Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako dobiti clean shave?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako dobiti clean shave?

    Pozdrav!
    mislim da ce ova tema (ispričavam se ako vec postoji) biti korisna mnogima:

    zna li netko, kako dobiti ovako dobar clean shave, lik izgleda ko da nikad nije dobio bradu na obrazima



    Ja imam gillete mach 3 turbo i sime se brijem, prvo niz dlaku pa onda poslje u kontra smjeru, i dobro obrije, ali mi koža nebude čista nego bude crvena, zategnuta, i peče i stavim onu kremu alverde za 20kn iz DM-a, alverde nachtfluid aqua. Koristim tu zato jer mi oni obicni aftersheaveovi i od nivee (onaj anti irritation after shave balm) i drugi aftersheavovi ful peču, i cijeli dan me sve svrbi , ova kremica od Alverde mi je najbolja do sad.


    a gle njemu, niti jedna točkica!

    Slušam vaša iskustva!

  • #2
    Re: Kako dobiti clean shave?

    A da pustiš bradu?
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

    Comment


    • #3
      Re: Kako dobiti clean shave?

      hvala na pametnim odgovorima,
      stvarno puno ste mi pomogli

      Comment


      • #4
        Re: Kako dobiti clean shave?

        lol
        Zašto sam tako nabildan !??

        Comment


        • #5
          Re: Kako dobiti clean shave?

          erm...wtf

          na stranu to da je brada muževna i seksi.
          ne hipijevska naravno.
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Kako dobiti clean shave?

            Probaj sa UHA (ultra hair away). 4 months supply košta oko 100 eura. uglavnom radi na bazi da ti s vremenom omekša dlaku i postane rjeđa i kraća do potpunog nestanka. Jay Cutler se s time brije
            "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

            Comment


            • #7
              Re: Kako dobiti clean shave?

              Ja sam se nedavno prebacio na brijanje britvom,ali osim toga treba ti i remen,sapun i četka,i hrpa volje,jer fakat je to najekstremniji sport na svijetu a nagrada je biti gladak kao bebina guza. Trebati će par mjeseci da to postigneš. Ako te zanima,googlaj malo ili pitaj ovdje ili na pm. Možeš probati i klasičnim žiletom,ali u to ti se ne kužim baš. Ali u svakom slučaju,Tabak sapun za brijanje+četka od svinjske dlake su bolji od gela ili pjene,provjerio na sebi,pa možda samo da to promjeniš.anje+četka od svinjske dlake su bolji od gela ili pjene,provjerio na sebi,pa možda samo da to promjeniš.
              Whey (sirutka) k'o whey (sirutka)...koji špek da kupim?!?!

              Comment


              • #8
                Re: Kako dobiti clean shave?

                brate najbolje odi na lasersko skidanje dlaka i kraj price

                Comment


                • #9
                  Re: Kako dobiti clean shave?

                  Britva.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako dobiti clean shave?

                    Ja cijelo vrijeme gledam video i cekam kada ce lik prec na to kako se brije -.-'
                    Mogao si na onda sliku stavit a ne video.
                    Ja se brijem najobicnijim gelom i jednokratnim britvicama. Poslije toga onaj bijeli nivea aftershave i sve super kada sam svjeze obrijan. No sutra se vec vidi naravno...
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment

                    Working...
                    X