Announcement

Collapse
No announcement yet.

Powerlifting majce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Powerlifting majce

    Pozdrav momci,evo nesto razmisljam i gledam ove Powerlifting majce-odela,jel neko upoznat sa cenom iste?gde se moze nabaviti?kako je moguce da ljudi sa tom majcom podignu vise kg nego bez nje?
    Jel je neko ima od vas?

  • #2
    Re: Powerlifting majce

    Originally posted by Boky95 View Post
    Pozdrav momci,evo nesto razmisljam i gledam ove Powerlifting majce-odela,jel neko upoznat sa cenom iste?gde se moze nabaviti?kako je moguce da ljudi sa tom majcom podignu vise kg nego bez nje?
    Jel je neko ima od vas?
    Pa tebi je to npr totalno nepotrebno jer ionako dizes male kilaze, a ta razna "pomagala" kao sto su odijela je za tebe cisto bacanje novaca.. Kada budes dizao 220 kila na benchu, onda si kupi majicu, a ovako cuvaj pare za kvalitetnu hranu!
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #3
      Re: Powerlifting majce

      i tehnika ti je blago rec losa, da ne kazem samoubilacka
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #4
        Re: Powerlifting majce

        Nisam ni rekao da ocu da kupim majcu tu,niste me razumeli,pitam samo koja je u opste svrha te majice i kako se sa njom dize vise nego bez nje, a i cena me cisto onako zanima

        Comment


        • #5
          Re: Powerlifting majce

          Na pocetku je svrha opreme bila prevencija ozljeda i ocuvanje zdravlja sportasa. Danas je to preslo sve mjere prevencije ozljeda i pronalaze se rjesenja kako sto vise kilograma "izvuc" iz opreme. Primjera radi, vecina velikih benchera koji dizu u multi ply (2+sloja) majicama ne moze ni dotaknut prsa ukoliko na sipci nije 200+kg. Takoder, to vrijedi i za cucanj gdje jedva, ako i uopce, probijaju paralelu zbog toliko cvrste opreme.
          "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

          Youtube shit
          Web

          Comment


          • #6
            Re: Powerlifting majce

            Aha,e hvala ti na odgovoru 123,a jel znas kako se krecu cene?

            Comment


            • #7
              Re: Powerlifting majce

              Hm, ne znam tocnu cijenu. Najbolje pogledat na eBay-u.
              "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

              Youtube shit
              Web

              Comment


              • #8
                Re: Powerlifting majce

                123 hvala ti jos jednom,na objasnjenju
                Archiv3r-po cemu si zakljucio da mi je tehnika bp samoubilacka,legnem na klupu,oci u pravcu sipke,noge na zemlji celom povrsinom,dupe na klupi,ledja na klupi,ramena na klupi,i onda hvat nije onaj monkey,nego palac sa jedne strane a ostali prsti sa druge strane,i cepam,znaci do grudi spustim i do gore skroz idem...ne znam sta tu ne valja

                Sad u zadnje vreme ne probavam max-ove zadnji put kad sam probao bench to je bilo 101kgx2 i to je to,sad samo cepam serije sa 70kg i 82.5kg

                Comment


                • #9
                  Re: Powerlifting majce

                  Napiš deda mrazu nek ti ostavi pod borom powerlifting majicu i javi nam rezultate!
                  https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                  Overload Strength team

                  Comment


                  • #10
                    Re: Powerlifting majce

                    Bolje da mi donese bench klupu i tegova DD

                    Comment


                    • #11
                      Re: Powerlifting majce

                      Originally posted by Boky95 View Post
                      123 hvala ti jos jednom,na objasnjenju
                      Archiv3r-po cemu si zakljucio da mi je tehnika bp samoubilacka,legnem na klupu,oci u pravcu sipke,noge na zemlji celom povrsinom,dupe na klupi,ledja na klupi,ramena na klupi,i onda hvat nije onaj monkey,nego palac sa jedne strane a ostali prsti sa druge strane,i cepam,znaci do grudi spustim i do gore skroz idem...ne znam sta tu ne valja

                      Sad u zadnje vreme ne probavam max-ove zadnji put kad sam probao bench to je bilo 101kgx2 i to je to,sad samo cepam serije sa 70kg i 82.5kg
                      nemas hip bridge, nemas shoulder lockout, noge ajde mogu nekako proc al sumnjam da si se odguravo petama(onaj tvoj frend nije-lete mu noge). dalje nisi spojio lopatice i to bi bilo ukratko to.
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • #12
                        Re: Powerlifting majce

                        Hvala ti na odgovoru,prihvatam kritike,jos samo kad bi to napisao da ja razumem,za mene nista ne znaci hip bridge i to,pojasni malo ako ti nije tesko D

                        Comment


                        • #13
                          Re: Powerlifting majce

                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • #14
                            Re: Powerlifting majce

                            Originally posted by Archiv3r View Post
                            nemas hip bridge, nemas shoulder lockout, noge ajde mogu nekako proc al sumnjam da si se odguravo petama(onaj tvoj frend nije-lete mu noge). dalje nisi spojio lopatice i to bi bilo ukratko to.
                            Suzdrzi se od davanja savjeta ako nemas pojma o cemu pricas.
                            Osobni treninzi, izrada programa, javiti se u inbox
                            Expert Method Facebook
                            Expert Method Blog
                            Expert Method YouTube

                            Comment


                            • #15
                              Re: Powerlifting majce

                              mozda sam se krivo izjasnio, pod hip bridge mislio sam na archanje donjeg dijela ledja.
                              Originally posted by Bilderčić
                              Originally posted by Dehydronator
                              sve do grama tjedno je natural
                              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                              Comment

                              Working...
                              X