Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi vježbača/ice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipovi vježbača/ice

    Originally posted by vea View Post
    što ti to znači?
    znači da ne mogu smisliti one cure koje dođu u teretanu sa umjetnim noktima dužim nego moj cijeli prst..našminkane i sređene kao da su upravo sišle sa modne piste..a da mogu obule bi i one patike "štikle" i onda 3x dignu uteg od 0.5kg i umorile su se...
    I know i can be what i wanna be,
    if i work hard at it,
    i'll be where i wanna be
    i know i can, i know i can <3

  • #2
    Re: nova teretana - OSIJEK

    Bome ja nisam bas odusevljen bio kad je nekidan zgodna cura ocerupana kao kokos vjezbala kraj mene a smrdila kao tovar, i jos nije rucnik nosila i smocila cijelu spravu za extenziju, mislim horor...
    Te presminkane mi ne smetaju uopce jer me doduse i nije briga sto rade dok treniram, ali ove smrdljive i neuredne smetaju...

    Comment


    • #3
      Re: nova teretana - OSIJEK

      Meni je užas kad dođe cura i trenira u onim vrućim hlačicama toliko kratkim da joj pola guzice ispadne i majica skroz iznad pupka i onda svi bleje u nju, upucavaju joj se itd.
      To mi je baš onak: bezveze, jadno i jeftino! Ali ima svugdje svega tako da je najbolje usredotočiti se na sebe i uživati u treningu, a ove oko sebe zanemariti i učiniti nebitnima.

      Comment


      • #4
        Re: nova teretana - OSIJEK

        Originally posted by Slavonka23 View Post
        znači da ne mogu smisliti one cure koje dođu u teretanu sa umjetnim noktima dužim nego moj cijeli prst..našminkane i sređene kao da su upravo sišle sa modne piste..a da mogu obule bi i one patike "štikle" i onda 3x dignu uteg od 0.5kg i umorile su se...
        upravo si opisala mene, samo što ja dignem ipak "malo" više

        mogla bi ja reć isto da ne mogu smislit cure koje imaju sala i onda su onako sve znojne i ne mogu napravit čučanj kak spada, kuiš, to ti ne bi trebalo ići tako...nemoj da te živciraju ljudi koji su drugačiji od tebe, možda su upravo ti koji će ili su ti jednom pomogli
        Last edited by vea; 09-10-12, 19:32.

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • #5
          Re: nova teretana - OSIJEK

          Dok god ne smrde zaboli me kako ce tko dolaziti u teretanu, glumaca ima svugdje i uvijek ce biti, kako se tko odjeva je nebitno, stvar svacijeg ukusa i koliko tko drzi do sebe...
          Ali kad netko smrdi, a UVIJEK netko smrdi i to najcesce po luku pic*ka im materina sebicna e to je onda problem...

          Comment


          • #6
            Re: nova teretana - OSIJEK

            Originally posted by Slavonka23 View Post
            znači da ne mogu smisliti one cure koje dođu u teretanu sa umjetnim noktima dužim nego moj cijeli prst..našminkane i sređene kao da su upravo sišle sa modne piste..a da mogu obule bi i one patike "štikle" i onda 3x dignu uteg od 0.5kg i umorile su se...
            Dušo, dođi u Zagreb.


            Srećom (još) nejdem u teretanu. Inače bi trčao po okolo i mahal mortadelom
            Last edited by ScuderiaBull; 09-10-12, 20:00.
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • #7
              Re: nova teretana - OSIJEK

              U mojoj uopće nema žena
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: nova teretana - OSIJEK

                Originally posted by Ant0ni0 View Post
                Meni je užas kad dođe cura i trenira u onim vrućim hlačicama toliko kratkim da joj pola guzice ispadne i majica skroz iznad pupka
                Obožavam to

                Comment


                • #9
                  Re: nova teretana - OSIJEK

                  Originally posted by cro-cop View Post
                  Obožavam to
                  Eh, tko ne voli... Volim i ja, ali ne na takvim dr.oljama već npr. kad imaš curu pa se obuče tako za tebe i to.

                  Comment


                  • #10
                    Re: nova teretana - OSIJEK

                    Originally posted by vea View Post
                    upravo si opisala mene, samo što ja dignem ipak "malo" više

                    mogla bi ja reć isto da ne mogu smislit cure koje imaju sala i onda su onako sve znojne i ne mogu napravit čučanj kak spada, kuiš, to ti ne bi trebalo ići tako...nemoj da te živciraju ljudi koji su drugačiji od tebe, možda su upravo ti koji će ili su ti jednom pomogli
                    ........
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #11
                      Re: nova teretana - OSIJEK

                      Originally posted by bot1950 View Post
                      U mojoj uopće nema žena
                      U Jokeru 30% ženskih.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tipovi vježbača/ice

                        Ja mrzim kad netko netko dođe u teretanu i onda diže više od mene! :S
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment

                        Working...
                        X