Announcement

Collapse
No announcement yet.

LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

    Dokazano je da tamo u krajevima gdje se najvise limun uzgaja ujedno i konzumira da ljudi skoro pa ne znaju sta je mozdani i srcani udar,cisti tijelo,snizuje holesterol,vitamin c,zeljezo,minerali u limunu djeluju antioksidativno i unistavaju tkz.slobodne radikale probaj te na jutro casu vode sa limunom za brzo podizanje metabolizma,odlicno djeluje.
    uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

    Comment


    • #17
      Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

      Svježa i cjelovita hrana je taj čudotvorni i pomalo zaboravljeni suplement. Nikakvi multivitaminski proizvodi ne mogu se usporediti sa svježim voćem i povrćem a uz limun koji ima takva ljekovita svojstva, na sreću postoji još mnogo supernamirnica o kojima kao da nitko ne želi da priča.
      Evo još nekih: đumbir, celer, kelj, brokula, cikla, grožđe... niz je još puno veći, ali ovo su neki koje sam ja prepoznao i uveo u redovnu prehranu, naravno u svježem obliku bez termičke obrade.

      Comment


      • #18
        Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

        meni je limun dijeta super, al treba se pridržavat, ugl sve osim limuna
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #19
          Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

          Originally posted by Joe
          meni je limun dijeta super, al treba se pridržavat, ugl sve osim limuna

          ja sam na limun dijeti cijeli zivot
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #20
            Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

            Originally posted by rxownz
            ne budite u zabludi, nemoguće je sintetizirat vitamine u obliku tableta i kapsula. Uzet ću kao primjer vitamin C.

            Askorbinska kiselina koju "svi" kupuju nije vitamin C niti se može kao takva iskoristit u našem organizmu, bilijuni dolara se vrte u toj industriji mislite da bi vam neko prodao nešto što stvarno djeluje ?

            Googlajte Natrij (Sodium) Ascorbat.

            Prirodni izvori vitamina C limun, šipak (nar), kiwi djeluju savršeno u našem organizmu i vraćaju tijelu u balansirano lužnato stanje.

            Vitamini su previše kompleksni da bi se mogli prebacit u tablete/kapsule.
            Umjetni vitamini imaju jednaku molekulsku strukturu kao i prirodni dakle identični su.
            Ako u svom vrtu ne ubereš voće i povrće sve ostalo je kemija, našpricano do bola....


            Originally posted by dizajner
            Originally posted by sthooligan
            Da je ovo istina svi bi zdravi šetali......
            Aha!

            Da svi znaju da treba vježbati (bilo koju vrstu tjelovježbe) i hranit se zdravo svi bi šetali lijepi i zdravi. I koliko vidim ne šetaju takvi. Pogotovu SAD-u gdje je BB najpopularniji.

            U Hr vidim sve deblju djecu.
            Opčenito sam skeptičan prema alternativnoj medičini ono ''prirodno'' liječi sve moguće bolesti..... dok ne osjetim to na svojoj koži sve je to rekla,kazala,napisala..... Ako ti je sudbina da dobiješ neku težu bolest neće te ni jedan limun na ovom svitu spasit.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #21
              Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

              Originally posted by sthooligan
              Originally posted by rxownz
              ne budite u zabludi, nemoguće je sintetizirat vitamine u obliku tableta i kapsula. Uzet ću kao primjer vitamin C.

              Askorbinska kiselina koju "svi" kupuju nije vitamin C niti se može kao takva iskoristit u našem organizmu, bilijuni dolara se vrte u toj industriji mislite da bi vam neko prodao nešto što stvarno djeluje ?

              Googlajte Natrij (Sodium) Ascorbat.

              Prirodni izvori vitamina C limun, šipak (nar), kiwi djeluju savršeno u našem organizmu i vraćaju tijelu u balansirano lužnato stanje.

              Vitamini su previše kompleksni da bi se mogli prebacit u tablete/kapsule.
              Umjetni vitamini imaju jednaku molekulsku strukturu kao i prirodni dakle identični su.
              Ako u svom vrtu ne ubereš voće i povrće sve ostalo je kemija, našpricano do bola....


              Originally posted by dizajner
              Originally posted by sthooligan
              Da je ovo istina svi bi zdravi šetali......
              Aha!

              Da svi znaju da treba vježbati (bilo koju vrstu tjelovježbe) i hranit se zdravo svi bi šetali lijepi i zdravi. I koliko vidim ne šetaju takvi. Pogotovu SAD-u gdje je BB najpopularniji.

              U Hr vidim sve deblju djecu.
              Opčenito sam skeptičan prema alternativnoj medičini ono ''prirodno'' liječi sve moguće bolesti..... dok ne osjetim to na svojoj koži sve je to rekla,kazala,napisala..... Ako ti je sudbina da dobiješ neku težu bolest neće te ni jedan limun na ovom svitu spasit.
              nije istina, ali nema veze. Vrijeme će pokazat... Ne valja ništa uzimati zdravo za gotovo moraš imat kritički stav ili si popušio zdravlje, u zadnji 50 godina su se stvari promijenile više nego u zadnji 50 mil. godina i svi su pametni odjednom i bore se protiv nekih nepostojećih virusa i bolesti (svinjska gripa, ptičja gripa, hiv ) itd... Šire mase ljudi su uvijek bili ovce podložne manipulaciji samo što se danas na tom još može zaradit pun ***** novca, a prije je bila druga vrsta eksploatacije.
              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

              Comment


              • #22
                Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

                Originally posted by sthooligan
                Originally posted by rxownz
                ne budite u zabludi, nemoguće je sintetizirat vitamine u obliku tableta i kapsula. Uzet ću kao primjer vitamin C.

