Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roditelji i gym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roditelji i gym

    Imam bratića koji je sad krenuo u 3. rezred srednje škole. On je jedan poprilično "nestašan" mladić, ali je lud za vježbanjem pa stalno improvizira neke utege, visi na gredi na tavanu itd. Prije par mjeseci izrazio je želju da ide sa mnom u teretanu, ali ujna (njegova mama) je jako konzervativna i pedantna osoba, pa mu to nije dopuštala (zapravo nije mu dala lovu). Sve se to promijenilo u 8 mjesecu ove godine, kada mu je napokon dopustila da krene. Bio je presretan i krenuo je istog dana. U jednom razgovoru upitao sam je od kud takva promjena mišljena, a ona je rekla jednostavno: "Hoću da ide s tobom u teretanu." Na moj upit zašto, odgovor je bio ovakav:"Vidiš da je lud za vježbanjem. Tako ću barem 2 sata na dan znati gdje je i što radi. Isto tako, ako želi rezultate prestat će s alkoholom i onim glupostima koje trpa u sebe. Ako se dobro umori možda krene ranije na spavanje pa neće spavati u školi i popravit će ocjene:" Ja sam opet upitao: "A što ako ne popravi?" Na to je odgovorila: "Onda ću mu zabraniti teretanu."
Working...
X