Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plaće profesora u inostranstvu ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

    Originally posted by nikos91
    Prvo si triba osigurat posal i kakvutakvu buducnost.Lako je nampumpat zenu i dobit dite i onda neko dobije otkaz,jos ako su podstanari sjeban slucaj totalno a nije da ih nema.Nego govorim ako neko ide npr za frizere jer to voli otvori ce frizerski salon ,ucit ce,bit ce najbolji u gradu i imat brdo musterija.Dok neko ko je upisa frizera jer nije moga nista drugo i ne da mu se to radit u najboljem slucaju ce radit kod nekoga za 2500-3000 kn.
    Pjevaj ti borbene....znači samo jedan tako razmišlja i samo jedan će biti najbolji u gradu
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #17
      Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

      Ne zelim offtopikirat temu ,znam da je teorija jedno ,zivot drugo ,ali nije lako biti najbolji ni u cemu.
      Arena

      Comment


      • #18
        Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

        evo da ne offtopiciramo temu, možeš završit za profesora povijesti i bit najbolji profesor i volit svoj posao i uložit ogroman trud, al svejedno ćeš imat plaću kakvu imaju ostali profesori u školi...
        zato je pametnije završit nešt profitabilnije, a tu svoju ljubav prema povijesti ostavit za hobi i svaki dan poslje posla čitat povijesne knjige za "svoju dušu"...
        sad ako si ti zadovoljan s 4000kn profesorske plaće i misliš da je to dovoljna plaća za tvoj trud, onda nemamo šta dalje pričat... ja ipak mislim da su potplačeni
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • #19
          Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

          A slusaj mos ti uvik pisat neku knjigu,drzat seminare i slicno.Najgore je kad se covik preda.
          Arena

          Comment


          • #20
            Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

            Originally posted by riss
            evo da ne offtopiciramo temu, možeš završit za profesora povijesti i bit najbolji profesor i volit svoj posao i uložit ogroman trud, al svejedno ćeš imat plaću kakvu imaju ostali profesori u školi...
            zato je pametnije završit nešt profitabilnije, a tu svoju ljubav prema povijesti ostavit za hobi i svaki dan poslje posla čitat povijesne knjige za "svoju dušu"...
            sad ako si ti zadovoljan s 4000kn profesorske plaće i misliš da je to dovoljna plaća za tvoj trud, onda nemamo šta dalje pričat... ja ipak mislim da su potplačeni
            Ja mislim da su skoro tri mjeseca slobodna na godinu ne procjenjivi Profesorska plaća je relana, šteta što u nekim školama ne mogu nositi oružje da u startu oderu sav talog društva
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #21
              Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

              Originally posted by nikos91
              A slusaj mos ti uvik pisat neku knjigu,drzat seminare i slicno.Najgore je kad se covik preda.
              hahahaha ti misliš da pisanje knjiga nosi zaradu?? nema ti tu zarade moj prijatelju...
              profesori kod nas mogu i na glavi dubit i ništa... žalosno, al je tako.. sustav vrijednosti u današnjem društvu je poremećen, i to totalno...
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #22
                Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

                Originally posted by riss
                Originally posted by nikos91
                A slusaj mos ti uvik pisat neku knjigu,drzat seminare i slicno.Najgore je kad se covik preda.
                hahahaha ti misliš da pisanje knjiga nosi zaradu?? nema ti tu zarade moj prijatelju...
                profesori kod nas mogu i na glavi dubit i ništa... žalosno, al je tako.. sustav vrijednosti u današnjem društvu je poremećen, i to totalno...
                Bravo!!!
                Danas diploma vrijedi isto kao i aluminijska folija Čast onim koje su još uvijek na cijeni.
                Sveučilišni profesori imaju ok plaće. Srednja škola i osnovna imaju realne plaće, mislim da ne zaslužuju više...podsjećam na 3mj slobodna koje imaju
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #23
                  Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

                  Originally posted by VelikiBlek
                  Originally posted by riss
                  Originally posted by nikos91
                  A slusaj mos ti uvik pisat neku knjigu,drzat seminare i slicno.Najgore je kad se covik preda.
                  hahahaha ti misliš da pisanje knjiga nosi zaradu?? nema ti tu zarade moj prijatelju...
                  profesori kod nas mogu i na glavi dubit i ništa... žalosno, al je tako.. sustav vrijednosti u današnjem društvu je poremećen, i to totalno...
                  Bravo!!!
                  Danas diploma vrijedi isto kao i aluminijska folija Čast onim koje su još uvijek na cijeni.
                  Sveučilišni profesori imaju ok plaće. Srednja škola i osnovna imaju realne plaće, mislim da ne zaslužuju više...podsjećam na 3mj slobodna koje imaju

                  preko lita i zime i ostale firme imaju kolektivne godisnje!(iako sad manje nego prije)
                  i nakon 5 god faxa i jebanja svaki radnik ima vecu placu nego profesor!
                  nemoj tako govorit kolega!
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Plaće profesora u inostranstvu ?

                    Originally posted by giusseppe7777
                    preko lita i zime i ostale firme imaju kolektivne godisnje!(iako sad manje nego prije)
                    i nakon 5 god faxa i jebanja svaki radnik ima vecu placu nego profesor!
                    nemoj tako govorit kolega!
                    Imaju šipak...ako i imaju ili je to mjesec dana preko ljeta ili preko zime...Uijek se žale ti profesori a rade 9,10 mjeseci na godinu..Ja bi im dao plaću 6000-7000kn a onda preko ljeta bi im dao orlovo jaje
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment

                    Working...
                    X