Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arianko prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arianko prehrana

    Prehranu uvjek planiram unaprijed, danas za sutra.

    Nabrojati ću namjernice koje koristim i za koje obroke najčešće.

    Doručak: Zobene, Tunjevina, Jaja
    Međuobroci: Pureča salama, tunjevina, jaja, whey, kruh(sve češće intergralni), posni.
    Ručak: Piletina, puretina, jaja, tunjevina, puno povrća, kruh (ako je obrok P+UH) riba, posni.
    Večera: Tunjevina, posni, jaja,whey, zobene.

    Unosim 2-3 grama P dnevno uh od oka ne zamaram se, kada vidim salo smanjim malo unos.

    Prehrana mi je dosta siromašna koje namjernice da ubacim? često konzumiram orašaste plodove, lješnjak itd. kikiriki ne jer imam laganu alergiju na njega počinju me peckati usta.

  • #2
    Re: Arianko prehrana

    "namjernice"


    ubaci bilo šta, pogledaj po forumu, eksperimentiraj
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Arianko prehrana

      pocet cemo te zvat tunjanko koliko te ribe jdes ili jajanko..
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: Arianko prehrana

        KeLavra vise mi paše jajanko... jedem toga puno jer mi je kao što sam rekao pre prazna prehrana.

        Comment


        • #5
          Re: Arianko prehrana

          pa nije prazna..sve BB namirnice su tu..samo se sad igras varijacijama.
          btw.nemoj se bas samo na P orijentirati,UH su i vise nego vazni(ovisi o tvojem primarnom cilju naravno),M takoder
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Arianko prehrana

            Unosim dosta P,UH i M ali trudim se jesti što više voća i povrća... za vrijeme ručka nekih 60% tanjura mi je npr. brokula ili cvijetaća to dvoje obožavam. Rižu jedem krompir mrkva rajčica itd.

            Comment

            Working...
            X