Announcement

Collapse
No announcement yet.

v.jagunic moja prehrana , pocetnik :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • v.jagunic moja prehrana , pocetnik :)

    ----teretana popodne :

    dorucak - zobene + whey +zeleni caj

    meduobrok - integralni dvopek + dimcek ,deluxe , tuna

    rucak - piletina , puretina , govedina , riza , tijesto , krumpir kuhani s povrcem , povrce , salate , tuna

    pmw - whey + voda + glukoza

    meduobrok - posni + orasasto voce ili 5 -6 kuhanih jaja ( samo bjelanjak ) + integralni dvopek

    vecera - tuna , piletina , puretina , + integralni dvopek

    zadnje jelo - posni sir + orasasto voce , maslinovo ulje

    ----teretana ujutro

    dorucak - zobene + whey +zeleni caj

    pmw - whey + voda + glukoza

    meduobrok - integralni dvopek + dimcek ,deluxe , tuna

    rucak - piletina , puretina , govedina , riza , tijesto , krumpir kuhani s povrcem , povrce , salate , tuna

    meduobrok - integralni dvopek + dimcek ,deluxe , tuna , posni ,

    vecera - tuna , piletina , puretina , kuhana jaja ( samo bjelanjak) + integralni dvopek

    zadnji obrok - posni sir + orasasto voce , maslinovo ulje


    tokom cijelog dana pijem prilicno puno vode i popijem nekih 6 do 7 decilitara zelenog caja kroz cijeli dan , uz ovo sto vjezbam u teretani (intezivni i jaki treninzi - 6 do 10 ponavljana ) , kada god stignem idem u setnju i pokusavam sto duze setati sat i pol do dva i pol sata , i uvjek si trudim naci vremena za tu setnju , vecinom sam uvjek u pokretu jer nemam auto pa sve obavljam pjehe a javni prijevoz ne koristim osim ako je potrebno

    zahvalio bi se FEARiTseLF-u i hardstyle91-u i Dalibor-u na savjetima , po kojima sam si pokusao sloziti prehranu i treninge , ako ima savjeta i prigovora uvjek su dobrodosli ....

  • #2
    Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

    pa cini se dosta dobro.. samo si izracunaj kalorije pazi da si u deficitu jer po ovome sam zakljucio da si na defki...
    poslije treninga bi ja ubacio piletinu + rizu.. radje nego posni +orasasto... tu bi zmamjebnio raspored samo...
    prije spavanja sa posnim bi ja koristio laneno ulje umjesto maslinovog...
    i ako mozes ubaci si ujutro nataste Li kardio... prije toga tursku kavu popi zbog kofeina...

    Comment


    • #3
      Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

      Originally posted by seba33 View Post
      pa cini se dosta dobro.. samo si izracunaj kalorije pazi da si u deficitu jer po ovome sam zakljucio da si na defki...
      poslije treninga bi ja ubacio piletinu + rizu.. radje nego posni +orasasto... tu bi zmamjebnio raspored samo...
      prije spavanja sa posnim bi ja koristio laneno ulje umjesto maslinovog...
      i ako mozes ubaci si ujutro nataste Li kardio... prije toga tursku kavu popi zbog kofeina...

      ovo sam samo ugrubo napisao sto sam slozio za prehranu , budem probao sa lanenim uljem , pazim na deficit , cilj mi je ocistiti se sto vise ili kako je hardstyle91 rekao "resetirati" se , jer skinuo sam 37 kila i sada to treba zategnuti i istrositi sta je ostalo , obavezno ujutro popijem cistu crnu kavu bez secera to pijem vec dugo hvala na savjetima

      Comment


      • #4
        Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

        Originally posted by v.jagunic View Post
        ovo sam samo ugrubo napisao sto sam slozio za prehranu , budem probao sa lanenim uljem , pazim na deficit , cilj mi je ocistiti se sto vise ili kako je hardstyle91 rekao "resetirati" se , jer skinuo sam 37 kila i sada to treba zategnuti i istrositi sta je ostalo , obavezno ujutro popijem cistu crnu kavu bez secera to pijem vec dugo hvala na savjetima
        tako mi je i samom... ja sam skinuo nekih 30-ak kg.. znaci ubiti imamo iste probleme...
        nista.. samo sam ti napisao kako ja otprilike bi to mlao izmjenio jer tako mome tijelu vise odgovara...
        mada nemora znacit da ce tebi jer nismo svi isti.. ali nastojim pomoc.. probas pa vidis...
        sretno dalje!

        Comment


        • #5
          Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

          Originally posted by seba33 View Post
          tako mi je i samom... ja sam skinuo nekih 30-ak kg.. znaci ubiti imamo iste probleme...
          nista.. samo sam ti napisao kako ja otprilike bi to mlao izmjenio jer tako mome tijelu vise odgovara...
          mada nemora znacit da ce tebi jer nismo svi isti.. ali nastojim pomoc.. probas pa vidis...
          sretno dalje!
          naravno probat cu , pa cemo vidjeti sta vise pase , i hvala

          Comment


          • #6
            Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

            jeli ode cilj definicija?

            edit: je tako je sad san se sjetia , sad cu ti bacit post

            Comment


            • #7
              Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

              ----teretana popodne :

              dorucak - zobene + whey +zeleni caj

              meduobrok - integralni dvopek + dimcek ,deluxe , tuna - cilj ti je defka prema tome ode ti ne treba UH pa ga izbaci. mozes npr tunu i povrce

              rucak - piletina , puretina , govedina , riza , tijesto , krumpir kuhani s povrcem , povrce , salate , tuna - prewm pa moze ostat uh, kasnije ces rezat odavde, obrok ko obrok je ok ali kasnije izbacuj uh odavde i iz dorucka.

              pmw - whey + voda + glukoza

              meduobrok - posni + orasasto voce ili 5 -6 kuhanih jaja ( samo bjelanjak ) + integralni dvopek - ovo je kruti pwm pa ode ubaci uh znaci mozes komodno zamjenit ovaj i onaj obrok prije treninga.


              vecera - tuna , piletina , puretina , + integralni dvopek - izbaci UH, meso + povrce

              zadnje jelo - posni sir + orasasto voce , maslinovo ulje

              ----teretana ujutro

              dorucak - zobene + whey +zeleni caj - ode pojedi jako jak obrok posto je on izmedu treninga i nakon spavanja a to nije bas najpozeljnije jer eto tribalo bi proc baren 2h nakon ustajanja pa treninga.

              pmw - whey + voda + glukoza

              meduobrok - integralni dvopek + dimcek ,deluxe , tuna - moze ali bolje zamjeni ovaj i iduci obrok.

              rucak - piletina , puretina , govedina , riza , tijesto , krumpir kuhani s povrcem , povrce , salate , tuna

              meduobrok - integralni dvopek + dimcek ,deluxe , tuna , posni , - izbaci uh, znaci posni + masti ili meso + masti

              vecera - tuna , piletina , puretina , kuhana jaja ( samo bjelanjak) + integralni dvopek -izbaci uh

              zadnji obrok - posni sir + orasasto voce , maslinovo ulje

              ukratko
              uh samo oko aktivnosti (dorucak + prewm/pwm pa rezi iz dorucka i prewma)
              li cardio + treninzi
              cheat meal svaka 2-4 tjedna po zelji
              i to je to

              Comment


              • #8
                Re: v.jagunic moja prehrana , pocetnik

                prepravio sam prehranu , i sto se vjezbanja tice , a sada udaram pa cemo vidjeti za 3 , 4 mjeseca

                Comment

                Working...
                X