Announcement

Collapse
No announcement yet.

Compression majica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Compression majica

    Cackan nesto priko ebaya i slucajno naletin na compression majice, i za razliku od ducana ovdje cijene su normalne, 20-35 dolara max,ovisno o marki, pa san odlucia uzet sebi jednu dvi... E sad, necu stavljat link jer nisan siguran jeli uopce dozvoljeno stavljat ebay linkove (mozda da mi admin odgovori pa da naknadno dodan?), uglavnom radi se o Underarmouru i Nikeu pa me zanima koju velicinu odabrat? Znan da su poprilicno rastezljive pa nebi tia promasit velicinu i uzet nesto sta ce na meni izgledat ko satorsko krilo ili s druge strane da bude prekratka. Visok san 190 pa me zanima oce li mi velicina M bit dobra?

  • #2
    Re: Compression majica

    prijatelju ja sam visok 1.80 i nosim M , ponekad mi i L paše , uzmi veću . Za tebe bi L trebala biti najmanja velicina , samo neznam moras se malo informirati da li se uvlače u vodu . Ljetos sam se sebi kupio 3 majice , sve 3 M bile mi ajmo rec prilicno uske i dosta duge , i nakon 10 pranja se uvukle za 6 brojeva, sad su mi i kratke i uske skroz , tako da ..

    Comment


    • #3
      Re: Compression majica

      Uzmi velicinu koju i inace nosis.
      Narucio sam preko nekoliko compression majica sa e-baya. Velicinom inace nosim XL pa sam tako uzimao i ove i nisam pogrijesio.
      Inace,trebao bi u opisu predmeta imati i nekakav graf sa velicinama(kg x visina x sirina struka x sirina ramena),pa najbolje tamo pogledaj.
      U svakom slucaju - kompresijske majice ti se nece "stisnuti" - prije ce se rastegnuti.
      Od svih kompresijskih koje imam,jedino mi se Underarmour nije rastegao - sve ostalo je. Osim Underarmour-a,pogledaj i "EmFraa" majice, koje su poprilicno jeftine,a isto su mi se pokazale dobre.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #4
        Re: Compression majica

        Jel' zna netko gdje bi ih bilo u ZG kupit da su povoljne?
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: Compression majica

          @Igy: Ok fala, pogledat cu tu drugu marku. Cisto san bia u dilemi, posto su majice uske ali i rastezljive, dali da uzmen broj manje ali nisu valjda ni proizvodjaci glupi, i oni su uzeli u obzir rastezanje i tome su prilagodili podjelu velicina jer gledajuci grafove sve velicine su mi identicne normalnoj odjeci, americke marke M, europske L i azijske XL. Fala puno

          @Aron: Pa pogledaj na ebayu... Ja kad san ovde gleda u ducanima, cijena takve majice kratkih rukava bila je 300kn, ne znan mozda san ja naletia na najskuplju majicu u svemiru ali predpostavljan da je cijena svima takva a dugi rukav je mozda i vise, pa zasto onda bacat pare kad istu kvalitetu mozes imat priko ebaya za 100-200 max...

          Comment


          • #6
            Re: Compression majica

            Originally posted by Maximus1950 View Post

            @Aron: Pa pogledaj na ebayu... Ja kad san ovde gleda u ducanima, cijena takve majice kratkih rukava bila je 300kn, ne znan mozda san ja naletia na najskuplju majicu u svemiru ali predpostavljan da je cijena svima takva a dugi rukav je mozda i vise, pa zasto onda bacat pare kad istu kvalitetu mozes imat priko ebaya za 100-200 max...
            Da, tako sam i ja gledao. Tu su negdje cijene pa pitam mozda zna netko jeftinije. No nemam trenutno karticu koja moze preko interneta. Pa kada ju dobijem, budem definitivno.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment

            Working...
            X