Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

    Originally posted by billy748
    Originally posted by sthooligan
    Originally posted by Fractus
    Originally posted by Vepar24
    Oženiti se,imat svoja 4 zida, i da budem neovisan o nikome....
    Jel to moguće u Rvackoj???
    Moguče je,ako imaš bogatog tatu ili tasta pa se bogato udaš,druga opcija da si dobar švercer ili kockar,treča da digneš doživotni kredit i moliš se da uspiješ otplatit sve i četvrta opcija...da se baciš u politiku,inače,poštenim radom teško....možda da,al u Hr ne....
    Šta se hvataš za glavu dobro je čovjek rekao.
    Ma nemoj, krećem se u krugu pomoraca a i sam ću biti u budučnosti i mogu sa sigurnošću reći da iako pomorcima u Hr nije sasvim bajno zarađuju pristojne novce.
    Za ostali posal neznam ali svak se može izborit za sebe i postići nešto u životu pa čak i RH.
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #47
      Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

      Originally posted by daedraug
      Originally posted by wicker
      eksivirat u australiju....i tamo zivit dugo i sretno...
      poukat klokane sa štapom
      lol
      Zašto sam tako nabildan !??

      Comment


      • #48
        Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

        Originally posted by sthooligan
        Originally posted by billy748
        Originally posted by sthooligan
        Originally posted by Fractus
        Originally posted by Vepar24
        Oženiti se,imat svoja 4 zida, i da budem neovisan o nikome....
        Jel to moguće u Rvackoj???
        Moguče je,ako imaš bogatog tatu ili tasta pa se bogato udaš,druga opcija da si dobar švercer ili kockar,treča da digneš doživotni kredit i moliš se da uspiješ otplatit sve i četvrta opcija...da se baciš u politiku,inače,poštenim radom teško....možda da,al u Hr ne....
        Šta se hvataš za glavu dobro je čovjek rekao.
        Ma nemoj, krećem se u krugu pomoraca a i sam ću biti u budučnosti i mogu sa sigurnošću reći da iako pomorcima u Hr nije sasvim bajno zarađuju pristojne novce.
        Za ostali posal neznam ali svak se može izborit za sebe i postići nešto u životu pa čak i RH.
        Dobro,kod vas dolje je drukčija priča,dok tu u slavoniji i podravini možeš samo molit boga da ti se posreči neki bolje plačen posao,evo vidi situaciju http://www.virovitica.info/vijesti/2321 ... -zupaniji/ ,sad ti planiraj obitelj,kuču,stan,auto i djetetu faks financirat,imat neki hobi....hebem ti državu,i ja bi u Australiju,mamin bratič dok se vratio iz australije u Hr,reko je da je požalio jako što se vratio.
        ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

        Comment


        • #49
          Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

          Gledao sam onu emisiju što Milić vodi(neznam sad kako se zove), kad je bio u Australiji rekao je da je to zemlja gotovo bez siromaštva, i da se tamo najbolje živi,ono totalno ih je nahvalio i kao narod i kao sve...
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #50
            Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

            Fractus dođi u Dalmaciju kod nas vamo
            Ako se ti za sebe ne izboriš nitko neće pa čak i ako to podrazumjeva odlazak na drugi kraj svita u tvom slučaju Australiju. Neznam dali radiš ili ne ali veze i vezice su jako potrebne na današnju situaciju pogotovo za bolje plačen posal.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #51
              Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

              Originally posted by sthooligan
              Fractus dođi u Dalmaciju kod nas vamo
              Ako se ti za sebe ne izboriš nitko neće pa čak i ako to podrazumjeva odlazak na drugi kraj svita u tvom slučaju Australiju. Neznam dali radiš ili ne ali veze i vezice su jako potrebne na današnju situaciju pogotovo za bolje plačen posal.
              Ma radim uvjek bar 2 posla imam,firme i vucaranja pod tuđim krovom sam otpilio dok god se nepopravi situacija,skupljam trenutno lovu za još jedan auto,pa ču se probat malo podebljat sa Kupi-prodaj sistemom,a i pomalo sa starim radim,muzičku opremu švercamo,tu i tamo se može mjesečno prosječna plača isčupat,kroz zadnje 2 god sam otplatio plastenik od 1000 m2,ulago sam u stolarski alat nešt,al fuševa ko ni kiše u zadnje vrijeme,jbg,trudim se,al teško je za popizdit!
              ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

