Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija... drugi obrok nakon treninga utezima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definicija... drugi obrok nakon treninga utezima

    Bok!
    Molio bih znalce da komentiraju kako bi u trebao izgledati drugi obrok nakon treninga , tj.obrok NAKON PWM...
    Uglavnom se radi o popodnevnom treningu , dakle taj obrok bi bio oko 20h.
    Da li P+UH iči je bolja opcija P+M?

    Hvala

  • #2
    Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

    p+m.....

    Comment


    • #3
      Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

      Originally posted by pro_beginer
      p+m.....
      jel mislis drugi nakon pwma ili odma ovaj iza pwma...sto nebi iza pwma trebali bit P+UH
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • #4
        Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

        Originally posted by marink
        Originally posted by pro_beginer
        p+m.....
        jel mislis drugi nakon pwma ili odma ovaj iza pwma...sto nebi iza pwma trebali bit P+UH
        Hm, ne kužim ni ja Ako nakon treninga popiješ šejk, sljedeći obrok je p + uh, pa dalje slijede p + m, a ako ne piješ šejk (ili ga drmneš kao dwm), pa čim dođeš doma jedeš kruti obrok (p + uh), obrok nakon toga je p + m.
        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #5
          Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

          falia je lik napisat.. vjerovatno je mislia kad dođe doma nakon šejka šta da jede...

          udri po piletini i riži.. 2 ure nakon svježi i bajam.. i onda aj leć
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

            nisam 100% siguran al trebalo bi zavisit jesi na ketozi ili cikliranju?
            ako si na cikliranju poslije pwm-a mislim da ide uh+p, ketoza m+p.
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

              mislio sam 2 obrok NAKON TRENINGA..prvi je PWM.. trenutno sam samo na redukciji UH..jeden ih samo ujutro 80gr ,prije treninga 40gr glukoze, i nakon u PWM 60gr glukoza .
              To me zanimalo dal da jedem P+M ili P+UH .....Nadam se da je jasnije sad za komentar..

              Comment


              • #8
                Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                to je prvi obrok nakon treninga.. šejk nie kruti obork jbt.. nakon šejka kad dođeš doma.. prvo šta jedeš je P + UH, prije spavanja svježi sir + bajam ! dakle P+UH
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #9
                  Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                  1 kruti obrok nakon treninga p+uh a drugi p+m... ja nisam dobro procito...ja sam samo vidio drugi obrok poslije treninga,previdio sam ovo odmah poslije pwm....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                    Ok znači P+UH...Dal mi netko može konkretno reč koliko UH da bude iz riže,zobenih ili sl?
                    Znači ipak je to 2h prije spavanja pa da nebi bilo previše UH jer ipak je tema DEFINICIJA
                    ..thnx

                    Comment


                    • #11
                      Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                      Nije bitno sto je vecer ..ti so otrenirao o tvoja inzulinska osjettljivost je odlicna kao ujitro tako da uzimas ugljikohidrate makar kao zadnji obrok ako ti je trening bio prije...dake ne boj se tih ugljikohidrata..a koliko ces ih uzet zavisi o tvojoj kalorijskoj potrebi.. dakle ja sam krenuo na defku.s 300g uh i rasporeduo sam ih za dorucak prije i pwm i obrok poslije ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                        Originally posted by Songoku
                        Nije bitno sto je vecer ..ti so otrenirao o tvoja inzulinska osjettljivost je odlicna kao ujitro tako da uzimas ugljikohidrate makar kao zadnji obrok ako ti je trening bio prije...dake ne boj se tih ugljikohidrata..a koliko ces ih uzet zavisi o tvojoj kalorijskoj potrebi.. dakle ja sam krenuo na defku.s 300g uh i rasporeduo sam ih za dorucak prije i pwm i obrok poslije ..
                        toliko uh mi izgleda previse
                        btw nemoj glukozu uzimat prije treninga
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                          ako ti je to ujedno i zadnji obrok
                          mozes slobodno ici i sa P+UH+M
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #14
                            Re: Definicija....drugi obrok nakon treninga utezima

                            Pusti ti mene,ja sam nakemijan i sa puno aktivnosti s 450 uh bez direktnog unosa masti osim omege sam gubio kilazu.. tj malo masti a bio na odrzavanju..

                            Comment

                            Working...
                            X