Announcement

Collapse
No announcement yet.

Abdominoplastika: da li se itko podvrgnuo takvom zahvatu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abdominoplastika: da li se itko podvrgnuo takvom zahvatu?

    Zanima me dali se netko ikad podvrgnuo takvom zahvatu?
    (Odstranjivanju viška kože nakon velike količine izgubljenih kilograma...)

    Ja nemam puno viška kože, vrlo malo, ali mi jako smeta i želim se riješit toga.

    Ako je netko imao neka isusktva sa tim bilo bi dobro ako može iznjet neke korisne savjete, zanima me koliko traje oporavak, koliko košta otprilike i dali mogu biti neke teže posljedice.

    Malo sam googlao i naišao sam na (Poliklinika za estetsku kirurgiju dr. Tončić), vidio sam da se bave sa tim pa sam im poslao mail sa par upita. Eto ako netko ima možda veze i iskustva sa abdominoplastikom nek slobodno napiše

  • #2
    Re: Abdominoplastika

    pa ako nemas puno to bi trebalo na sljedecoj masi nestati...

    Comment


    • #3
      Re: Abdominoplastika

      Gle, prestani junkat, i kak ti je već rekao kordafication, odradi iduću masu kvalitetno, bez junka, i na defki se brijem neće ni vidit.
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #4
        Re: Abdominoplastika

        Gledam kod ove poliklinike cijenu
        Hebote od 16.000Kn - 28.000Kn

        Comment


        • #5
          Re: Abdominoplastika

          Sad tek vidim da i opća bolnica Sv.Duh radi te zahvate
          Jer se to isto plaća ili kako

          http://www.obsd.hr/Kirurgija/Plastika/e ... rgija.html

          To je to:
          http://www.obsd.hr/Kirurgija/Plastika/e ... uring.html


          A hebote...
          Kasne komplikacije:
          1. Jako izraženi ožiljak
          2. Loši izgled pupka na njegovoj novoj poziciji
          3. Privremeni nedostatak osjeta na koži trbuha

          Comment


          • #6
            Re: Abdominoplastika

            ostavi se ćorava posla
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Abdominoplastika

              ja bi za tu lovu radije manji kučni gym sredio,ako me jednog dana prestane ovo zanimat,mogo bi prodat sve i ok,a u ovo nabacaš novaca,odustaneš,usališ se opet i bačen novac u vjetar,plus par posljedica!
              ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

              Comment


              • #8
                Re: Abdominoplastika

                Originally posted by sthooligan
                ostavi se ćorava posla
                Al to je tako cool, usput bi i to malo sala izvadili
                Jebiga, posto nemam toliko love prisiljen sam natural putem to rijesit, ako je moguce

                Comment


                • #9
                  Re: Abdominoplastika: da li se itko podvrgnuo takvom zahvatu?

                  meni se čini da si ti malo previše gledao onu emisiju DR. 90210 :P . Inače imaš i ne kiruške metode uklanjanja viška kože kad ti se nekim laserom simuliraju neke piz... u koži i onda se ona sama zateže. Rezanje je za ekstreme kao npr. ljude koji su imali 200kg pa smršali na 80 ili žene koje su 6 puta rodile pa im visi stomak do koljena. A za ovo sve sitnije također imaš i kreme za učvršćivanje kože pa malo prošetaj po ženskom odjelu kozmetike

                  Comment


                  • #10
                    Re: Abdominoplastika: da li se itko podvrgnuo takvom zahvatu?

                    Ako se radi o visku koze nakon mrsanja, socijalno pokriva troskove (imam isti problem kao ti, samo je puno obimniji).
                    Medjutim, meni je doc. rekao da sacekam godinu dana, probam alternativne metode.
                    To je, naravno, bio hirurg koji radi u bolnici na odjelu traumatologije (privatnici slazu drugu pricu - samo reci sta zelis i napravit cemo!).

                    Nasla sam tu radiofrekvenciju i krenula na to, pa mozes s tim pokusati ako se ne radi o nekom ogromnom obimu koze (jer, rezultati su veoma "njezni" kako je to jedan doc. opisao hehe .

                    Sto se tice abdominoplastike, bila sam kod nekog hirurga privatnika, on je rekao "ma moze, nema problema", "cijena je 3000 eura (+/- kako kod kojeg)"

                    Oziljak ti ide od kraja kuka do drugog kraja kuka i ostane vidljiv. Naravno, vidljivost se smanji nakon 1-2 godine, ali opet se vidi.
                    Izgleda onako kao veliki smiley preko stomaka, ali je u podrucju donjeg vesa tako da se moze sakriti (sada kome je to olaksavajuca okolnost, ne znam..)

                    Komplikacije mogu nastati kao i kod svake operacije, samo sto je ovo posebno riskantno podrucje pa eto..

                    Isto tako, ako dodje do debljanja oziljak se naravno rastegne i bude jos gora situacija tako da..dobro razmisli..
                    I ja bih najradije na to, ali kad te zarezu, gotovo je..
                    Prvo cu iscrpit' sve ostalo, a savjetujem i tebi da to ucinis operirati se uvijek mozes (tj. cim skupis lovu )

                    Comment

                    Working...
                    X