Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tjestenina sa svježim sirom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tjestenina sa svježim sirom

    Potrebni sastojci:
    - 250g posnog sira
    - 250g tjestenine
    - kiselo vrhnje
    - neki zacin po zelji(papar,bosiljak...)

    Full jednostavno za spremit,dok se tjestenina kuha u neku posudu pomijesa se posni sir i kiselo vrhnje i kasnije se sa skuhanom i ocijedenom tjesteninom pomijesa.

    Odlican P+UH obrok,upravo ga jedem!

  • #2
    Re: Tjestenina sa svježim sirom

    O to je fino, nema kaj, samo malo mi je to posnog (P) na toliko tijesta (UH). Za idealan obrok, po meni ili podebljati posni na 500 g, pa dobijemo 2 obroka, ili smanjiti tijesto bar na 100 - 150 g. Al' dobro, to ovisi o nečijim kalorijskim potrebama. Moglo bi se unutra ubaciti dimceka, pa napraviti naka pasta carbonaro. Inače, mislim da 100 g kiselog vrhnja ima oko 18 g masti, tak' da bi to bio više P + UH + M obrok.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Tjestenina sa svježim sirom

      Originally posted by PatrickStar
      O to je fino, nema kaj, samo malo mi je to posnog (P) na toliko tijesta (UH). Za idealan obrok, po meni ili podebljati posni na 500 g, pa dobijemo 2 obroka, ili smanjiti tijesto bar na 100 - 150 g. Al' dobro, to ovisi o nečijim kalorijskim potrebama. Moglo bi se unutra ubaciti dimceka, pa napraviti naka pasta carbonaro. Inače, mislim da 100 g kiselog vrhnja ima oko 18 g masti, tak' da bi to bio više P + UH + M obrok.
      Ja stavim malo vise paste jer mi treba vise kalorija,sljedeci put cu stavit 500g posnog,osjeti se da fali,previse je rijetko

      Comment


      • #4
        Re: Tjestenina sa svježim sirom

        ma 200g spageta + 300g posnog + 100g tune
        i jedno kilogram papra
        NJAM
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #5
          Re: Tjestenina sa svježim sirom

          Originally posted by Mario1707
          ma 200g spageta + 300g posnog + 100g tune
          i jedno kilogram papra
          NJAM
          hehehehehe

          Comment

          Working...
          X