                Askorbinska kiselina koju "svi" kupuju nije vitamin C niti se može kao takva iskoristit u našem organizmu, bilijuni dolara se vrte u toj industriji mislite da bi vam neko prodao nešto što stvarno djeluje ?

                Googlajte Natrij (Sodium) Ascorbat.

                Prirodni izvori vitamina C limun, šipak (nar), kiwi djeluju savršeno u našem organizmu i vraćaju tijelu u balansirano lužnato stanje.

                Vitamini su previše kompleksni da bi se mogli prebacit u tablete/kapsule.
                Umjetni vitamini imaju jednaku molekulsku strukturu kao i prirodni dakle identični su.
                Ako u svom vrtu ne ubereš voće i povrće sve ostalo je kemija, našpricano do bola....


                Originally posted by dizajner
                Originally posted by sthooligan
                Da je ovo istina svi bi zdravi šetali......
                Aha!

                Da svi znaju da treba vježbati (bilo koju vrstu tjelovježbe) i hranit se zdravo svi bi šetali lijepi i zdravi. I koliko vidim ne šetaju takvi. Pogotovu SAD-u gdje je BB najpopularniji.

                U Hr vidim sve deblju djecu.
                Opčenito sam skeptičan prema alternativnoj medičini ono ''prirodno'' liječi sve moguće bolesti..... dok ne osjetim to na svojoj koži sve je to rekla,kazala,napisala..... Ako ti je sudbina da dobiješ neku težu bolest neće te ni jedan limun na ovom svitu spasit.
                zasto skeptican koliko puta sam samo cuo za nekog da su ga lijecnici optisali a izlijeci se alternativnom medicinom,travama,hranom itd.ponovo ode doktoru a doktor se iznenadi i prica mu kako je to nemoguce,cudo se desilo
                uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                Comment


                • #23
                  Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

                  @ rxownz

                  A gledaj uvijek će postajat 2 strane i jedni će tvrdit jedno, a drugi drugo.
                  Slažem se da su veliki novci u pitanju i da će ''mali'' čovjek uvijek na kraju popušit. Neznaš više kome virovat, eno neki dan izašao članak da je nezdravo piti puno vode, a prošlo ljeto članak da nosimo vodu sa sobom i da je pijemo u većim količinama u ovim vručim danima.... sutra će izać nešto skroz treće.....

                  Ček nije mi nešto jasno kod tebe. U prehani imaš nenormalan broj tableta, i multivitamina i svega? Zašto? Ako kažeš da je nemoguće sintetizirat vitamine u obliku tableta i kapsula, a kljukaš se njima?

                  @ emco

                  pa to si ti samo čuo, o tome ja pričam....rekla kazala. Kad na svojoj koži osjetiš i pokažeš papir sa svojim imenom i prezimenom onda ću vjerovat, a ovako......
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #24
                    Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

                    Originally posted by sthooligan
                    @ rxownz

                    A gledaj uvijek će postajat 2 strane i jedni će tvrdit jedno, a drugi drugo.
                    Slažem se da su veliki novci u pitanju i da će ''mali'' čovjek uvijek na kraju popušit. Neznaš više kome virovat, eno neki dan izašao članak da je nezdravo piti puno vode, a prošlo ljeto članak da nosimo vodu sa sobom i da je pijemo u većim količinama u ovim vručim danima.... sutra će izać nešto skroz treće.....

                    Ček nije mi nešto jasno kod tebe. U prehani imaš nenormalan broj tableta, i multivitamina i svega? Zašto? Ako kažeš da je nemoguće sintetizirat vitamine u obliku tableta i kapsula, a kljukaš se njima?
                    ne bih riskirao, možda i ima neke koristi, zašto prepustit šansi? Malo sam promjenio i ja prehranu, vitamin C uzimam sad samo iz limuna i u obliku natrij askorbata i razmišljam da izbacim neke stvari i uvedem nove. Mislim da te neke stvari ne prave sad ekstremu razliku kao npr. trenirat ili ne trenirat.
                    Idealno bi bilo sve prirodno ali i to je nemoguće, da je do prirode svi bi bili mali debeli i idealni za preživit zimu bez neke velike hrane.
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • #25
                      Re: LIMUN - tajna koja se ljubomorno čuva!

                      te price oko vitamina i minerala su toliko napuhane da to nisu istine
                      toliko obicnih namirnica za koje mislimo da nemaju nista minerala i vitamina imaju zapravo sav profil od a do z potreban prosjecnom covjeku u jednom danu
                      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                      Comment

                      Working...
                      X