Announcement

Collapse
No announcement yet.

Weider - Prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Weider - Prehrana

    Posto idem u skolu,ogranicen sam vremenom,ali ovako sam si to iskombinirao.
    17 god
    178cm/75 kg
    JUTARNJA SMJENA

    6:00-zobene,mlijeko,30g wheya
    8:30-veliki odmor,tu pojedem integralno ili bučino pecivo
    11:30- -II-
    14:30- 150g bjelog mesa+povrce+kuhani krumpir/riža
    16:30- 120g sardina
    18:00 -voće
    ~19:00-trening
    PWM: 30g glukoze+40g wheya
    20:30-integralni,jaja,maslac od kikirikija
    22:00-posni sir

    POPODNE
    7:30-zobene,mlijeko,30g wheya
    10:00-2 jaja+snita integralnog premazana maslacem od kikirikija
    12:00-150g bijelog mesa+povrce+tjestenina/riza
    14:30-veliki odmor,tu pojedem integralno ili bučino pecivo
    17:30- -II-
    19:00- -II-
    20:00- trening
    PWM: 30g glukoze+40g wheya
    20:30-120 sardina ili piletine
    22:00 posni sir


    Zanima me sto nevalja i moze li koji prijedlog za jelo u skoli ili je ovo zasad ok.

  • #2
    Re: Prehrana

    super, jos na to dobar trening i rastes ko gljiva, poz
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana

      Originally posted by Weider
      Posto idem u skolu,ogranicen sam vremenom,ali ovako sam si to iskombinirao.
      17 god
      178cm/75 kg
      JUTARNJA SMJENA

      6:00-zobene,mlijeko,30g wheya
      8:30-veliki odmor,tu pojedem integralno ili bučino pecivo
      11:30- -II-
      14:30- 150g bjelog mesa+povrce+kuhani krumpir/riža
      16:30- 120g sardina
      18:00 -voće
      ~19:00-trening
      PWM: 30g glukoze+40g wheya
      20:30-integralni,jaja,maslac od kikirikija
      22:00-posni sir

      POPODNE
      7:30-zobene,mlijeko,30g wheya
      10:00-2 jaja+snita integralnog premazana maslacem od kikirikija
      12:00-150g bijelog mesa+povrce+tjestenina/riza
      14:30-veliki odmor,tu pojedem integralno ili bučino pecivo
      17:30- -II-
      19:00- -II-
      20:00- trening
      PWM: 30g glukoze+40g wheya
      20:30-120 sardina ili piletine
      22:00 posni sir


      Zanima me sto nevalja i moze li koji prijedlog za jelo u skoli ili je ovo zasad ok.
      -Mliko izbaciti

      -maslac od kikirikija neposredno prije spavanja, ubaci ga uz posni sir u 22:00, on ima esencijalne masnoce i one se koriste kao izvor energije tijelu dok spavas
      -voće ide u prvoj polovici dana, da napunis misice glikogenom
      - a ovo popodne kad uzimas integralno pecivo triba bi ubaciti nekakve proteine...npr napravis kuci sendvic od tog peciva i unutra uguras puretinu , onu purecu sunku...
      __________________________
      samo da napomenem da ces rasti sigurno i uz ovaj plan prehrane koji si sam slozio, ali evo ovo sto sam ti reka je malo pravilnije, tako ces izvuci nesto vise iz BB-a ...

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana

        hmm..
        ja i nebi izbacivao mlijeko, posto ide rano ujutro u skolu, i razmak izmedju dorucka i zobenih mu je oko 2 ipol sata., pa da taj protein malo uspori ,
        isto posto jedes puno peciva mozda ti je i bolje uzet koju crnu kiflu i smazat sa kakvom tunom u parku, ja sam tako radio dok sam isao u skolu, uzmem evu s limunom i u 2-3 kifle crne stavis par onih ribica i to je to,
        i da premalo ti je samo 2 jaja pojest, jos ako su przena, bilo bi ti dobro jedno 4-5 kuhanih smazat,
        ovaj maslac od kikirikija uzmi navece zajedno sa posnim,
        ...
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana

          Hvala puno na savjetima,znaci sad cu u skolu nositi sendvic sa tunjevinom ili cekinovim pilecim prsima i korigiram vrijeme konzumacije ostalih obroka..A jel bi mozda umjesto mlijeka mogao konzumirat' jogurt ili da se prebacim na šejk vode,zobenih i wheya?

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana

            Originally posted by Weider
            Hvala puno na savjetima,znaci sad cu u skolu nositi sendvic sa tunjevinom ili cekinovim pilecim prsima i korigiram vrijeme konzumacije ostalih obroka..A jel bi mozda umjesto mlijeka mogao konzumirat' jogurt ili da se prebacim na šejk vode,zobenih i wheya?
            mliko inace nije bb "odobreno", pa ga je bolje ne koristiti.
            zapravo nijedna mliječni proizvod osim posnog sira nije odobren

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana

              Originally posted by Weider
              Hvala puno na savjetima,znaci sad cu u skolu nositi sendvic sa tunjevinom ili cekinovim pilecim prsima i korigiram vrijeme konzumacije ostalih obroka..A jel bi mozda umjesto mlijeka mogao konzumirat' jogurt ili da se prebacim na šejk vode,zobenih i wheya?
              to je to, i jeftinije ce te ispast da sebi nosis tunjevinu il pileca prsa nego da tamo uzimas ta silna peciva,

              a neznam ja bi ti preporucio nemasno mlijeko tj sa sto manje mlijecne masti ujuto sa zobenim i wheyom,da malo usporis whey,

              http://www.building-body.com/Istina-o-mlijeku.html

              al posle treninga uglavnom obavezno whey i dex s vodom ---
              neznam sto je Crambo zapeo da izbaci mlijeko, al ajd, nece mu nista bit od jedne case mlijeka ujutro sa zobenim ,
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana

                nece mu smetat 1 casa ujtro, ali iz iskustv a znam ako uzmem casu ujtro uzet cu jednu oko rucka pa cu reci sto ce mi biti od 1 case, pa cu jednu oko vecere i popit cu priko litre dnevno....
                bar ja

                Comment

                Working...
                X