Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stavljajte recepte od nekih jela koje jedete na definiciji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavljajte recepte od nekih jela koje jedete na definiciji

    Stavljajte recepte od nekih jela koje jedete na definiciji,kako ih pravite ukusnijim,..jer svi znamo da nije bas najukusnija hrana kada radimo definiciju

  • #2
    Re: Prehrana kod definicije !

    ma vidim da je tema neodgovorena pa eto.. sorry malo glupo pitanje al za vrijeme defke se sve bazira da povečamo unos proteina a smanjimo unos UH- to svi znamo..a za recept- posni sir- u 250-300g posnog staviš na manje djelove cimu(zeleni dio od mladog luka), znači normalno natrgaš na komadiće i cimu a može i salamu(pileća prsa) i dođe fina večerica.. kaj se tiće ujutro, popodne- eto pileća i pureća prsa, kuhana jaja, tuna, za to fakat nemam recept-to je fino ionak..
    eto tunu još i jedem tako da je na komad paprike stavim i to zajedno jedem, dođe malo bolje..
    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana kod definicije !

      hmm uglavnom ako radis nesto kao ketogenu dijetu onda fakat recepti nisu potrebni ,mast je tu da stvarno da max efekt finom ukusu
      a sto se tice low carb ili slicne dijete ,uh ja sam se napatio ,uglavnom sam radio saft od pilecih prsa ,ono paradajz ,dinstani luk ,zacini pa to sve lijepo u vodu i bude fakat ukusno
      jos pogotovo ako uz to imas obrok sa tjesteninom ili rizom ,di ces bolje
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana kod definicije !

        Originally posted by vedro777
        ma vidim da je tema neodgovorena pa eto.. sorry malo glupo pitanje al za vrijeme defke se sve bazira da povečamo unos proteina a smanjimo unos UH- to svi znamo..a za recept- posni sir- u 250-300g posnog staviš na manje djelove cimu(zeleni dio od mladog luka), znači normalno natrgaš na komadiće i cimu a može i salamu(pileća prsa) i dođe fina večerica.. kaj se tiće ujutro, popodne- eto pileća i pureća prsa, kuhana jaja, tuna, za to fakat nemam recept-to je fino ionak..
        eto tunu još i jedem tako da je na komad paprike stavim i to zajedno jedem, dođe malo bolje..
        Ma ne,nisi shvatio,cuo sam ljudi kad su na definiciji,kombiniraju milijun sastojaka da bi hrana bila ukusnija

        Comment

        Working...
        X