Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tijestenina s tunom i posnim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tijestenina s tunom i posnim

    Eto kako sam na masi smišljam,mixam radim sve da mi bude ukusnije.Da nebi bilo zabune može se ovo i na defki jesti naravno samo u normalnim količinama

    Sastojici:
    500g tijestenine
    250g posnog sira
    250g tune iz konzerve
    kiseli krastavci
    kukuruz

    Sve sam stavljao otprilike.S tim da možete i više posnog i tune,ali meni se ovaj omjer činio taman.

    Priprema:

    Skuhajte tijesteninu sa mrvu soli i maslinovog ulja.Zatim samo ubacujte tunu,posni,krastavce,kukuruz.Može i rajčica,paprika i sve što vam se svidi


    Nutritivne vrijednosti ovaj put nisam brojao jer sam sve stavljao otrpilike.Budem sljedeći put.

    Dobar tek
    Attached Files

  • #2
    Re: Tijestenina s tunom i posnim

    jeli sva ova kolicina isla u jednom obroku?

    Comment


    • #3
      Re: Tijestenina s tunom i posnim

      Originally posted by gigi01
      jeli sva ova kolicina isla u jednom obroku?
      ne

      Comment


      • #4
        Re: Tijestenina s tunom i posnim

        Kao što je Fear rekao nije Ostalo je još za sutra pola

        Comment


        • #5
          Re: Tijestenina s tunom i posnim

          super ti ovo izgleda

          Comment


          • #6
            Re: Tijestenina s tunom i posnim

            Hvala

            Okus je isto fantastičan,samo ću drugi puta staviti više tune i sira.Ostalo mi je nekako suho

            Comment


            • #7
              Re: Tijestenina s tunom i posnim

              na masi u ovo mozes ubacit malo kečapa, pa nece bit suho, jedino sto ce mozda pokvarit ukus posnome, bas cu provat..

              Comment


              • #8
                Re: Tijestenina s tunom i posnim

                Originally posted by gigi01
                na masi u ovo mozes ubacit malo kečapa, pa nece bit suho, jedino sto ce mozda pokvarit ukus posnome, bas cu provat..
                Probaj pa javi Mislim da sam samo više milbone stavio da bi bilo punoo kremastije i bolje,ali i ovak je bilo super

                Comment


                • #9
                  Re: Tijestenina s tunom i posnim

                  Inace kukuruz skupa sa tjesteninom na defki nije potreban,inace ima bezbroj zanimljivih recepata za sloziti nesto zdravo i hranjivo a da nije svakodnevno na jelovnicima.E sad jedan savjet tjesteninu bez obzira masa ili defka nije potrebno misati sa drugim vrstama uh-a.Posni sir bi ja izbacio i dodao tunjevine,a mozda i piletine jer smatram da posni sir je kralj noci ako me razumijes a ovome svemu bi pasala lipo zacinjena zelena salata

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tijestenina s tunom i posnim

                    Zašto kukuruz nije potreban?

                    Pa tu baš i nema drugih izvora UH-a.Ima ali zanemarivo.Tijestenina je ovdje glavni izvor.


                    Ma razumijem te za posni,ali nije to to.Ovako lijepo posni sve to spoji,a posnog nikad dosta

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tijestenina s tunom i posnim

                      Manistra je sama po sebi sasvim dovoljan izvor uh-a i ovdje ti samo kukuruz moze uciniti visak,ima jedna stvar a to je da se p i uh ljube u tijelu,tj podrzavaju jedno drugo kod razgradnje i iskoristivosti,tijelo kada primi brze carbse i spore plus p,radi sebi sok koji nece lako probaviti,a kamoli iskoristiti u potpunosti,zato ti savjetujem da ne misas kukuruz u to ali masa je mama kazu tako da nece stetiti koji put ovakvo nesto sloziti

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tijestenina s tunom i posnim

                        Originally posted by Excalibur
                        Manistra je sama po sebi sasvim dovoljan izvor uh-a i ovdje ti samo kukuruz moze uciniti visak,ima jedna stvar a to je da se p i uh ljube u tijelu,tj podrzavaju jedno drugo kod razgradnje i iskoristivosti,tijelo kada primi brze carbse i spore plus p,radi sebi sok koji nece lako probaviti,a kamoli iskoristiti u potpunosti,zato ti savjetujem da ne misas kukuruz u to ali masa je mama kazu tako da nece stetiti koji put ovakvo nesto sloziti

                        Ma dok sam na masi baš me briga što ima malo kuruze


                        A i ovaj obrok koncipiram oko aktivnosti tako da nebi smjelo biti problema pogtovo na masi

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tijestenina s tunom i posnim

                          Dragi ja moram paziti na svaki zalogaj sto unesem jer je genetika zajebana stvar da prostis,ali tebi nece puno toga uciniti losega pogtovo ne na masi,Samo jedi,ali ima i onih koji drze defku tako da eto jedan koristan savjet za pripremiti manistru od tebe,ali bez kukuruza za one koji ne smiju

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tijestenina s tunom i posnim

                            Originally posted by Excalibur
                            Dragi ja moram paziti na svaki zalogaj sto unesem jer je genetika zajebana stvar da prostis,ali tebi nece puno toga uciniti losega pogtovo ne na masi,Samo jedi,ali ima i onih koji drze defku tako da eto jedan koristan savjet za pripremiti manistru od tebe,ali bez kukuruza za one koji ne smiju
                            Vjeruj mi i ja se brzo mastim

                            Svakako na defki treba obratiti pažnju oko broja UH-a slažem se s tobom

                            Comment

                            Working...
                            X