Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

    Planiram da uzmem ovaj whey pa da pitam jeli itko od foruma koristio i jel ok protein ili ne?? I da pitam jel na stranu na mutant pise da ovaj whey se pravi ovako

    Normalna doza:
    250-450 ml ladne vode
    2 mjerice proteina
    mjesas 15-25 secunda

    Mutant doza:
    500ml ladne vode
    3 mjerice proteina
    mjesas 15-25 sec

    E sada mene ne zanima ta mutant doza ali da pitam za normalnu koja je razlika ako ja mjesam te 2 mjerice u 250ml i u 450 ml ???Znaci sta ako radim u 250 300 ili 450 ml koja je razlika? Jel ako radim u 250ml bice pojak shake a ako radim u 450 bice slabij?? Aj mi razjasnite i recite mi za kolko vremena je 2.27kg whey ako ga 2 puta na dan pijem i pijem ga samo u dani kada treniram? Hvala
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

    Matematika ti ocito nije jaca strana..
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

      A brate kako si pogodio haha D Ozbilno mi nije i mrazim taj predmet !! Ae sad pusti matematiku i reci zasto nemam iskustva sa suplementima
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

        ako stavis u 450 bit će rjeđe , a ako stavis u 300 bit ce gušća smjesa kontas? :P

        Comment


        • #5
          Re: Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

          *****u mater imas digitron. mjerica je 38grama. kaze dvi mjerice odjednom. znaci 76grama.

          pakovanje je od 2,27kg - to ti je 2270 grama.

          2270g
          djeljeno
          76grama
          jednako
          29,8 dana

          ako ces uzimat 2puta dnevno onda ti se to prepolovi imat ces za 14-15dana.

          ako pomjesas u manje vode gusca smjesa morat ces trest duze,vjerujem da si drkadzija pa nije tesko

          ako pomjesas u vise vode bit ce rjede al vise je za pit.

          ja uvjek sto manje vode koristim,pijem dnevno po 4litre tako da pisam ko trudnica. a i pase mi gusce

          kuzis?
          Last edited by remode; 20-03-12, 22:05.
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #6
            Re: Neko da ima iskustvo sa Mutant Whey?

            sta je tebi bre??? Kakvih 76 grama 2 mjerica ti je jednako na 44 grama proteina Jedna mjerica ti je 22gr nemoj brate.... plus necu ga uzimat u danima kada ne vjezbam znaci jedan cjeli mjesec i jos neki dan
            I live for BODYBUILDING

            Comment

            Working...
            X