Announcement

Collapse
No announcement yet.

Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

    Ni ja ne shvaćam.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #17
      Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

      najjednostavniji način je ako imaš s video tv izlaz na laptopu..posudi od nekog vivo kabal koji na sebi ima par ulaza a jedan od njih je tv uaz, kupiš scart adapter koji iza ima s-video priključak (10 kn ti košta )
      scart u vide, s video kabal u vivo kabal, vivo u video izlaz na laptopu..tako sam ja spotove stare snimao na hard s vhs-a...ali ako nemaš s-video izlaz na laptopu onda nemoreš nikako nego kupit tv karticu..e sad mislim da ove jestinjare usb ni nemaju mogućnost tv ulaza..treba bit dobra externa tv kartica da bi mogao to..
      http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

      Comment


      • #18
        Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

        Originally posted by jasmin-mlinaric
        najjednostavniji način je ako imaš s video tv izlaz na laptopu..posudi od nekog vivo kabal koji na sebi ima par ulaza a jedan od njih je tv uaz, kupiš scart adapter koji iza ima s-video priključak (10 kn ti košta )
        scart u vide, s video kabal u vivo kabal, vivo u video izlaz na laptopu..tako sam ja spotove stare snimao na hard s vhs-a...ali ako nemaš s-video izlaz na laptopu onda nemoreš nikako nego kupit tv karticu..e sad mislim da ove jestinjare usb ni nemaju mogućnost tv ulaza..treba bit dobra externa tv kartica da bi mogao to..

        Hmm...ti u biti ne govoris o "tv-izlazu" na laptopu, vec o "video-in" prikljucku, koji na laptopu ne postoji...
        Ati je poznat po svojim VIVO karticama(VI= video in, VO=video out) i takve starije kartice se mogu jeftino nabaviti i ugraditi u komp,ali je problem sto on ima laptop,pa to pada u vodu....

        Opcije su : Daliborov prijedlog: DVD-recorder(uz to sto nema mogucnost obrade videa prije snimanja na DVD) ili opciju sa USB tv karticom.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • #19
          Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

          TV kartice i vise nisu tako skupe. Kupis si jednu ,snimis sotware, spojis komp s VHSom, upalis software i recordas film

          Kasnije editiraj u nekom programu kao Ulead Video Studio 10 da otklonis sum i eventualno porpavis sliku i snimis u formatu kojem zelis. Mozes i izraditi DVD s naslovnim screenom, biranjem scena itd
          "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

          Comment


          • #20
            Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

            kako snimat nesto sa tv ako gledas preko max tv

            Comment


            • #21
              Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

              Originally posted by Stjep
              kako snimat nesto sa tv ako gledas preko max tv
              na zalost (zapravo na srecu) nemam iskustva s max tvom il necim slicnim al buraz mi ima dvd recorder pa moze s njim snimat sve s TVa na DVD ili hard disk \ usb mislim da nebi trebalo biti razlike u snimanju s max tva

              Druga opcija je opet nekako spojit s kompom i preko nekog programa decodirati i snimiti . Sad opet kazem ne znam kak max tv funkcionira pa ne mogu pomoci
              "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

              Comment


              • #22
                Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

                Originally posted by Stjep
                kako snimat nesto sa tv ako gledas preko max tv
                Isto kao i sa VHS-a.
                MaxTV prijemnik isto ima Scart a neki prijemnici imaju i Svideo i Audio out pa mozes i tako...
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #23
                  Re: Znali tko kako presnimiti VHS kazetu na DVD cd?

                  Originally posted by Stjep
                  kako snimat nesto sa tv ako gledas preko max tv
                  Max TV ima snimalicu....hahahahahahaah
                  Zene meni kazu Rambo ti si Car

                  Comment

                  Working...
                  X