Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wolf1524 - Prehrana za treninge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wolf1524 - Prehrana za treninge

    Jutarnje trcanje ( nije cardio nego bas zestoko trcanje s ciljem povecanja izdrzljivosti i kapaciceteta pluca ) i trening snage, prehrana ide ovako:

    Whey + 100 g zobenih pahuljica ( 57 g UH - 341 kcal ) + zlica meda ( 20.6 g UH, od toga 20.53 g secera ) - 76 kcal
    30 - 60 ( vecinom 30 ) minuta poslije:
    Elektrolitska plocica ( 40 g UH, od toga 4 g dietary fiber i 15 g secera ) - 250 kcal
    15 - 30 ( vecinom 15 ) minuta poslije:
    Elektrolitski napitak ( 24 g UH, od toga 16 g secera ) - 96 kcal

    Ukupno UH: 141.6 g, od toga secer: 51.53 g
    Ukupno kcal iz proizvoda: 763
    Ukupno kcal samo iz UH: 566.4

    Da li je to previse u kratkom roku ili je to ok?

    Da li se to uspije potrositi kao energija ili se pohranjuje u masne naslage i da li je to previse UH ako ne zelim nabivati " neprirodnu masu " nego se prirodno razvijati?
    Hoce li biti previse ako s vremenom dodam jos 50 g zobenih pahuljica ( dodatnih 28.5 g UH i 170.5 kcal iz proizvoda i 114 kcal samo iz UH ) ako ne zelim nabivati " neprirodnu " masu nego se prirodno razvijati ili mi je 100 g zobenih pahuljica dovoljno?


    Borilacki trening ujutro:
    Whey + 100 g zobenih pahuljica ( 57 g UH - 341 kcal ) + zlica meda ( 20.6 g UH, od toga 20.53 g secera - 76 kcal )

    30 - 60 ( vecinom 30 ) minuta poslije:
    Energetski suplement ( 40 g UH, od toga 1 g dietary fiber i 15 g secera ) - 260 kcal

    Ukupno UH: 117.6, od toga secer: 35.53
    Ukupno kcal iz proizvoda: 677
    Ukupno kcal samo iz UH: 470.4

    Da li je to previse u kratkom roku ili je to ok?
    Da li se to uspije potrositi kao energija ili se pohranjuje u masne naslage i da li je to previse UH ako ne zelim nabivati " neprirodnu masu " nego se " prirodno razvijati?
    Hoce li biti previse ako s vremenom dodam jos 50 g zobenih pahuljica ( dodatnih 28.5 g UH i 170.5 kcal iz proizvoda i 114 kcal samo iz UH ) ako ne zelim nabivati " neprirodnu masu " nego se prirodno razvijati ili mi je 100 g zobenih pahuljica dovoljno?

    Nadam se da sam sve dobro objasnio i uredno napisao i da cete mi strucno i dobro pomoci.

    Hvala.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

  • #2
    Re: Jutarnji trening

    Zaboravio sam jos dodati da sam visok 169 - 170 cm i imam 69 - 70 kg.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #3
      Re: Jutarnji trening

      Anyone?
      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

      Comment


      • #4
        Re: Jutarnji trening

        Osluškuj tijelo.Dobar trik za saznati da'l si unio previše UH je ak' ti se počne spavati nakon toga - ima veze sa dizanjem i spuštanjem inzulina.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Jutarnji trening

          jel ovo odma radis jedno iza drugog il nekad tracanje nekad borba ? ako je zajedno mislim da ti je to bezveze u takom kratkom vremenskom roku sve odradjivat i onda se pretrpavat UH....
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Jutarnji trening

            Originally posted by SemaMare
            jel ovo odma radis jedno iza drugog il nekad tracanje nekad borba ? ako je zajedno mislim da ti je to bezveze u takom kratkom vremenskom roku sve odradjivat i onda se pretrpavat UH....
            Ma samo jedno od toga radim, ili trcanje i snaga ili borilacki trening, a ovdje je napisan plan prehrane za prije jednog od tih treninga. Instruktor u teretani mi je rekao da je to ok i da nemam straha, samo za sigurnost pitam vas. Kada su ti treninzi popodne ili navecer onda nema problema jer to ide postepeno dok ujutro to prakticki trebam sve natrpat u sebe nabrzinu i zato pitam.
            There is no good, no evil - only decisions and consequences.

            Comment


            • #7
              Re: Jutarnji trening

              Originally posted by PatrickStar
              Osluškuj tijelo.Dobar trik za saznati da'l si unio previše UH je ak' ti se počne spavati nakon toga - ima veze sa dizanjem i spuštanjem inzulina.
              Tesko osjetim spavanje kada sam na Nitric Oxidima, ali jedno jutro sam s ovom kombinacijom trcao dosta dobro i odradio dobar trening snage i dobro se osjecao, samo sto sam podrigivao.
              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

              Comment


              • #8
                Re: Wolf1524 - Prehrana za treninge

                I onda da li se pohranjuje u masne naslage?
                There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                Comment

                Working...
                X