Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bones - prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bones - prehrana

    08:00 200g kuhane riže, 50g zobenih, 2 mjerica whey-a, banana, žlica meda (sve u blenederu)

    11:00 Sendvič kukuruzni kruh s dimcekom, salatom, senfom + jogurt od 250g posnog i jabuke (također u blenderu)

    14:00 250g pilećih prsa, 200g kuhane riže, salata/povrće (da ne bude monotono mjenjam teletina, riba itd od P i tjestenina, kuhani krompir ponekad od UH)

    16:00 Neku voćku

    18:00 Sat vremena prije treninga popijem isti shake kao za doručak samo stavim jednu mjericu whey-a

    20:00 PWM 2 mjerice whey-a, 2 mjerice glukoze, 5g Glutamina

    21:00 250g pilećih prsa, 100g kuhane riže, salata/povrće (da ne bude monotono mjenjam teletina, riba od P i tjestenina od UH)

    23:30 250g posnog sira + 30g badema

    Omega 3 masne kiseline, te miltivitamine/minerale koristim.

    Držim već dugo na 6 obroka dnevno, naravno voćku i PWM ne računam kao obrok. Imam brz metabolizam, problem s gastritisom zato jedem jako malo zobenih jel mi se lijepe za ovojnicu i iritira mi želudac.

    Slobodno možete baciti koji komentar i sugestije.

    Unaprijed hvala,
    Bones

  • #2
    Re: Bones - prehrana

    Dobro je to posloženo.
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: Bones - prehrana

      Ektomorf? Mislim, puno je to UH.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Bones - prehrana

        Originally posted by PatrickStar
        Ektomorf?
        Naravno, brz metabolizam plus problemi s gastritisom. Minimum 3x dnevno velika nužda. Još radim sjedeći posao na računalu i nisam jako masan. Na trbuhu i doljni dio leđa ima, te malo na prsima, ali to će se skinut kad dođe vrijeme.

        Krenuo sam s puno manje UH prije jedno malo manje od dvije god, ali sam morao povećavati s vremenom jer nisam vidio promjene na sebi. Čak me jaka glad zna uhvatit između obroka, ako ostanem koji sat prekovremeno, što je normalno.

        Comment


        • #5
          Re: Bones - prehrana

          Bar bude defka išla glatko!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment

          Working...
          X