Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prehrana - kritike, primjedbe...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja prehrana - kritike, primjedbe...

    Pozdravljam! Napisacu par stvari u vezi moje prehrane, pa ako bi mogao neko od iskusnijih da da svoje misljenje o tome... sve kritike i primjedbe su dobrodosle i bicu vam jako zahvalan... Prvo da kazem da radim na topljenju masti, sa pokusajima da nabacim nesto i misicne mase... znam da ne moze oboje istovremeno, ali imajte u vidu da sam povratnik...

    Dorucak:
    1. 4 bjelanjka + 50g razevog hljeba (jel mi ovo ok sto se UH tice? jel moze mi neko napisat nutri vrijednosti razevog hljeba? proteini bi trebalo biti ok?)
    2. 50g zobenih + whey sa vodom
    3. 50g zobenih + 3 bjelanjka + 1 citavo jaje sa malo posnog sira (izblendam zobene tako da budu kao brasno i onda mi ovo dodje kao palacinak... samo jel mi ovaj posni problem obzirom da mi ujutri trebaju brzi UH i P?)

    Medjuobrok:
    obicno 140g tune iz konzerve, maslinovo ulje ili salamura (na poslu sam pa mi to najlakse za ovo doba pojest)

    Rucak:
    200g mesa... obicno bijelo pilece meso, ali nekad uzmeme i puretinu, teletinu ili cak junetinu da razbijem monotoniju... uz to neku salatu i krisku razevog hljeba... (jel mi ovaj hljeb ok? obzirom da radim na deficitu...

    Trening 3 sata nakon rucka... trening je intenzivan (P90X) i traje skoro sat i pol...

    Poslije treninga PWM (whey, dex, glutamin, creatin sa vodom)...

    Vecera:
    200g mesa(piletina, riba, teletina) + 75g rize ili 200g krompira ili 100g tjestenine sa salatom...

    Obrok pred spavanje:
    casein sa nemasnim mlijekom ili 200g mladog sira...

    Eto. To je to, pa ako neko misli da nesto nije ok ili ima neku primjedbu, bicu mu zahvalan...

    Sportski pozdrav!

  • #2
    Re: Moja prehrana - kritike, primjedbe...

    Dobro je to posloženo.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment

    Working...
    X