Announcement

Collapse
No announcement yet.

Klikot, za svaki comment dobvate bodove = novac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klikot, za svaki comment dobvate bodove = novac

    Znači se o stranici sličnoj facebooku, samo što ovdje za svaki comment ili pogled na profil ili bilo što dobvate bodove koji se pretvaraju u novac...... Isplata moguča putem paypala ili zatražite njihovu međunarodnu karticu koja važi svugdje gdje i mastercard.....evo vam link s mojom pozivnicom na stranicu, pa ako očete.....

    http://www.klikot.com/en/SignUp.aspx?ad ... _id=536820


    P.S. evo j u 4 dana zaradio 2$ ..... no to s vremenom raste....

  • #2
    Re: Klikot zarada....

    Jel tam moras dat svoje prave podatke, ili nije vazno?
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #3
      Re: Klikot zarada....

      Možeš dat što očeš....osim prave mail adrese....

      Comment


      • #4
        Re: Klikot zarada....

        tnx naci to fakat sljaka?? :P
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #5
          Re: Klikot zarada....

          pa šljaka, da...ljudi nevjeruju u to ali eto...nije se još populariziralo valjda toliko kaj ja znam.......evo frend sa faksa je digo več dvaput po 20$.....oni mu dali karticu i uredno plača s njom u dučanu......

          Comment


          • #6
            Re: Klikot zarada....

            hahah fora.... jel ima kakvih komplikacija ili je sve ko za malu djecu :S
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Klikot zarada....

              oko čega točno komplikacija misliš? ako misliš na zaradu, tvoje je da skupiš frendove, pozoveš još ljudi, staviš kakav album, kakav članak, link ubiti sve što radiš i na faceu, samo ovdje se za svaki jedinstveni pogled na nešto dobivaju bodovi......jedino je sranje ona kartica koju moraš čekat 20-ak dana, a kad na nju nakupiš 10$ onda ti skinu 5$ kao za tu karticu, ali nadalje je tvoje sve gore.....

              Comment


              • #8
                Re: Klikot zarada....

                ma mislim na tu karticu ti ju oni posalju ili kak ju dobijes??
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #9
                  Re: Klikot zarada....

                  ja je još nisam zatražio jer nemam još para dovoljno minimalno da skupim 10$ pa ču naručit...a negdje je zahtjev na stranici da ti je pošalju, al da ga ***** ja ga ne vidim trenutno... ....a da....lovu možeš i donirat negdje nekome......

                  Comment


                  • #10
                    Re: Klikot zarada....

                    ok fala , probat cu jbg...
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • #11
                      Re: Klikot zarada....

                      Ima tu sigurno neka patka ,kakva kartica dođe poštom šta ne kužim ,odakle je ta stranica SAD? Šta njemu došli dolari i on plaća u hrv u dućanu sa dolarima ništa ne kužim daj pojasni malo,koliko san skužija ode kad uspiješ pozvat nekog prijatelja na tu stranicu dobivaš bodove ali zašto bi ti neko dava lovu za to ?
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Klikot zarada....

                        takoder???? al jbg...
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #13
                          Re: Klikot zarada....

                          evo primjer...na kartici american express imaš 200 kn.....dođeš u sloveniju i natankaš auto za 20€ , platiš tom karticom i imaš na njoj još 60 kn...mislim tako to funkcionira svugdje...... nadalje ta kartica koju dobiješ je zapravo od internacionalne banke s kojom imaju ugovor....to ti i piše na terms of ono nešto kad se učlanjuješ....ako ti se da čitat....onda kako se njima to isplati...kao što zarađuje facebook i slične stranice....od reklama; svaki dan se miljuni okreču na takvim stranicama samo od reklama.....i sad tebi koji još to i promoviraš sve daju mrvice mrvica koje se s vremenom nakupe.......tako se to njima isplati.....ukratko

                          Comment


                          • #14
                            Re: Klikot zarada....

                            Mislim da nije isto euro i dolar ,euro primaju u citavoj Europi,ode je riječ o dolarima zašto nije euro npr? Znam ali nekako mi je to presumnjivo,ali isplati se probat,samo da ne pitaju neke osobne podatke broj računa hahha to je onda patka hakeri ti skinu zadnju kunu.......
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Klikot zarada....

                              Probaj vidit češ...nema nikakvih osobnih podataka....

                              Comment

                              Working...
                              X