              Comment


              • #52
                Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                :handgestures-thumbupright: svaka čast tako treba grist i nedat se jbg, a danas pretežno ljudi i rade uz svoj neki stalan posal još nešto sa strane pokušavaju štipnit koju kunu, a dosta je onih što side doma i kukaju nema posla i čekaju da dobiju par miljuna na bingu ili čekaju neki extra bolestan posao sa extra bolesnom plačom gdje trebaju samo sjedit i ništa ne radit.
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #53
                  Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                  dosta toga ,ali uglavnom u svemu biti najbolji
                  sto se tice bodybuildinga ,vrhovni cilj biti svjetski juniorski amaterski prvak ,pa ako se kojim slucajem jednoga dana dogodi da bi i bodybuilding bio olimpijski sport ,onda otici na olimpijske igre
                  druga stvar zavrsiti fax,pa jos jedan fax ,otvoriti teretanu ,pa jos jednu teretanu ,pa jedan obrt ,pa drugi itd....pa jedna kuca ,pa druga ,pa viksa ,pa ovo ,pa ono
                  treci i moj prvotni cilj je bila i ostala politika
                  a neke zivotne ambicije sam ispunio tako da se nadam da ce i ovo ,neke su vrlo blizu pa cemo vidjeti

                  jbg. oholost je najveci smrtni grijeh ali da nema oholosti najverojatnije bismo i dalje palili vatru negdje po pecinama
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #54
                    Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                    Ja ču biti Rockstar....prilično sam siguran

                    Comment


                    • #55
                      Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                      Postati ono uistinu sretan čovjek, činiti ljude oko sebe sretnima i otkriti zašto sam ustvari poslan na ovaj svijet i što mi je cilj te dostići ga. Jednostavno

                      EDIT: i jednog dana imati firmu koja će dobiti ISO certifikat
                      Zagreb u <3

                      Comment


                      • #56
                        Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                        Originally posted by DrHouse
                        Sreću ne mjerim materijalnim dobrima. Za mene je vrhovna životna ambicija postići skladnost između duha i tijela. Tek onda dolazi prava sreća.
                        izgleda da svi koji puse travu slicno briju
                        ride on my friend...
                        posto zivimo u kapialistickom svijetu meni je cilj imet dovoljno para za zivjet normalni kapitalisticki zivot i ne radit NISTA,te se posvetit ovom sta je Dr.Kuca napisao...
                        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                        Comment


                        • #57
                          Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                          Originally posted by KeLavra
                          Originally posted by DrHouse
                          Sreću ne mjerim materijalnim dobrima. Za mene je vrhovna životna ambicija postići skladnost između duha i tijela. Tek onda dolazi prava sreća.
                          izgleda da svi koji puse travu slicno briju
                          ride on my friend...
                          posto zivimo u kapialistickom svijetu meni je cilj imet dovoljno para za zivjet normalni kapitalisticki zivot i ne radit NISTA,te se posvetit ovom sta je Dr.Kuca napisao...

                          To je to!
                          Originally posted by HeadacheR
                          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                          Comment


                          • #58
                            Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                            Zelim biti najbolji, kao nitko dosad, skupit sve i slavu doseci, sampion biti taj.
                            There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                              Originally posted by eXiledLoco
                              Trenutno,od ciljeva imam zacrtano stići do UFC-a,živjeti VIP životom,upisat kineziologiju,shreddat se totalno.

                              A vrhovna ambicija mi je živjeti život bez da žalim za njim

                              Nemoj tako zacrtavat,brzo ces se razocarati,...stic do UFC-a,znas li koliki je to put ???
                              Bolje idi polako,prvo zacrtaj zlato u drzavi kojoj zivis,..pa tako postepeno..prije ces ostvarit cilj..

                              Comment


                              • #60
                                Re: Koja je vaša vrhovna životna ambicija?

                                Radim al koda ne radim.. Radim samo za lovu koja mi onda pruži nakon odrađenih 8 sati zadovoljstvo koje iz nje i dobivam bez da kupujem skupe nepotrebne stvari.. živim jednostavno, svaki dan mi je još bolji od prethodnog.. svi mi zamjeraju kaj sam previše "flegma", na poslu se čude kak nikad ne planem i ne poludim, pokažem da se živciram na probleme koje se javljaju, a ima ih puuunnnnoooo..

                                Život je lijep, bilo lijepo vrijeme, kiša, snijeg, poplava, potres.. uvijek nešto pozitivno iskrsne iz negativnog.. svijet je balans, a ja balansiram između

                                Meni treba nirvana i to je to
                                http://www.martinturk.com
                                Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                                Comment

                                Working...
                                X