Announcement

Collapse
No announcement yet.

martin031 - pileca prsa salama i moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • martin031 - pileca prsa salama i moja prehrana

    ovako posto sam u đakom domu i nemam mogucnosti 100 posto jesti kako bi trebao tj nemogu birati pojedem dnevno 300 do 500 grama pilecih prsa salame od cekina i sad neznam vise slusam svakake komentare o toj salami neko kaze valja neko ne pa sad me zanim a sta vi mislite inace ujutro grijesim i rjetko kad jedam pa sam si sad uveo ujutro 15 grama whey 30 deks onda u domu rucam sta dobijem vecinom to bude neko meso i riza ili tjesto onda popijem 30 grama deksa i kasnije opeto dem u koznum kupim si zavisi kako koj dan unesem proteina jer nekad kupim si proteinske cokolade nekad ne kupim si 1/4 primorkog ili nekog crnog ili integralnog kruha i kupim si 20 ili 25 deka pilecih prsa i nekad rijetko gaude odem na trening poslije popijem wehy i 30 grama deksa i opet si kupim tak ta pileca prsa i nekad pojedem koju bananu tokom dana ili neko voce jabuka mandarina

  • #2
    Re: pileca prsa salama i moja prehrana

    Originally posted by martin031
    ovako posto sam u đakom domu i nemam mogucnosti 100 posto jesti kako bi trebao tj nemogu birati pojedem dnevno 300 do 500 grama pilecih prsa salame od cekina i sad neznam vise slusam svakake komentare o toj salami neko kaze valja neko ne pa sad me zanim a sta vi mislite inace ujutro grijesim i rjetko kad jedam pa sam si sad uveo ujutro 15 grama whey 30 deks onda u domu rucam sta dobijem vecinom to bude neko meso i riza ili tjesto onda popijem 30 grama deksa i kasnije opeto dem u koznum kupim si zavisi kako koj dan unesem proteina jer nekad kupim si proteinske cokolade nekad ne kupim si 1/4 primorkog ili nekog crnog ili integralnog kruha i kupim si 20 ili 25 deka pilecih prsa i nekad rijetko gaude odem na trening poslije popijem wehy i 30 grama deksa i opet si kupim tak ta pileca prsa i nekad pojedem koju bananu tokom dana ili neko voce jabuka mandarina
    I jos bi htjeo pitat posto sam na masi dal bi nes trebo dodat mjenjat sad sam si dodo tak puno deksa mozda pomogne znam da mi prehrana nije uopce bajna ali jedva i ovo mogu jer nema ni uvjete a ni neke prevelike financiske mogucnosti i ovo mi je skupo

    Comment


    • #3
      Re: pileca prsa salama i moja prehrana

      Jako lose. Pod hitno vise proteina ujutro sa zobenim pahuljicama i umjesto dekstroze zlicu meda. Dekstrozu jedino poslije treninga 0.5 - 0.8 - 1 g/kg tjelesne mase. Tokom dana jedi kompleksne UH, a ne secer.
      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

      Comment


      • #4
        Re: pileca prsa salama i moja prehrana

        jedino pazim ono da uensem 2 grama proteina po kili a jbg nez ni sam sta da napravim kad sam u domu i nemam puno para oko 200 kn tjedno

        Comment


        • #5
          Re: pileca prsa salama i moja prehrana

          Originally posted by martin031
          jedino pazim ono da uensem 2 grama proteina po kili a jbg nez ni sam sta da napravim kad sam u domu i nemam puno para oko 200 kn tjedno
          Zobene pahuljice ti dodju 500 g 5 kn.
          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

          Comment


          • #6
            Re: martin031 - pileca prsa salama i moja prehrana

            znam nije problem u zobenim imam toga jos mi ostalo jeo sam preko ljeta ali kako ostalo srediti

            Comment

            Working...
            X