Announcement

Collapse
No announcement yet.

mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

    Vama muškima je mnogo mnogo lakše, biliv mi. Nekako momci kada vide drugog nabildanog mužjaka, to stvara neku 'zavist', 'divljenje', bez obzira na to šta pričaju, jer bi i oni htjeli da su takvi (govorim o nekoj većini, ne generalizujem)..i onda, ljubomora, najlakše je reći ''ma ti si takav od proteina/steroda, fuj to, umrijećeš'' blah blah. Malo je to drugačije kod cura, ne znam, ili mene jednostavno komentari više pogode jer sam tak malo emotivna osim toga da ću umrijeti i ostalo od proteina, dobijam i komentare da je to ''za muškarce, a ne za žene'', ''zašto ideš u teretanu, ti si žensko, samo treba malo da se zategneš'' (kad čujem riječ zategnem, luuuudiiim) ''ti treba da ideš na zumbu i aerobik, a ne u teretanu da se bildaš ko muškarac!'' ili kao ''što se izgladnjuješ, šta si navalila na pločice, to nije ženstveno'' a onda im ja objasnim šta sve papam u toku dana pa im još više nije jasno lol žene su opakije od muškaraca
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • #92
      Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

      Moram da kažem da se te predrasude prema ljudima koji idu u teretanu polako gube...

      Mada i danas važi mišljenje da u svakom bilderu leži mali gej...

      Izađite ne ulicu i pogledajte današnje klince... "Svi" idu u teretanu, svi odreda su istetovirani i svi naginju tom nekom žestokom tj kriminogenom izgledu...

      Ranije to nije bilo tako. Danas teretanu imaš na svakom koraku... Banke, kladionice i teretane niču kao lude...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #93
        Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

        Originally posted by Megara View Post
        žene su opakije od muškaraca
        Potpisujem..iako, moram dodati..mene su prvo pitale što mi je, zašto to radim, a sada me pitaju kako sam to uspijela i što sam točno radila


        Originally posted by Dača View Post
        Mada i danas važi mišljenje da u svakom bilderu leži mali gej...


        Originally posted by Dača View Post

        Banke, kladionice i teretane niču kao lude...
        Zaboravio si pekare..mislim da ih ništa ne može nadmašiti..nažalost..
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • #94
          Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

          Originally posted by Dača View Post
          Moram da kažem da se te predrasude prema ljudima koji idu u teretanu polako gube...

          Mada i danas važi mišljenje da u svakom bilderu leži mali gej...

          Izađite ne ulicu i pogledajte današnje klince... "Svi" idu u teretanu, svi odreda su istetovirani i svi naginju tom nekom žestokom tj kriminogenom izgledu...

          Ranije to nije bilo tako. Danas teretanu imaš na svakom koraku... Banke, kladionice i teretane niču kao lude...
          Slazem se, ali moras priznat i da je postotak pretilosti u danasnjem drustvu puno veci nego je bio prije 20/30/40 god...
          Wenn schon, denn schon!

          Comment


          • #95
            Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

            Originally posted by knightrider View Post
            Slazem se, ali moras priznat i da je postotak pretilosti u danasnjem drustvu puno veci nego je bio prije 20/30/40 god...
            I to je tačno... O tome zapravo govori gavranka, kad pominje pekare...

            Na svu sreću, danas je sve dostupnije, pa čovek ako želi može napraviti izbor, šta će raditi i kako će izgledati... Junk food ili zdrava hrana.

            I "živeo internet" jer je postalo dostupno ono što je najbitnije, a to je znanje!
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #96
              Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

              Originally posted by Dača View Post
              I to je tačno... O tome zapravo govori gavranka, kad pominje pekare...

              Na svu sreću, danas je sve dostupnije, pa čovek ako želi može napraviti izbor, šta će raditi i kako će izgledati... Junk food ili zdrava hrana.

              I "živeo internet" jer je postalo dostupno ono što je najbitnije, a to je znanje!
              Da, samo je jako zalosno da vlada takvo vrijeme da masa ljudi zapostavlja sebe...Mislim bas sam jucer gledao neki dokumentarac, cura ima 19 god i 215kg...svaki dan unosila 5000+kcal i onda se nakon godina i godina prezderavanja sjetila da bi ona trebala smrsaviti, no naravno, 153kg nije samo tako smrsaviti (ako je uopce i moguce)...

