Announcement

Collapse
No announcement yet.

od 79 do 94 kg za 5 mjeseci samo sa gymstick-om

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • od 79 do 94 kg za 5 mjeseci samo sa gymstick-om

    Pozdrav svima,

    Visok sam 200 cm i imao sam 79 kg prije nego sam poceo vjezbat. Metabolizam jako brz, jeo sam normalno ali nisam mogao preci 80 kg. Kupio sam gymstick, obican stap sa 2 gume koje daju solidan otpor, na prvi pogled izuzetno glupo izgleda ali vrlo dobra sprava.

    Kupio sam multipower formulu proteine i poceo. Povecao sam unos hrane (jako), disciplinirana vjezba, 8 - 10 sati sna i dosli su rezultati jako brzo. Prehrana je bila vise manje ista svaki dan, obroci svaka 2 - 4 sata.

    Dorucak: pola do cijeli paket panirane zaledjene pohane ribe 300 grama + proteini/ 7 dcl mlijeka.

    Medjuobrok: oko 100 grama pira ili drugih zitarica.
    Rucak: 200 - 300 grama pilecih prsa i puno rize + proteini i mlijeko.
    Meduobrok: Banane, jabuke, ljesnjaci i ostalo voce sto se nadje na stolu.

    Trening 45 minuta

    Vecera: isto kao i rucak + proteini i mlijeko.
    Obrok prije spavanja: 50 - 100 grama musle i 0.5 l vocni jogurt.

    Na pocetku sam umirao svaki dan od nadutosti i mucnine od velike kolicine hrane i mlijeka ali kroz par tjedana se organizam prilagodio. Ljudi nisu vjerovali da toliko dobivam na misicnoj masi bez odlaska u teretanu vec natezajuci stap sa 2 gume u sobi, 15 kg jako cudno. Sala u vecoj kolicini sigurno nisam dobio jer imam takav metabolizam da salo jako ali stvarno jako tesko mogu dobit.

    Kada sam dosao do 94 kg rast je jednostavno stao, moj carobni stap vise ne donosi nikakve rezultate jer sam ga ocito prerastao i ne pruza mi vise dovoljno opterecenje za rast misicne mase. I da ne zaboravim napomenuti jako bitnu stvar da pusim pola do kutiju dnevno i ne suzdrzavam se pretjerano od festi i alkohola.

    U cijeloj mojoj prici je presudna disciplina. U pet mjeseci nisam preskocio niti jedan trening, ma kako umoran ili bezvoljan bio i uvijek sam bio sretan kad sam trening odradio. Isto vrijedi i za prehranu. Bez obzira koliko sam sit i koliko mi je muka od same pomisli da moram pojest pun tanjur piletine i zalit sa skoro litru proteina, pojeo sam taj obrok.

    Tesko je do prvih rezultata, poslije kada sam sebi dokazes da radis dobro i da se kao u mojem slucaju presla ta carobna brojka od 80 kg, jedva cekas 7 sati da odradis trening i jednostavno uzivas u svakoj vjezbi.

    Ovo nije reklama za gymstick niti pricam protiv teretane. Sprava na kojoj sam ja vjezbao je smijesna u odnosu na teretanu i zato je jako cudno povecanje mase za 15 kg.

    Nadam se da ce ova prica nekome pomoci,
    Pozrdav!

  • #2
    Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

    aj bogati stavi slike da vidimo šta štapić radi.
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

      Gymstick nije loša stvar.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #4
        Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

        pa ako je tako kako kazes onda svaka cast,imam lika u razredu 197 cm,67 kg
        to je uzas za gledati ,i lik jede ko nenormalan i vezba ali nist xD

        btw koliko natezanje moze da izdrzi taj gymstick?
        NO ....
        NO ....
        NO ....





        <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

        Comment


        • #5
          Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

          Originally posted by KeLavra
          aj bogati stavi slike da vidimo šta štapić radi.
          a od njega ni traga, ni glasa

          Comment


          • #6
            Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

            Originally posted by Big one

            a od njega ni traga, ni glasa
            Malo nam proturio virman i nesto.
            "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

            Comment


            • #7
              Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

              Originally posted by ANGERFIST
              Originally posted by Big one

              a od njega ni traga, ni glasa
              Malo nam proturio virman i nesto.
              suvishe je dobar dechko za ovaj forum
              NO ....
              NO ....
              NO ....





              <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

              Comment


              • #8
                Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

                Mene baš zanimaju slike od prije i kakav je sada, svaka mu čast ako je uspio, mada mi je čudno da je to uspio samo sa gymstickom
                You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                Comment


                • #9
                  Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

                  ja u to ne vjerujem
                  što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                  Comment


                  • #10
                    Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

                    Očito je unosom puno veče količine hrane unosio večinom nekvalitetnu hranu i udebljo se a ne izradio mišičnu masu!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

                      Pozdrav

                      Nakon nekog vremena sam bacio oko na forum pa vidim da ima odgovora. Prvo stvarno ne znam kakvu potrebu ili razlog bih trebao imati da napisem razna sranja o dobivanju mase.
                      Post sam napisao da pomogne clanovima ako im moze pomoc i da prenesem svoje iskustvo kroz tih par mjeseci, da skratim post je istina tko ne vjeruje njegova stvar.

                      Slike nemam jer se nisam ni slikao, a i da imam vjerovatno ih nebi slao da dokazem nekome istinitost svoje price. Jedino mjerenje koje sam radio je vaga koja je pokazala 15 kg vise u 5 mjeseci.

                      Tocan omjera sala i misicne mase koje sam dobio u tih 5 mjeseci ne znam, ali sam siguran da je 80-90% misicna masa. Salo u bilo kakvim primjetnim kolicinama na sebi nisam vidio nikad u zivotu pa ni tokom brzog povecanja mase.

                      Pitanje "koliko natezanje moze da izdrži gymstick?" ne razumijem ako moze malo jasnije

                      Pozdrav svima!

                      Comment


                      • #12
                        Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

                        i jos nesto da objavim. Proslo je otprilike godinu i pol dana od kada sam bio poceo vjezbat prestao sam kada sam nabio 15kg jer vise napretka nije bilo. Poslije u teretanu nisam isao.
                        Doslo je uređenje kuce po cijele dane, posao hrana dorucak + McDonalds 1 dnevno proteine nisam pio + 1 - 2 kutije cigareta dnevno i evo me na 82 kg.

                        Uskoro planiram opet pocet vjezbat pa cu napraviti malo detaljnija mjerenja na pocetku, pa cu nakon par mjeseci opet izbacit novi nastavak bajke, ali naravno bez slika.

                        pozdrav

                        Comment


                        • #13
                          Re: od 79 do 94 kg za 5 mjeseci

                          ma daj...čitam kad ono gymstick...hahahaha. a jesi car,di se samo nađe ovakva ekipa...ali šanse da si nabacio 15kg (još k tome kažeš da je jako mali postotak sala) sa gymstickom...no way...

                          Comment

                          Working...
                          X