Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snovi o bildanju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Snovi o bildanju

    Je ste li ikada imali san vezan za bildanje.....npr ja sanjam noćas ja u nekom parku i neka sipka i ja krenem raditi zgibove i mogu ih raditi do mile volje, i onako svi prolaze i geldaju me.....a prije 3 sedmice sanjam ja uhvatio neku sipku i nemogu 2 zgiba uraditi i to do pola jedva......

    eto ako ste i vi sanjali nekad nesto slicno recite

  • #2
    Re: Snovi o bildanju

    Ja sanjam kako cu izgledati za godinu danaa i uzivam haha

    Comment


    • #3
      Re: Snovi o bildanju

      Kako da ne npr jedan...uzeo sam probni no x plode nt tehnology i otisao na trening i radim radim ko luddd dizem ono fakat ima pre dobar efekat a neka 2 lika stoje i za mene i pita taj jedan tog...odakle mu snaga a ja ocu umrjet od smijeha a vamo me gazi opterecenje

      takodje sanjao kako treniram s petrom celikom

      Comment


      • #4
        Re: Snovi o bildanju

        hahah tako meni inace u snovima, nekad sam prejak sve radim lako, a nekad nemam snage ni da se pomjerim......ne znam do cega je to tako ali vise uzivam u ovoj prvoj varijanti

        Comment


        • #5
          Re: Snovi o bildanju

          kod mene je samo pozitiva ja sam najjaci najbolji ma sve samo ne gubitinik :P to ne podnosim izgleda ni u snovima

          Comment


          • #6
            Re: Snovi o bildanju

            ja uvijek kad sanjam u snu sam onak uvijek kak sam bio prije nek sam usao u teretanu ,znaci nikad ne onak kak sam sad
            makar sam znao par puta pred natjecanje sanjati da izadjem dlakav bez farbe i onak sa skembom ,*****a nocna mora
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment

            Working...
            X