              Tako da stvarno hvala Bogu da imamo internet...stvarno se puno toga moze nauciti i procitati i saznati i nema nista lose u povremenom uzitku u nekoj losoj hrani jednom do dva puta tjedno, ali pretjerivanje sa cokoladama, cipsevima, coca colama i ostalim sr*njima je stvarno nepotrebno...
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #97
                Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

                Originally posted by knightrider View Post
                Da, samo je jako zalosno da vlada takvo vrijeme da masa ljudi zapostavlja sebe...Mislim bas sam jucer gledao neki dokumentarac, cura ima 19 god i 215kg...svaki dan unosila 5000+kcal i onda se nakon godina i godina prezderavanja sjetila da bi ona trebala smrsaviti, no naravno, 153kg nije samo tako smrsaviti (ako je uopce i moguce)...

                Tako da stvarno hvala Bogu da imamo internet...stvarno se puno toga moze nauciti i procitati i saznati i nema nista lose u povremenom uzitku u nekoj losoj hrani jednom do dva puta tjedno, ali pretjerivanje sa cokoladama, cipsevima, coca colama i ostalim sr*njima je stvarno nepotrebno...
                trebao si nam zapisati plan ishrane s tih 5000+ kalorija

                Ma joj danas je raja previse lijena da trazi posao a kamo li da se bavi cime se mi bavimo...I dokazano je da oni svoj zaostatak fizicki u odnosu na nas koji treniramo tj ljenost prikrivaju svojim predrasudama o nama....

                Da si najperfektnija osoba (neovisno za gym) takvi dusmani bi rekli ma joj nesto meni tu nije ok....
                Treba samo biti psihicki jak ili barem vremenom sto prije to nauciti da te takve stvari ne doticu i da nastavis svoji putem a oni ce se samo izjedati gledajuci sta si u stanju...
                If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                Comment


                • #98
                  Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

                  ljubomora ne izlječiva bolest

                  Comment


                  • #99
                    Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

                    Ma meni je sve zakon, fakat ne prigovaram

                    Oni s kojima sam dobar me podjebavaju da "šmrčem te sterojide", na što se trgamo od smijeha svi skupa (i na sve moguće varijacije-načine unošenja steroJida u sebe....ehehhehe, to morate čuti!)

                    A ostali me samo ispituju, savjeti itd... da ih treniram ovo ono....stvarno nema hejtera

                    A ženske...hehe, they like
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

                      nije mi se desilo da neizađen vani i bar 10 puta nedobijen komentar na kojoj si sad kemiji,šta je s jetron,kako zdravlje,koliki si sad to doša lako je tebi ti si na kemiji...itd navika san skroz samo se smijen tolika ljubomora da je to nevjerovatno,ljudi koji se nerazume misle da takav "izgled" pada s neba.. često ekipa mršavih kaze e da se ja sad uvatin vidija bi ti koliki bi ja dosa u misec dana,i to bez proteJina hahahah hejt hejt hejt vecinom ovde u splitu,takav je mentalitet... jedino sta znaju je podbadat i bit ljubomorni,cast iznimkama ima i rijetkih usta koja pohvale trud

                      Comment


                      • Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

                        Meni jedan od najboljih ili najsmejšnijih komentara: "Lako je tebi ti ideš u teretanu i piješ te proteJine, kakav bi je bio da treniram :S"


                        I tačno ne znam da li bi ga u tom trenutno zatjerao u 3 pm ili bi se smijao tako jadnom izgovoru što je skinny fat. Ali navikne se čovjek

                        Comment


                        • Re: mišljenje običnih ljudi o nama bilderima

                          Originally posted by diinnoo View Post
                          Meni jedan od najboljih ili najsmejšnijih komentara: "Lako je tebi ti ideš u teretanu i piješ te proteJine, kakav bi je bio da treniram :S"


                          I tačno ne znam da li bi ga u tom trenutno zatjerao u 3 pm ili bi se smijao tako jadnom izgovoru što je skinny fat. Ali navikne se čovjek
                          haha pobjedio si s ovim citatom tuzna istina
                          If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                          Comment

                          Working...
                          X