Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje začine koristite dok si spravljate hranu...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje začine koristite dok si spravljate hranu...?

    Koje začine koristite dok si spravljate hranu, i mene još zanima, šta mogu ubaciti da promijenim malo okus piletine, više mi je dopizdila, radim ju tako što je izrežem na kockice i naglo propržim. Samo nešto da mi promijeni malo okus, da me zavar

  • #2
    Re: Začini

    bosiljak, čili i onu mješavinu podravka (ima svega al prirodno).. al najbolje kad mi umiješa djevojka, najfinije je
    http://www.martinturk.com
    Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

    Comment


    • #3
      Re: Začini

      mozes na piletinu malo paprike crvene stavit i zacina za rostilj, ja koristim djumbir u prahu i to svakodnevno stavljam u rizu, osim toga koristim papar, sol, vegetu i mislim da nist vise
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: Začini

        vegeta,papar,mažurin,nekakvi začini na njima piše piletina i mexico,crvena paprika.
        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

        Comment


        • #5
          Re: Začini

          crvena paprika je zakon
          Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

          Comment


          • #6
            Re: Začini

            Za meso vegeta, puno papra i amen.

            Comment


            • #7
              Re: Začini

              odes u neki marken i kupis sve zacina sto imaju ja sam bas preksinoc isao u nabavku, ja koristim vec namjenske vegete npr. za ribu, piletinu, tjesteninu, a od zacina đumbir, kari, i naravno sinoc je pao bijeli luk u granulama
              Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
              Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
              Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

              Comment


              • #8
                Re: Začini

                jednostavno sol i papar
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Začini

                  Sol,papar,vegeta,curry,talijanska mjesavina,tobasco,ruzmarin,paprika,persin....
                  Uglavnom,sve sto mi dodje pod ruku.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Začini

                    vegeta ,chilli ,biber
                    tu i tamo vlasac i crvena paprika
                    sol izbjegavam koliko je god moguce jer 50% vegete otprilike je sol ,tako da na sol ni ne pomisljam kao posebni zacin
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #11
                      Re: Začini

                      u zadnje vrijeme sam poćeo sve paprit!! nekako mi bas pase.
                      meni osobno je najbolja ona talijanska mjesavina zacina ide sa svim i super je!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koje začine koristite dok si spravljate hranu...?

                        mozda ja krivo radim al mi je ljepse kad mi je piletina/puretina cijela a ne na kockice-socnija je dosta
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Začini

                          Originally posted by mali priest
                          vegeta ,chilli ,biber
                          tu i tamo vlasac i crvena paprika
                          sol izbjegavam koliko je god moguce jer 50% vegete otprilike je sol ,tako da na sol ni ne pomisljam kao posebni zacin
                          eh zavidim ti radi chillia , ja sam inace jeo jako ljutoooo (30 kiselih ljutih feferona za rucak) i chilli u prahu ali sam do te mjere sjeb... stomak i guzicu da kad pojedem ljuto bude spektakl ...........
                          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koje začine koristite dok si spravljate hranu...?

                            ja sam bas obozavatelj ljutoga vise nego slanoga
                            recimo kebab ,nikad u zivotu nisam reko liku da mi stavi blagi umak unutra niti ne pomisljam
                            feferoni ,chilli ,tabasco ,ljute papricice ,jea obozavam samo kaj se poslije toga znojim jedno pol sata
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koje začine koristite dok si spravljate hranu...?

                              Ima nas više koji volimo ljuto ! ja stavljam vegetu,crvenu papriku,papar,chili i nekad nekad začine za roštilj...piletina itd...
                              ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                              Comment

                              Working...
                              X