Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

    Na sajtu se nalaze treninzi za nas koji idemo u teretanu ali i za one koji vezbaju kod kuce.Zanima me da li imate neke predloge,primedbe...

    teretanasrbija.t35.com/ i forum: teretanaforum.net76.net/

  • #2
    Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

    prebaci se na pravi hosting

    Inače zabranjeno je reklamiranje takvih stvari ovdje

    Comment


    • #3
      Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

      Tehnički ovak na prvu neamš prvi i najvažniji H1 tag. Ako si stavrno ti sve radio onda ćeš znati o čemu pričam.

      Drugo stanica se vrlo sporo učitava, hosting u banani. A da ne govorom o domeni.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

        ovo teretanaforum.net... podforumi su presmiješni...masa, biceps, triceps, benč pres
        Chill bro

        Comment


        • #5
          Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

          stranica i nije loša, ima dosta toga, no kao sto kazu, hosting i domena
          Pain is temporary, pride is forever.

          Comment


          • #6
            Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

            Ne znam za brzinu učitavanja pošto imam 24 mbps pa mi se sve brzo učita, estetski je 'ajmo reć ok, mada je template downloadan s freewebtemplates, što je dizajner previdio u source kodu - jednostavan site i sve se lako nadje ali eto, primjedba ti je jedino na pravopis, iza točke i zareza uvijek stavi razmak a ponegdje ti fali veliko slovo na početku rečenice.

            Pokušaj na naslovnoj razdvojiti tekst u više odlomaka, ljudi vole kad je nešto pregledno.

            I nabavi si neki shared hosting, danas to bar nije skupo, par dolara mjesečno i bez brige si.

            "The pain of disipline is far less than the pain of regret"

            Comment


            • #7
              Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

              Originally posted by GREATLIBERO
              Ne znam za brzinu učitavanja pošto imam 24 mbps pa mi se sve brzo učita, estetski je 'ajmo reć ok, mada je template downloadan s freewebtemplates, što je dizajner previdio u source kodu - jednostavan site i sve se lako nadje ali eto, primjedba ti je jedino na pravopis, iza točke i zareza uvijek stavi razmak a ponegdje ti fali veliko slovo na početku rečenice.

              Pokušaj na naslovnoj razdvojiti tekst u više odlomaka, ljudi vole kad je nešto pregledno.

              I nabavi si neki shared hosting, danas to bar nije skupo, par dolara mjesečno i bez brige si.


              Brzina učitavanja će biti ista i s 1Mbps i sa 24Mbps zato što za učitavanje se ne koristi više.

              Što se tiće dizajna,to je besplatan template koji čak nije ni izmjenjen.

              Sadržaj je jednom riječju katastrofalan Pravopis i gramatika da ne pričam

              Comment


              • #8
                Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

                Majstore, daj jedan primer gramaticke greske.Mozda se nesto potkralo ali mislim da si preterao...

                Comment


                • #9
                  Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

                  Neda mi se sada opet tražiti.A i sadržaj je skroz ne profesionalno posložen.Sadržaj na forumu da ne spominjem "Koliko dižete na benchu"

                  Comment


                  • #10
                    Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

                    Ok, nema problema.Pitanja sam i postavio da bih mogao dalje da unapredim sajt.Samo zelim neke konkretne predloge a ne komentare tipa Ne valja nista

                    Comment


                    • #11
                      Re: Napravio sam sajt o vezbanju pa me zanima vase misljenje

                      bravo za trud
                      meni se sajt svidja!

                      Comment

                      Working...
                      X