Announcement

Collapse
No announcement yet.

9-godišnjakinja razvaljuje :P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 9-godišnjakinja razvaljuje :P

    Slažem se s Daliborom,ja nisam ni htio pogledati vid,zlo mi je čim vidim naslov
    A gde su noge?

    Comment


    • #17
      Re: 9-godišnjakinja razvaljuje :P

      De nemojte kenjat. Nijedan sport na profesionalnoj razini nije zdrav... mala je na putu ka istom, stoga- odgovor se sam nameće. Neću reći da ste ljubomorni na 9-godišnjakinju, ali nema baš racionalnih argumenata... naslušao sam se i načitao dosta argumenata u istom kontekstu, nemoj se forsat, nije ti to zdravo... mogo bi i ja tak, al neću- fors je kontraproduktivan po općefizičko dobro... vi ste vjerovatno u 9oj bili patuljasti krmčići, pa su odatle potencirani i takvi argumenti...
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #18
        Re: 9-godišnjakinja razvaljuje :P

        Originally posted by DrHouse
        De nemojte kenjat. Nijedan sport na profesionalnoj razini nije zdrav... mala je na putu ka istom, stoga- odgovor se sam nameće. Neću reći da ste ljubomorni na 9-godišnjakinju, ali nema baš racionalnih argumenata... naslušao sam se i načitao dosta argumenata u istom kontekstu, nemoj se forsat, nije ti to zdravo... mogo bi i ja tak, al neću- fors je kontraproduktivan po općefizičko dobro... vi ste vjerovatno u 9oj bili patuljasti krmčići, pa su odatle potencirani i takvi argumenti...
        Profesionalni sport naravno da nije zdrav tj. cesto nije zdrav. Isto tako ne postoji profesionalan sport za djecu. Ja sam iznio argumente u postu ranije i s time sam završio.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #19
          Re: 9-godišnjakinja razvaljuje :P

          Originally posted by Dalibor
          Originally posted by DrHouse
          De nemojte kenjat. Nijedan sport na profesionalnoj razini nije zdrav... mala je na putu ka istom, stoga- odgovor se sam nameće. Neću reći da ste ljubomorni na 9-godišnjakinju, ali nema baš racionalnih argumenata... naslušao sam se i načitao dosta argumenata u istom kontekstu, nemoj se forsat, nije ti to zdravo... mogo bi i ja tak, al neću- fors je kontraproduktivan po općefizičko dobro... vi ste vjerovatno u 9oj bili patuljasti krmčići, pa su odatle potencirani i takvi argumenti...
          Profesionalni sport naravno da nije zdrav tj. cesto nije zdrav. Isto tako ne postoji profesionalan sport za djecu. Ja sam iznio argumente u postu ranije i s time sam završio.
          Nigdje to nisam spomenuo. Rekao sam samo da je mala na dobro putu ka istom. To je velika razlika...
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment

          Working...
          X