Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prehrana za masu - gliscore

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja prehrana za masu - gliscore

    Odlučio sam ić na masu jedno 6 tjedana da dobijem koju kilu. Staviti ću svoj jelovnik, molim vas da komentirate ako je sve ok... hvala

    trenutno stanje: 166 cm, 61 kg, blagi endomorf, cilj-masa

    škola popodne:
    8,30-buđenje: popijem 1 šalicu kave, charge i l carnitin
    LI cardio - brza šetnja - 45 min

    10.15-doručak: 60 g zobenih, šaka brusnica, 1 jabuka, mjerica wheya, +omega 3,cla, multivitamin, vitamin c

    13.00-ručak: cca 250 g mesa (puretina, piletina, junetina, riba...), + vlaknasto povrće cca 300-400 g (brokule, kupus, blitva, cvjetača, špinat) + 60g integralne riže + 2-3 fete integralnog raženog kruha / + grah (cca 200 g) + malo int. kruha + neko vlaknasto povrće (kupus...) + omega 3, cla, multivitamin, vitamin c

    16.30 marenda u školi: 250 g posnog, šaka badema +omega 3, cla,

    19.00 prewm. neko voće (jabuka, naranča, banana) + whey, +charge, l carnitin

    21.00 pwm - 50 g wheya, 30 g glukoze, glutamin 5 g , kreatin 5 g

    22.00 večera- 100 g riže ili integralne pašte + tuna + neko povrće (250 g) /500g "bureka" od integralnog tijesta, posnog i bjelanjaka (bez kapi masnoće )-ovo jedem jedino ako ne jedem dosta uh kroz druge obroke (npr ako za doručak pojedem 4 jaja umjesto zobenih)

    00.00 - 250 g posnog, 2 jušne žlice lanenog ulja, šaka badema, glutamin, omega 3, kalcij





    škola ujutro:
    7.15-doručak-doručak: 60 g zobenih, šaka brusnica, 1 jabuka, mjerica wheya, +omega 3,cla, multivitamin, vitamin c

    10.30 - marenda u školi: 250 g posnog, šaka badema +omega 3, cla,

    15.00- ručak:cca 250 g mesa (puretina, piletina, junetina, riba...), + vlaknasto povrće cca 300-400 g (brokule, kupus, blitva, cvjetača, špinat) + 60g integralne riže + 2-3 fete integralnog raženog kruha / + grah (cca 200 g) + malo int. kruha + neko vlaknasto povrće (kupus...) + omega 3, cla, multivitamin, vitamin c

    18.00 prewm- zobene 30g + whey, +charge, l carnitin

    20.00 pwm -50 g wheya, 30 g glukoze, glutamin 5 g , kreatin 5 g

    21.00 večera- 100 g riže ili integralne pašte + tuna + neko povrće/ 500g "bureka" od integralnog tijesta, posnog i bjelanjaka (bez kapi masnoće ) - ovo jedem jedino ako ne jedem dosta uh kroz druge obroke (npr ako za doručak pojedem 4 jaja umjesto zobenih)

    23.00 - 250 g posnog, 2 jušne žlice lanenog ulja, šaka badema, glutamin, omega 3, kalcij



    komentirajte, ispravite ako šta ne valja... hvala
    No pain, no gain...

  • #2
    Re: Moja prehrana za masu - gliscore

    evo vec par dana dosta citam po forumu o idealnoj prehrani za dobivanje mase, i sastavia sam si prehranu i dosta je slicna tvojoj, pa cemo vidit sta ce iskusni rec o ovoj prehrani

    Comment


    • #3
      Re: Moja prehrana za masu - gliscore

      Na masi od 6 tjedana s LI cardiom u jutro ne budeš baš dobio koju kilu.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Moja prehrana za masu - gliscore

        Inače, o.k. je to posloženo.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Moja prehrana za masu - gliscore

          Hvala puno, sorry šta sam postao na krivi dio foruma
          volim ić ujutro na li cardio da malo ubrzam metabolizam jer mi je jaaako los i spor, pa bar ako sagorim 0.001g masti, ja zadovoljan
          a sto se tiče kolicinski, dali smatrate onako odokativno da je malo previše hrane, ili je ok??
          No pain, no gain...

          Comment


          • #6
            Re: Moja prehrana za masu - gliscore

            Originally posted by gliscore
            Odlučio sam ić na masu jedno 6 tjedana da dobijem koju kilu. Staviti ću svoj jelovnik, molim vas da komentirate ako je sve ok... hvala

            trenutno stanje: 166 cm, 61 kg, blagi endomorf, cilj-masa

            škola popodne:
            8,30-buđenje: popijem 1 šalicu kave, charge i l carnitin
            LI cardio - brza šetnja - 45 min

            10.15-doručak: 60 g zobenih, šaka brusnica, 1 jabuka, mjerica wheya, +omega 3,cla, multivitamin, vitamin c

            13.00-ručak: cca 250 g mesa (puretina, piletina, junetina, riba...), + vlaknasto povrće cca 300-400 g (brokule, kupus, blitva, cvjetača, špinat) + 60g integralne riže + 2-3 fete integralnog raženog kruha / + grah (cca 200 g) + malo int. kruha + neko vlaknasto povrće (kupus...) + omega 3, cla, multivitamin, vitamin c

            16.30 marenda u školi: 250 g posnog, šaka badema +omega 3, cla,

            19.00 prewm. neko voće (jabuka, naranča, banana) + whey, +charge, l carnitin

            21.00 pwm - 50 g wheya, 30 g glukoze, glutamin 5 g , kreatin 5 g

            22.00 večera- 100 g riže ili integralne pašte + tuna + neko povrće (250 g) /500g "bureka" od integralnog tijesta, posnog i bjelanjaka (bez kapi masnoće )-ovo jedem jedino ako ne jedem dosta uh kroz druge obroke (npr ako za doručak pojedem 4 jaja umjesto zobenih)

            00.00 - 250 g posnog, 2 jušne žlice lanenog ulja, šaka badema, glutamin, omega 3, kalcij





            škola ujutro:
            7.15-doručak-doručak: 60 g zobenih, šaka brusnica, 1 jabuka, mjerica wheya, +omega 3,cla, multivitamin, vitamin c

            10.30 - marenda u školi: 250 g posnog, šaka badema +omega 3, cla,

            15.00- ručak:cca 250 g mesa (puretina, piletina, junetina, riba...), + vlaknasto povrće cca 300-400 g (brokule, kupus, blitva, cvjetača, špinat) + 60g integralne riže + 2-3 fete integralnog raženog kruha / + grah (cca 200 g) + malo int. kruha + neko vlaknasto povrće (kupus...) + omega 3, cla, multivitamin, vitamin c

            18.00 prewm- zobene 30g + whey, +charge, l carnitin

            20.00 pwm -50 g wheya, 30 g glukoze, glutamin 5 g , kreatin 5 g

            21.00 večera- 100 g riže ili integralne pašte + tuna + neko povrće/ 500g "bureka" od integralnog tijesta, posnog i bjelanjaka (bez kapi masnoće ) - ovo jedem jedino ako ne jedem dosta uh kroz druge obroke (npr ako za doručak pojedem 4 jaja umjesto zobenih)

            23.00 - 250 g posnog, 2 jušne žlice lanenog ulja, šaka badema, glutamin, omega 3, kalcij

            do

            komentirajte, ispravite ako šta ne valja... hvala
            dobro si napravio ... samo jos rize jedi ...

            Comment

            Working...
            X