Announcement

Collapse
No announcement yet.

Warg definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Warg definicija

    Evo pokušao sam složit neku prehranu za definiciju i molio bih da me ispravite ako nesto ne valja
    Obrok 1:0,3l malomasnog mlijeka i 200g posnog sira
    Obrok 2:100gcrnog kruha i 10dkg pureće šunke, malomasni jogurt 0,3l
    Obrok 3: 250g posnog sira
    Obrok 4:ručak (na to ne utječem, što se skuha to pojedem, uglavnom uvijek neka juha, salate i meso)
    obrok 5 (nakon treninga) : 200g piletine, 100g riže
    Obrok 6:250g posnog sira, žlica lanenog ulja

    svekukupno je to nekih 2000kalorija, 240 UH, 200P, 51M

    e sad ono sto mene muci... trening imam navecer i obrok poslije treninga mi je oko 22h, a znam da navecer nije dobro unositi UH pa me to muci trebam li jesti uh nakon treninga navecer ili ne? btw navecer mi je karate trening, a ne teretana.

  • #2
    Re: Warg definicija

    nemaš UH u prvom obroku!!!!


    Probaš ovako pa vidiš.Npr na defki za mene je ovo previše UH ,rađe pojačaj P,a smanji UH.Masti nemoraš ciljano unositi već samo što uleti.

    Slušaj svoje tijelo.Ima milijun načina za uspjeti

    Comment


    • #3
      Re: Warg definicija

      Naravno, ključan ti je deficit, osobno bih mlijeko izbacio, no nije presudno. UH slobodno nakon treninga.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Warg definicija

        Količinski odnos makronutrijenata je u redu. Ja više volim UH raspodijeliti ravnomjerno na sve obroke, ali nije ni to neki neprekršivi zakon.
        Iako, ovdje ne vidim da ti imaš 240 grama UH. Vidim 100 grama kruha i 100 grama riže. To je 150 grama UH uvrh glave.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Warg definicija

          ma računo sam UH iz svega, a po ovom to je sveukupno 190UH kada bi racunao sve UH, pa i onih 10-ak iz posnog sira i slicno, dodao sam jos 50 otprilike zbog rucka i dolazimo na brojku od 250 UH po danu sto znaci da ako bih ubacio jos recimo zobene u prvi obrok morao bih eliminirati UH iz ostalih obroka, a ne vidim iskreno sto eliminirati

          Comment


          • #6
            Re: Warg definicija

            Razmjerno smanjuješ iz svih obroka, no nije ni bitno koliko je UH, već deficit.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: Warg definicija

              napravit cu ovako, izbacit cu jogurt iz obroka u skoli i dodat cu jos purece sunke zbog proteina, za rucak cu pazljivo jest, jest cu uglavnom samo proteine i povrce i pokusat izbacit UH, za dorucak cu izbaciti mlijeko i kupit whey ... tu sam sveukupno srezao cca 90 UH i padam na brojku od 150, ako dodam jos zobene ujutro dizem se na 200, ali i dalje mislim da je to bolje nego onih 250

              Comment


              • #8
                Re: Warg definicija

                deficit sam racunao -500kcal po nekoj formuli na internetu, mislim da bi to trebalo biti ok

                Comment


                • #9
                  Re: Warg definicija

                  Jesi računao bazalni metabolizam i metabolizam na dan aktivnosti, da vidiš uopće broj kalorija otprilike?
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Warg definicija

                    http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm
                    racunao sam po ovom

                    Comment


                    • #11
                      Re: Warg definicija

                      Glavno da si otprilike odrediš broj kalorija (nema upozorenja da si postao prije mene, pa je zato dupli post).
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Warg definicija

                        ovo mi se uopste ne sviđa nikako!!!no svako ima svoje misljene...i poslje treniga ne bih ti preporučio UH ,jer znam kako je na karateu trenirao sam ga 5 godina...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Warg definicija

                          Originally posted by natural View Post
                          ovo mi se uopste ne sviđa nikako!!!no svako ima svoje misljene...i poslje treniga ne bih ti preporučio UH ,jer znam kako je na karateu trenirao sam ga 5 godina...
                          sve nepotrebne UH cu izbacit, pa ako smatras da su nepotrebni sa zadovoljstvom cu ih izbacit, ako imas jos nesto za prokomentirat svi komentari su dobrodosli, ne zelim bezveze pisat u vjetar...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Warg definicija

                            Ja volim u dane treninga ubacivati vise UH-a osobito ujutro i iza njega u sklopu PWM-a jer treniram rano. Ali kako dan odmice ubacujem samo UH iz povrca te u zadnja 2 obroka idu iskljucivo P.

                            Imam 7 obroka na dan.

                            U dane kad ne treniram UH uzimam samo ujutro a tokom dana je unos znatno smanjen jer se ne krecem puno u te dane

                            UH su kompleksni, vrlo malo uzimam brze a ako da onda je to glukoza kojom šečerim kaše od zitarica ili kad treniram za punjenje rezervi uz druge nutrijente

                            Moram naglasiti da sam i ja na redukcioji masnog i to jako dobro ide.
                            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                            Comment


                            • #15
                              Re: Warg definicija

                              Skineš UH na 1 gr po 1kg tjelesne mase ,ubaci 20 min kardia srednjeg intenziteta na kraju treninga (koji ukupno je treba da bude vise od 80 min) a proteine drzi na nekih 250-280 gr na dan

                              Comment

                              Working...
                              X