Announcement

Collapse
No announcement yet.

Amater1992 - Prehrana za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amater1992 - Prehrana za masu

    poz idem u teretanu 6mj,visok sam 183 i 72kg sad sam na masi i dobro bi dosao koji savjet.


    9:00-cornflex s 3dl mlijeka + shake whey 30g
    11:00-neko voce banane ili jabuke
    13:00-oko 200g piletine + riza s graskom ili povrce
    15:00-trening
    16:30-PWM 30g wheya + 60g glukoze
    17:30-18:00-200g piletine + riza ili neko povrce i jabuka ili banana
    21:00-4 kuhana jaja
    23:00-posni sir 250-300g

  • #2
    Re: Prehrana za masu

    Koliko si dobio na masi u tih 6 mjeseci vjezbe ?
    Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana za masu

      oko 10 kg

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana za masu

        A malo mi je cudna situacija.Mislim da bih trebao biti tezi,barem nekih 7-8 kg....Ipak si krenuo u teretanu izuzetno slab na masi,pa bih trebao vise napredovati.
        Sto se tice prehrane sve je uredu osim 6 obroka u kojem pojedes 4 jajeta..Zar nije malo prekasno za jaja?
        Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana za masu

          a nez zato sam i stavio prehranu da se prokomentira da nesto izmjenim, a nez jel je slab napredak mozda i jee al jbga

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana za masu

            Brate u BIH kriza,,,jedva da sta i pojedemo...hehehehe(Posto sam iz Bih).Sto se tice mojih obroka mislim da unesem cak manje ode tebe,nekoristim nikakve suplemente(opet ta kriza )....a rezultati su mi veoma dobri u ova dva mjeseca treniranja,,tj.u dva mjeseca sam na misicnoj masi dobio nekih 6 kg....Samo deri hranu....probaj od sada trenirati s vecim tezinama i vise puta u tjednu.Ja treniram 5 puta tjedno..Probaj i ti 5 puta ako ti manje treniras......Ma necu da ti pametujem ipak ti imas vise iskustva...hehehe....Sretno
            Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana za masu

              ... i da prije nisam pio whey ujutro tek sam ga poceo pit prije par dana radi financija i da mi duze traje whey znaci samo u pwm-u

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana za masu

                Originally posted by Perfectbody
                A malo mi je cudna situacija.Mislim da bih trebao biti tezi,barem nekih 7-8 kg....Ipak si krenuo u teretanu izuzetno slab na masi,pa bih trebao vise napredovati.
                Sto se tice prehrane sve je uredu osim 6 obroka u kojem pojedes 4 jajeta..Zar nije malo prekasno za jaja?
                svatko napreduje kao pojedinac,ne postoji zlatno pravilo za sve...dobiti 10 kg u 6 mjeseci za ektica je odlicno po mome misljenju...meni nuzno ne smetaju ta jaja...iako ja ih razbijam,bjelanke jedem ujutro,a ostavljam zumanjke za navecer...kako kome bolje pase...iapk poslije njih ima posni sir sa mastima pa nebi trebalo smetati...mene vise bode ono voce u 6 sati popodne,nakon pwm-a...nekako mi se cini da nije potrebno...ali usitinu neznam,on moze jesti bez straha,ja ipak malo za sebe moram paziti malo vise kod takvih stvari )))

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana za masu

                  Originally posted by Amater1992
                  ... i da prije nisam pio whey ujutro tek sam ga poceo pit prije par dana radi financija i da mi duze traje whey znaci samo u pwm-u
                  E tek te sad cekaju rezlultati..Jer imam par prijatelja koji to koriste i stvarno su ispocetka ubrzali dobijati na masi koristeci whey,a i ti bi trebao jer imas dovoljno prostora za dobijati masu.
                  Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prehrana za masu

                    Originally posted by Perfectbody
                    Brate u BIH kriza,,,jedva da sta i pojedemo...hehehehe(Posto sam iz Bih).Sto se tice mojih obroka mislim da unesem cak manje ode tebe,nekoristim nikakve suplemente(opet ta kriza )....a rezultati su mi veoma dobri u ova dva mjeseca treniranja,,tj.u dva mjeseca sam na misicnoj masi dobio nekih 6 kg....Samo deri hranu....probaj od sada trenirati s vecim tezinama i vise puta u tjednu.Ja treniram 5 puta tjedno..Probaj i ti 5 puta ako ti manje treniras......Ma necu da ti pametujem ipak ti imas vise iskustva...hehehe....Sretno
                    hehe treniram 4 puta tjednoo,imamo drukciji metabolizam mozda je to nemam pojma

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prehrana za masu

                      Originally posted by Perfectbody
                      Originally posted by Amater1992
                      ... i da prije nisam pio whey ujutro tek sam ga poceo pit prije par dana radi financija i da mi duze traje whey znaci samo u pwm-u
                      E tek te sad cekaju rezlultati..Jer imam par prijatelja koji to koriste i stvarno su ispocetka ubrzali dobijati na masi koristeci whey,a i ti bi trebao jer imas dovoljno prostora za dobijati masu.
                      moguce je i to voli bi doc max negdje do 85-90kg al ima vremena

