Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prirodna mjesavina Proteina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Prirodna mjesavina Proteina

    ok care mozda sam ja sjebo ali za to doktori mu rekli od cega je dobio jbt led pa nisam to ja reko ljudi strucnjaci mu rekli jbt led ....

    Comment


    • #32
      Re: Prirodna mjesavina Proteina

      ..samke, druze...
      ....da bi zadrzao koliko toliko postovanja na ovom forumu, citaj i citaj jer ljudima dosadi odgovarati 10 puta na ista pitanja.....

      ..citaj i negdje ces sigurno naci sve te info......znam da si novajlija, ali evo kazem ti sad da znas za ubuduce...

      ..why protein pij slobodno...citaj malo po netu sta kako, naci ces po novinama kao sto je avaz da pise da proteine svako treba piti jer ne stete , poboljsavaju imunitet itd...
      ..
      tvoj drug kao rpvo nije sigurno od P-a imao rpoblema ako je pio kako treba i jos Bog zna sta je pio...

      *****a kola ce te unistiti 100 puta prije nego proteini...
      ...nema se dalje sta reci, bilo mi je mrsko gledati ovdje da se provaljujes i d ate raja provaljuje pa sam ovo napisao.....

      ..ajd sad poslusaj sve fino i stavi to u akciju
      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

      Comment


      • #33
        Re: Prirodna mjesavina Proteina

        Ok demo hvala ti necu vise otvarat teme beze

        Comment


        • #34
          Re: Prirodna mjesavina Proteina

          Originally posted by samke
          Eto sonerov komentar je bezee nes se smije nezna sta je sve djete prozivilo al ok
          od protejina.
          Chill bro

          Comment


          • #35
            Re: Prirodna mjesavina Proteina

            EJ JBT LED DOKTORI SU MU REKLI JBT LED JARANE DOKTORI JBT LED.!!!111;;;,,

            zajebanciju na stranu...koliko nezrele ekipe dolazi na ovaj forum, meni je to misterija...i to ne baš puno klinaca, već ono 15-16 godina, nit znaju napisat normalan post nit znaju komunicirat a bome im ni logika/razmišljanje nije jača strana..pa to je već drugi razred srednje škole..
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • #36
              Re: Prirodna mjesavina Proteina

              Originally posted by Mir7a
              EJ JBT LED DOKTORI SU MU REKLI JBT LED JARANE DOKTORI JBT LED.!!!111;;;,,

              zajebanciju na stranu...koliko nezrele ekipe dolazi na ovaj forum, meni je to misterija...i to ne baš puno klinaca, već ono 15-16 godina, nit znaju napisat normalan post nit znaju komunicirat a bome im ni logika/razmišljanje nije jača strana..pa to je već drugi razred srednje škole..
              Drito to. To je i meni misterija

              psmtr, počinjem se bojat za budućnost
              Chill bro

              Comment


              • #37
                Re: Prirodna mjesavina Proteina

                Nikad dosta glupih ljudi, I LIKE IT!!!
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • #38
                  Re: Prirodna mjesavina Proteina

                  o bože evo mislim da sam pretrpio blaži moždani udar kad sam pročitao nastavak rasprave počeli sa dekstErozom i bjelanjcima pa završili na aritmijama... umireeeeeeem sa ovim poluinformacijama počeli smo se i vrijeđat, heboga luk
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Prirodna mjesavina Proteina

                    Ak niste skuzili frajer je reko da mu je frend pio neke proteine u tabletama TIGER BLOOD a tiger blood je underground lab koj proizvodi aas ilitiga steroide..

                    Comment


                    • #40
                      Re: Prirodna mjesavina Proteina

                      Originally posted by Songoku
                      Ak niste skuzili frajer je reko da mu je frend pio neke proteine u tabletama TIGER BLOOD a tiger blood je underground lab koj proizvodi aas ilitiga steroide..
                      i to sve sa 15 godina i onda mu rekli da je od proteina dobio aritmije taman da je i steroide uzimao nebi to dobio, čudni ti neki proteijini
                      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Prirodna mjesavina Proteina

                        dobro sam napisao stranicu iza
                        sterojidi jarane oko ba
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #42
                          Re: Prirodna mjesavina Proteina

                          Koje gluposti pišeš drago dijete...po ovim komentarima bi rekao da si iz neke šume i da imas 10 godina.
                          Let's bring it!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Prirodna mjesavina Proteina

                            ..ja mislim da mu nije potrebno dodatno tusiranje od nas...
                            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Prirodna mjesavina Proteina

                              Originally posted by Demo
                              ..ja mislim da mu nije potrebno dodatno tusiranje od nas...
                              kako ne, i to gold shower
                              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                              Overload Strength team

                              Comment


                              • #45
                                Re: Prirodna mjesavina Proteina

                                hahaha oke izvinite ja sam iz sume A vii ????? jarane ja se ne razumijem u te proteine i istina je imam 15 godina..A posto vidim da ste vi ovdje svi neki dr.med.teh.strucnjaci cccc ... sve znate ako sve znate de pomozite mom jaranu sad ??? ako nije problem on ce i platiti samo da nastavi da trenira ?? ajde pametolozi jbt dodjes ovdje da pitas nes normalno oni se kurce i glupiraju forum i jeste da nekog nesto pitam a ne za vas sto se kurcite zadrzite znanje za sebee jebo te cccc..
                                Jedini ovaj demo eto lik mi je reko i gtv a ovi nesto seru ajd ba vozdra

                                Comment

                                Working...
                                X