Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

    Ne znam da li si čuo...ali moram te prosvjetlit da ne možeš kod svakog poslodavca ići na 3 gableca i još toliko čik pauza Ne prodaju svi bižuteriej na štandovima
    Ako ti žvačeš 2 kifle i posni sir 2min onda
    Postoje poslodavci koji jedva čekaju da te steraju u k... iz minornih razloga...pa ne želim baš riskirat da me najuri jer mu žvačem pred očima svako 2h
    Realno-pojedeš 1.prije posla, 2.gablec,....u 16-17h si doma....tu stanu još 2 obroka....
    a vi svi jedete samo 4 puta jel tako
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #17
      Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

      nikakve potrebe nema da mi se bahatiš tako, ja sigurno mogu sa 5+ godina radnog iskustva i 10 poslova od kojih nijedan nije prodavanje na štandu reći koliko objektivno imaš vremena za pauzu..radio sam i na traci i u uredu, i na svakom sam imao barem 20 minuta pauze za gablec, tako da molim te ne izmišljaj gluposti.
      drugo, 3 i po godine jedem 4 obroka, na masi, defci, na održavanju etc...razlike? nikakve..aha da, manje stresa, više mišića, više snage i vremena za život kao takav.
      JEDAN obrok na poslu možeš pojest sigurno, a sad ako je i to problem onda moš odustat od sporta, jebiga...
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #18
        Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

        Originally posted by Mir7a
        nikakve potrebe nema da mi se bahatiš tako, ja sigurno mogu sa 5+ godina radnog iskustva i 10 poslova od kojih nijedan nije prodavanje na štandu reći koliko objektivno imaš vremena za pauzu..radio sam i na traci i u uredu, i na svakom sam imao barem 20 minuta pauze za gablec, tako da molim te ne izmišljaj gluposti.
        drugo, 3 i po godine jedem 4 obroka, na masi, defci, na održavanju etc...razlike? nikakve..aha da, manje stresa, više mišića, više snage i vremena za život kao takav.
        JEDAN obrok na poslu možeš pojest sigurno, a sad ako je i to problem onda moš odustat od sporta, j...ga...
        svaka cast,upravu si! ako nemos pojest bar jedan obrok dok radis kakav je to posa?? jedino ako radis pola sata a koliko ti onda u jednom obroku pojedes??ja uvik 5 jedem al nece dalje masa! sto je bilo bilo je ide al slabo!

        Comment


        • #19
          Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

          Originally posted by VelikiBlek
          Realno-pojedeš 1.prije posla, 2.gablec,....u 16-17h si doma....tu stanu još 2 obroka....
          Dakle, radno vrijeme recimo od 8-16h....
          1. obrok u 7h recimo, 2. obrok gablec u 12h recimo...dođeš doma u 16,30-17h....3.obrok u 18h...4obrok..21h..(vjerujem da ima ekipe koja od 18-22h može pojest 4 obroka )
          To je ono idealan scenarij, da te doma ceka sve spremno...da ides spavat u neko razumno vrijeme jer se budis u 6,30-7h.
          Nećemo uzet u obzir realne stvari tipa, da si često moraš sam spremat spizu, da ćeš nekaad otić s frendovima na cugu ili nešto treće, da ćeš curu odvest u kino, sex...
          treninga se nisam ni sjetio
          jednostavno nekad nećeš stići pojesti 4 kvalitetna obroka dnevno...nekakad ćeš morat nešto lapnut na brzinu (upitno da li je BB approved obrok)

          A i vremenske razlike među obrocima su dosta velike....opet složit ću se da ovisi od osobe do osobe....organizacija je uvijek bitna stvar....da osim gableca na poslu možeš otići u wc i popit shake ili da šef nije neki đikan pa ćeš moć na stolu držat torbu sa svojom hranom
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #20
            Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

            Originally posted by ibro10
            svaka cast,upravu si! ako nemos pojest bar jedan obrok dok radis kakav je to posa?? jedino ako radis pola sata a koliko ti onda u jednom obroku pojedes??ja uvik 5 jedem al nece dalje masa! sto je bilo bilo je ide al slabo!
            pitaj onih 320 000 nezaposlenih na burzi kakav je to posao Nitko nije rekao da nemaš pravo na gablec...pitanje je u 8 h radnog vremena koliko je optimalan broj obroka za prosječnog BB-a
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #21
              Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

              pa dobro nismo u africi da ljudi rade u rudnicima 20 sati...teško je, poslodavci su često gamad ali ipak postoje neki, osnovni, standardi..

              pa eto ja kad sam u takvoj situaciji imam jedan topli obrok dnevno i to je kad se vratim s posla u oko 4-5, obično neko meso. a ak imaš trening odma poslje posla treniraš pa tek onda hrana. ujutro rokneš zobene sa proteinom u prahu, posni tijekom posla sa čim god, i posni prije spavanja...i tu si bome već na 200g proteina, moš i rast. jebiga malo je jednolično al to je već drugi problem...realno ti onda već od 6 si slobodan, nemaš više obroka na meniu, napravio si trening. samo što si umoran ko isus .

              vremenske razlike između obroka bi bile problem da ti je obrok tipa Whey, ali posni/kazein/meso probavljaju se hrpu vremena.
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • #22
                Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

                ....naporan je to život ....onda se čudim što se svaki put kad radim čučanj pitam- koji k... mi ovo treba u životu
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #23
                  Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

                  Originally posted by VelikiBlek
                  ....naporan je to život ....onda se čudim što se svaki put kad radim čučanj pitam- koji k... mi ovo treba u životu
                  no pain no gain m8 =))
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • #24
                    Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

                    Originally posted by Mir7a
                    nećeš.
                    hm
                    radim u arhitektonskom uredu...
                    prosjek tezine je oko 120kg na 180 cm
                    ...
                    hrana se dobavlja iz restorana ... ima samo ILI ovo ILI ono
                    cevapi ILI neko drugo junk sranje...
                    nema kuhane piletine sta ces
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • #25
                      Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?



                      kutiju sira
                      svježeg uzmi
                      od doma.

                      evo i haiku si dobio...mislim ja vidim da bi ti najrađe jeo ćevape i da ti mi kažemo kako je to zakon i kako ti jadan nemaš drugog izbora...ajde ne nasmijavaj ljude
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #26
                        Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

                        sve bi dao za hladnjak na poslu!
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #27
                          Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

                          kupi ono šta se na plažu nosi.. oni mini hladnjak..
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • #28
                            Re: Uskoro ce ljeto, necu imati vremana za bb prehranu...?

                            ma drzim se ja svoga sto radim
                            tuna i posni pomjesni 500g toga i nesto kruha iz DMa onog crnog (neam blage kako se zove) (razgodim u 2 obroka)
                            Originally posted by servantess
                            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                            Comment

                            Working...
                            X