator od auta
                            zasto se uopce mucis nekima objasnjavat....
                            ako misle da prehrana nije vazna neka rade kako hoce...
                            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: čemu ovakva zbrka oko ishrane, preciznost itd ?

                              Računanje kalorija pomaže ti da se na masi ne umastiš, a da na definiciji postupno gubiš salo, a minimalno mišiče.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X