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prehrana za masu

                        http://www.building-body.com/forum/view ... 6&start=15
                        Tu su prehrane forumasa pa pogledaj koju.
                        Povecaj kilazu koja ti je na granici maximuma,naravno tu kilazu mozes raditi jedino s partnerom,koji ce ti pomoci da dignes te maximalne tezine.Probaj 5 puta tjedno trenirati,,treniraj vise s bucicama koje imaju mnogo vise efekta nego sve te "moderne" sprave.Sretno ti bilo
                        Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prehrana za masu

                          Originally posted by Perfectbody
                          http://www.building-body.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=686&start=15
                          Tu su prehrane forumasa pa pogledaj koju.
                          Povecaj kilazu koja ti je na granici maximuma,naravno tu kilazu mozes raditi jedino s partnerom,koji ce ti pomoci da dignes te maximalne tezine.Probaj 5 puta tjedno trenirati,,treniraj vise s bucicama koje imaju mnogo vise efekta nego sve te "moderne" sprave.Sretno ti bilo
                          e hvala na pomoci a vecinu i radim sa slobodnim utezima samo par vjezba na spravama radim

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prehrana za masu

                            Originally posted by Perfectbody
                            Brate u BIH kriza,,,jedva da sta i pojedemo...hehehehe(Posto sam iz Bih).Sto se tice mojih obroka mislim da unesem cak manje ode tebe,nekoristim nikakve suplemente(opet ta kriza )....a rezultati su mi veoma dobri u ova dva mjeseca treniranja,,tj.u dva mjeseca sam na misicnoj masi dobio nekih 6 kg....Samo deri hranu....probaj od sada trenirati s vecim tezinama i vise puta u tjednu.Ja treniram 5 puta tjedno..Probaj i ti 5 puta ako ti manje treniras......Ma necu da ti pametujem ipak ti imas vise iskustva...hehehe....Sretno
                            6 kg u 2 mjeseca? Ti si lud!!! PA sta jedes? Ja rokam vec 2 mj, zasad dobio 1 kg, poslozena prehrana, + whey. Khm, rokat s vecim tezinam? Vise serija, manje ponavljanja+ vece tezine?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prehrana za masu

                              Originally posted by miska10
                              Originally posted by Perfectbody
                              Brate u BIH kriza,,,jedva da sta i pojedemo...hehehehe(Posto sam iz Bih).Sto se tice mojih obroka mislim da unesem cak manje ode tebe,nekoristim nikakve suplemente(opet ta kriza )....a rezultati su mi veoma dobri u ova dva mjeseca treniranja,,tj.u dva mjeseca sam na misicnoj masi dobio nekih 6 kg....Samo deri hranu....probaj od sada trenirati s vecim tezinama i vise puta u tjednu.Ja treniram 5 puta tjedno..Probaj i ti 5 puta ako ti manje treniras......Ma necu da ti pametujem ipak ti imas vise iskustva...hehehe....Sretno
                              6 kg u 2 mjeseca? Ti si lud!!! PA sta jedes? Ja rokam vec 2 mj, zasad dobio 1 kg, poslozena prehrana, + whey. Khm, rokat s vecim tezinam? Vise serija, manje ponavljanja+ vece tezine?
                              Eh ovako sto se tice hrane i treninga
                              Primjer jednog dana::
                              Jutro 8 h:Posni sir,,3 jajeta ispecena,,solja mlijeka,,i ako jos sta uleti
                              jutro 9 ili 9 i 30 trening:Biceps.Prsa 4-5 serijaokusavam da ni jedno ponavljanje ne bude ispod deset puta.
                              11 sati prije podne:sirnice i bureka(to idem jesti kod sestre u radnji )
                              2 sata poslije podne:U skoli sam i jedem sendvic od pola hljeba u kojem se nalazi salama pileca,,majoneza,,kecap,,sudzuk)
                              5 sati poslije podne:Isti sendvic + neka cokoladica
                              oko 8 sati navecer:Jedem sto ima za veceru
                              11 sati navecer:Neke grickalice(čips,,smoki,,,,,)ili nesto slatko)
                              Sto se tice treninga:
                              1.dan Prsa-biceps
                              2.dan triceps-leda
                              3 dan ramena-trapez(trpez radim takoder s ledima ali posto mi je slab radim ga i s ramenima)
                              4.dan.......odmor
                              5.dan...stomak
                              6.dan....noge
                              7.dan....odmor

                              Sto se tice prehrane da ne govorim puno.Derem dosta sira,sve mlijecne proizvode,,malo manje mesa,,tjesteninu derem,,i ostalo sto uleti s strane...naravno da nije nesto previse masno ili sto body building ne preporucuje...To bi bilo to otprilike....Samo da kazem da nisam imao puno misicne mase prije teretane pa u ova dva mjeseca je zato i doslo toliko misicne mase...E da je da sad dobijam barem nesto od toga jer ce se po mojim procjenama to smanjiti drasticno slijedecih mjeseci.......i pitao si za tezinu!!Pa cim sam krenuo u teretanu odmah sam isao pa ne bas do maksimuma ali dok u drugom mjesecu sam krenuo s maksimumom svoje snage.Eto valjda ce ti sta pomoci.
                              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                              Comment

                              Working...
                              X