Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

    Najjednostavniji nacin ako ti se neda za'ebavat s idiotima zgrabi nesto pored sebe il mlatni ga time... dobra interakcija sa prostorom zlata vrijedi
    btw. izmedju borilackih vjestina i ciste velicine vjestina pobjeduje jer svatko tko se time bavi naucen je kako ici protiv mrge... ak' me kontate...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

      Originally posted by Aronnax
      Najjednostavniji nacin ako ti se neda za'ebavat s idiotima zgrabi nesto pored sebe il mlatni ga time... dobra interakcija sa prostorom zlata vrijedi
      btw. izmedju borilackih vjestina i ciste velicine vjestina pobjeduje jer svatko tko se time bavi naucen je kako ici protiv mrge... ak' me kontate...
      Probaj srušit frajera od 110 kg i frejmom od 150 cm, nema šanse
      Tj. nebi imao muda ući u konflikt s mrcinom da imaš ne znam kakvu tehniku
      Chill bro

      Comment


      • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

        cuj 110kg
        110kg sa 25% bfa
        udaris ga u cjevanicu i mrtav covjek
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

          Originally posted by Mario1707
          cuj 110kg
          110kg sa 25% bfa
          udaris ga u cjevanicu i mrtav covjek
          Znači udariš ga u nogu i on je mrtav?
          Ovo prvi put čujem
          Chill bro

          Comment


          • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

            dečki izbjegavajte sukobe ....čuvajte zube
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

              Ako već dođe do borbe probajte što manje slomit svojih zglobova dok prebijete protivnika
              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

              Comment


              • Re: Savjeti za uličnu tuču (za samoobranu)

                ova tema ide pod lock jer ni sam smisao otvaranje teme nije imalo smisla
                prepucavanje tko ima veci ego ,pubertetlijska prepucavanje ostavite za obracune medjusobno na cesti
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment

                Working...
                X