Announcement

Collapse
No announcement yet.

Posni sir shake :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posni sir shake :D

    Bilo oko 8 sati (uvecer) i nisam imao sta raditi. Kazem sam sebi iden raditi neki shake.
    I otvorin ja blender (onaj mikser) i pocnen redon stavljati sve oko sebe. Prvo 100g posnog sira, pa jednu bananu, jabuku, mandarinu. Skroz malo mlijeka (radio sam da mi ispade gustoće kao jogurt). I smiksam sve, i kazem kad sam ga natrpao ovako idem staviti jos malo WHEYa. Otvorim paket i gledam koji cu okus. Onda stavim jednu vrečicu (30g) jagoda-vanilija okus.
    I opet miksa malo. Sad kao to trebalo probati.
    Iznenadio sam se. Stvarno ludnica okus. Osjeca se banana, malo ovoga wheya i malo jabuke. A posni sir nista.

    Odlicna kamuflaža za posni


    probajte ...

    P.S. sutra cu reci svojima da kupu jos razlicitih vočki pa cu sve nabacati
    “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

  • #2
    Re: Posni sir shake

    super, ali ne za to vrijeme, moze dobro doc za ujutro recimo...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: Posni sir shake

      zakaj?

      Comment


      • #4
        Re: Posni sir shake

        pa ne dize li mu whey previse inzulin navecer? pogotovo ako nema trening?
        i jos voca utrpat unutra...
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #5
          Re: Posni sir shake

          a istina...whey je problematičan
          voće je ok, ak nisu banane i slične gluposti

          Comment


          • #6
            Re: Posni sir shake

            Al može recimo pomješta sa cimetom i dodat lanenog ulja.I malo wheya za okus,nebu mu to niš inzulin dizalo u nebesa

            Comment


            • #7
              Re: Posni sir shake

              Originally posted by Marijan
              a istina...whey je problematičan
              voće je ok, ak nisu banane i slične gluposti
              Možeš obrazložiti ovo?

              Comment


              • #8
                Re: Posni sir shake

                Pa pogledaj malo nutri tablice pa češ vidjet da banana spada u najkaloričnije voče,ima dosta UH u sebi.Još da doda tome malo suhih šljiva,smokava i li tak nekaj slično i evo ti prave kalorijske bombe.Ali ovaj shake može biti odličan obrok tokom dana,samo da nije odma posle treninga

                Comment


                • #9
                  Re: Posni sir shake

                  pa nije zbog toga već zbog tog šta grožđe, banane i još par sadrže visok udio glukoze, za razliku od ostalog voća, a fruktoza je ok zbog nižeg gi-a (čak mislim da je sly govorio da je jede sa posnim naveče u obliku praha)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Posni sir shake

                    Je ,ali isto tak banana je dosta kalorična a sad dal je to glukoza ili fruktoza u zadnjem obroku njemu tak svejedno.Nebitno ,u svakom slučaju ne navečer.I probal sam to s fruktozom,dodaš malo tipa na 250 gr posnog pola male kafene žličice i više nego dovoljno ga zasladi.I da,SLy je pisao da i suprotno modi jede navečer i punomasni sir

                    Comment


                    • #11
                      Re: Posni sir shake

                      ne vjerujem da je mislio svaki put
                      i opet, nije nikad govorio da jede čokoladu ili banane a punomasni sir, pa nije neka razlika jel pojedeš 250g posnog i 40g oraha il jednostavno 150ak g mocarele. Naravno nije baš preporučljivo jest toliko zasićenih masnoća i sigurno bi primjetio sranje kad bi to prakticirao konstantno.

                      Originally posted by Vladebisi
                      Je ,ali isto tak banana je dosta kalorična a sad dal je to glukoza ili fruktoza u zadnjem obroku njemu tak svejedno.
                      pa nije baš svejedno, isto kak nije svejedno jel pojedeš sa piletinom rižu ili jednostavno kašiku šećera, mislim tijelo se drugačije odnosi prema fr. i gl. . ustvari dizanje insa je tu najvažnije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Posni sir shake

                        MA je,znam ja to,al velim da mu taj UH navečer je tak svejedno koji da unese,vrlo bu vjerovatno to završilo di netreba,pogotovo ak je tokom dana unio dovoljno UH pa taman jeo UH sa najnižim moguči GI.Naravno sve ovisi i o količine,gotovo je neizbježno ne unesti nekaj UH i u tom zadnjem obroku,pa samo 250 gr posnog ima 10 gr UH i to večinom(ili u potpunosti ak se ne varam) laktoze al zato sve to iznivelira sa masnočama.ma kužim ja tebe,naravno da teba paziti da se ne provocira inzulin bespotrebno.Isto tak nije isto jel ti kresneš komad sacher torte ili popiješ mali maki sa pol vrečice šečera(u mom slučaju) jel ta mala količina šečera neče izazvat neznam kakvo lučenje inzulina za razliku od količine šečera iz torte.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Posni sir shake

                          jes, potpisujem sve glavno ne pretjerivat s ničim, a sad par kriškica jabuke il biločega naveče neće izazvat probleme.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Posni sir shake

                            Danas sam imao u planu zamiksati posni + malo kikirikija (iz ljuske) + malo cimeta + malo vanilinog šećera, ali je.be me ovo vanilin šečer, neznam jesam nesto pobrkao, pa molim znalce da izbace nepotrebno iz kombinacije

                            Comment


                            • #15
                              Re: Posni sir shake

                              Vanilin šećer je mješavina arome vanilije i običnog šećera. Obzirom da aroma vanilije nije nešto kalorična možeš računati da je to običan šećer

                              Comment

                              Working...
                              X