Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darivanje krvi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darivanje krvi

    onak zanima me kolko od vas redovno daje krv, ja sam počel u školi i do tad imam 3 puta i nijednom nisam preskočil, ono pošto jedem puno jaja a vele da imaju kolesterola mislim da bi to bilo dobro tak davati..

  • #2
    Re: darivanje krvi

    Originally posted by brandjo
    onak zanima me kolko od vas redovno daje krv, ja sam počel u školi i do tad imam 3 puta i nijednom nisam preskočil, ono pošto jedem puno jaja a vele da imaju kolesterola mislim da bi to bilo dobro tak davati..
    hahaha jaja pa valjda zbog humanosti daješ...
    ja imam hebenu rijetku grupu, mogu dat svima, a mogu primit samo istu 0(neg.)
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #3
      Re: darivanje krvi

      Ahahahahhaha, daje čoek krv da spasi svoju guzicu...

      U zadnje vrijeme mi ovaj forum posluži kao neki izlaz iz lošeg raspoloženja... skoro svaki drugi post teška smijurija... izgleda prži ovo sunce u pičku materinu...
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #4
        Re: darivanje krvi

        Originally posted by DrHouse
        Ahahahahhaha, daje čoek krv da spasi svoju guzicu...
        a neko iz nekih pobuda, al u konačnici je sve to ok
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • #5
          Re: Darivanje krvi

          hahahah pa onak je iz humanosti al ak more biti i za mene dobro zake ne nek neki tvrde da kao nije dobro svaki put davati da bi kao trebalo malo i preskočiti

          Comment

          Working...
          X