Announcement

Collapse
No announcement yet.

Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

    Ne znam dali se to samo meni čini ili su svi(ili barem većina) mesara "mrcine". Zašto je to tako, jeli moguće da su svi bodybuilderi xD... već neko vrijeme to pratim i stekao sam takav dojam, koje je vaše mišljenje o tome?
    Once more into the fray
    Into the last good fight I'll ever know
    Live and die on this day
    Live and die on this day

  • #2
    Re: Mesari...mrcine?

    da da većina ih ima dosta jake ruke i podlaktice, al njima posao nije samo ono kaj se vidi u mesnici ima tu dosta toga i nije bas lako, a kad pogledas mesa uvijek imaju jesti kolko hoće, djed mi bio mesar točno znam kako je to

    Comment


    • #3
      Re: Mesari...mrcine?

      Jest, imaju iznad prosječne podlaktice (niš drugo ne vidiš).

      Ali kaj je je, još nisam naletio na mesara koji se ne zna šalit, i nije apsolutna legenda!
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: Mesari...mrcine?

        Originally posted by Samo-ja View Post
        Ne znam dali se to samo meni čini ili su svi(ili barem većina) mesara "mrcine". Zašto je to tako, jeli moguće da su svi bodybuilderi xD... već neko vrijeme to pratim i stekao sam takav dojam, koje je vaše mišljenje o tome?
        Bodybuilderi? Nzn, al ja samo znan mesare koji imaju minimalno 110 kila, i to ne "bilderskih" kila, ni priblizno
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: Mesari...mrcine?

          Originally posted by brandjo View Post
          da da većina ih ima dosta jake ruke i podlaktice, al njima posao nije samo ono kaj se vidi u mesnici ima tu dosta toga i nije bas lako, a kad pogledas mesa uvijek imaju jesti kolko hoće, djed mi bio mesar točno znam kako je to
          uz svakodnevni umjeren fizički rad ovo je ključno po meni
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #6
            Re: Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

            da istina ključno je to kaj imaju puno mesa, a i rad u samim klaonicama bas i nije tolko lagan, za razliku od čistog rada u mesnici.

            Comment


            • #7
              Re: Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

              vi ovo ozbiljno ili? :S
              ja mislim da su svi bodybuilderi... navodno u IFBB razmisljaju i o uvodenju nove BB kategorije samo za mesare, ipak je neposteno da se natjecu sa svima ostalima kad uvijek imaju mesa na pretek.
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

                Originally posted by Aronnax View Post
                vi ovo ozbiljno ili? :S
                ja mislim da su svi bodybuilderi... navodno u IFBB razmisljaju i o uvodenju nove BB kategorije samo za mesare, ipak je neposteno da se natjecu sa svima ostalima kad uvijek imaju mesa na pretek.
                nije riječ o bodybuildingu nego o tome kak jednostavno imaju nešto šta ih izdvaja od ostalih, a to su ruke, više podlaktica nisu oni ni priblizno builderi, ista stvar je i sa dosta bauštelaca, naravno onih koji nisu alkoholičari, ističu se ali da su builderi nisu.

                Comment


                • #9
                  Re: Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

                  Kod mene svi mesari ili štapići ili vrece govana .... nemam pojma o kakvim mesarima se prica ovdje....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Se to samo meni čini ili su svi mesari "mrcine"

                    vjerojatno sam se krivo izrazio... ali djeluju kao poprilično jaki (barem u rukama) to mi je uvijek bilo fascinantno pa me zanimalo što vi mislite o tome...
                    Once more into the fray
                    Into the last good fight I'll ever know
                    Live and die on this day
                    Live and die on this day

                    Comment

                    Working...
                    X