Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam problema sa rastom, 17 god visok samo 158 cm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam problema sa rastom, 17 god visok samo 158 cm

    Pozdrav ljudi,ovako imam 17 godina visok sam samo 158. Pocinjem da brinem za sebe slabo jako rastem,zasto je to tako i dal mi mozete nekako pomoci? Hvala unapred pozzz!

  • #2
    Re: Imam problema sa rastom. :/

    I da,da napomenem u poslednjih 15 dana,jako me boli donji deo kicme :/

    Comment


    • #3
      Re: Imam problema sa rastom. :/

      Na to jako slabo mozes utjecati . Stvar je do genetike . Ostavi prostora ima ljudi koji narastu do 23. god jos 10 cm od tvoje visine . Ako ne bude tako , jedino ti ostaje probati pod strucnim nadzorom hormon rasta .

      Comment


      • #4
        Re: Imam problema sa rastom. :/

        Znaci po tvom misljenju do 23 cu biti tu negde do 170 ?

        Comment


        • #5
          Re: Imam problema sa rastom. :/

          Originally posted by ENCOREW View Post
          Znaci po tvom misljenju do 23 cu biti tu negde do 170 ?
          Ovisi od genetike, nemoj da tiubijem samopouzdanje ali ja iskreno cisto sumnjam da ces narasti do 23 170cm. Maximalno 163-4.

          Comment


          • #6
            Re: Imam problema sa rastom. :/

            Originally posted by ENCOREW View Post
            Pozdrav ljudi,ovako imam 17 godina visok sam samo 158. Pocinjem da brinem za sebe slabo jako rastem,zasto je to tako i dal mi mozete nekako pomoci? Hvala unapred pozzz!
            zašto te nisu vodili pedijatru? ako si u Hrvatskoj, tu je zdravstvena zaštita tako lako dostupna da je sramota da se tako neko zapusti.. (hormon rasta dobiješ za đaba ako imaš indikaciju.. to malo gdje u svijetu ima... nismo ni svjesni u kakvoj zemlji živimo) ali što dalje vrijeme ide to su mogučnosti intervencije manje pa je cilj što ranije se javit... ovakve slučajeve mi zovemo zapuštenim...
            bilo bi super kad bi se preko foruma moglo tebi terapijski pomoć, ali ne ide..
            158 cm je malo za 17 godina, to je ispod 5 percentilne krivulje, znači problem itekako postoji... sumnjam da će se sam od sebe riješit
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #7
              Re: Imam problema sa rastom. :/

              Ne ako si do 17-te tako malo narasto neces jos daleko dogurat, ako i budes to je max 3-5 u krajnjem slucaju. Ne zelim te obeshrabriti ali tako je.Javi se za te hormone šta oni spominju,bolje sad dok si praktički još u pubertetu!
              Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

              Comment


              • #8
                Re: Imam problema sa rastom. :/

                jbg nemozes si pomoc max ces narasti 165 negdje sumnjam da ces vise... Ovisi ti o genetici kako su ti starci visoki itd. ja sam 167 cm 19 god, stari mi bio 170 stara manja od mene za glavu -.- i da me navlaci netko za uha po cijele dane necu izrasti vise

                Comment


                • #9
                  Re: Imam problema sa rastom. :/

                  ne moraš to vuć od staraca
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Imam problema sa rastom. :/

                    A koliki bi tek Messi bija da mu nisu davali hormon rasta i ovako je 160 plafon...
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment

                    Working...
                    X