Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

    razmišljao sam da uznem ZMA i Tribestan zajedno ?

    Uz sve ove orašaste plodove koje jedem i vježbe u teretani razina testosterona u krvi mi je mala...

    Pa me zanima dali je pametno ova dva proizvoda koristiti zajedno

  • #2
    Re: Zma i Tribestan zajedno ?

    ti proizvodi za dizanje testosterona zamene su cista glupost i bacanje para,bolje si kupi whey ili vitamina bilo ceg drugog

    Comment


    • #3
      Re: Zma i Tribestan zajedno ?

      Originally posted by mate31 View Post
      ti proizvodi za dizanje testosterona zamene su cista glupost i bacanje para,bolje si kupi whey ili vitamina bilo ceg drugog
      imam whey i vitamine, ali još bih nešto , malo da me podigne, nemogu kile da nabacim zbog manjka testosterona

      Comment


      • #4
        Re: Zma i Tribestan zajedno ?

        to ti frend nece pomoci da nabacis kile amabas nista,kupi si hrane i vise jedi samo jedi ako kile neidu gore onda jos jedi ako oipet neidu gore jos jedi,SAMO JEDI,ajde stavi svoj jelovnik da vidim malo ako nije frka

        Comment


        • #5
          Re: Zma i Tribestan zajedno ?

          Originally posted by mate31 View Post
          to ti frend nece pomoci da nabacis kile amabas nista,kupi si hrane i vise jedi samo jedi ako kile neidu gore onda jos jedi ako oipet neidu gore jos jedi,SAMO JEDI,ajde stavi svoj jelovnik da vidim malo ako nije frka
          08:00h= 150g zobene, 2dc mlijeka + 25g protein whey
          11:00h= 300g kuhane riže + 300g posni sir ili 5-6 jaja, 50g bademi ili indijski orah
          14:00h= 300g kuhane riže + 300 mesa+ povrće (rajčica, krastavci)
          16:00h= vočni šečer 50g + 25 protein whey
          17:00h = Teretana trening ( amino za vrijeme treninga)
          poslje treninga 50 g protein s 50 g grozdanog šečera + 5g glutamin
          19:00h= 200g kuhani krompir, crni kruh i 300g mesa
          21:30h= posni sir 300g + 50g bademi ili indijski orah
          23:00h= 50 g protein casein + 10g glutamin

          Comment


          • #6
            Re: Zma i Tribestan zajedno ?

            Samo malo, 300g rize? Znas da se riza kao i sva hrana vaga sirova-ili kako je vagaš? Ako skuhas i pojedes 300g.rize to je cca 240g uh u jednom obroku. Ako pijes whey prije treninga, mislim da bi ti bilo bolje cca 20-30 min prije treninga-i to s nekim drugim izvorom uh- sporootpustajucim. Secer bi radije ostavio samo za iza treninga.
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

              e ako od ove prehrane nerastes e onda stvarno,ili ti nevalja trening nikako ili si neki genetski unisten tip po pitanju testosterona,jedini nacin da bi bio imao koristi je da uzmes testosteron od galenike ali uzimas medicinske terapiske doze,znaci 250 mg zvakih 14 dana od tog nemozes imati nuspojava i nagomilavanje vode itd itd,on je prvenstveno i napravljen za ljude koji imaju manjak testosterona a bb tako reci zloupotrebljavaju hehe, sa toliko dozom znaci 1 amula u dva tjedna,trebala bi ti se popraviti slika

              Comment


              • #8
                Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                600 g riže i 150 g zobi? i još kuhani krumpiri... ili si se zlago ko pas ili si stvarno u lošem stanju po pitanju zdravlja.

                ja ovoliko UH ne pojedem u 2 -3 dana a malo sam lakši od tebe

                edit: sad sam pročitao još jednom, mislim da ipak lažeš. unaprijed se ispričavam ako griješim
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #9
                  Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                  hrana se vaze SIROVA
                  Black leather, knee-hole pants

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                    Originally posted by kingpin View Post
                    600 g riže i 150 g zobi? i još kuhani krumpiri... ili si se zlago ko pas ili si stvarno u lošem stanju po pitanju zdravlja.

                    ja ovoliko UH ne pojedem u 2 -3 dana a malo sam lakši od tebe

                    edit: sad sam pročitao još jednom, mislim da ipak lažeš. unaprijed se ispričavam ako griješim
                    Ne vidim razlog zašto bih iznosio laži , kad pokušavam da dobijem pomoć da vidim u ćemu je problem i da riješim taj problem zašto mi kile neidu gore..

                    Rižu važem tek kad je skuham, a prepostavljam da u 300g skuhane riže ima 150g sirove, i ne vidim u čemu je problem ? Jel to puno ili pak malo ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zma i Tribestan zajedno ?

                      Originally posted by Corry View Post
                      Samo malo, 300g rize? Znas da se riza kao i sva hrana vaga sirova-ili kako je vagaš? Ako skuhas i pojedes 300g.rize to je cca 240g uh u jednom obroku. Ako pijes whey prije treninga, mislim da bi ti bilo bolje cca 20-30 min prije treninga-i to s nekim drugim izvorom uh- sporootpustajucim. Secer bi radije ostavio samo za iza treninga.
                      pa zato i uzimam vočni šečer jer to je fruktoza ako se nevaram, sporo se opušta nego grozdani , zar ne ?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                        mislim da je i manje od 150g. riza povlači jako puno vode-pogotovo ako je prekuhavas. Ii opet od toga svega ti je cca 70-80%uh. Hranu vazi sirovu i onda stavi jelovnik. 300g mesa- to bi isto trebao vagat sirovo. kako meso vazes?
                        Kazu ti da lazes jer je to poprilična kolicina hrane a tvrdis da kilaza stoji- ja sam poceo sa 93.5 a sad sam znatno tezi od tebe (109) i jos dobijam na kilazi a unosim cca 5 obroka po 60-100g uh po obroku i jedan obrok s mastima.
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                          Sorry onda, fruktoza je sporije otpustajuci, ocito sam krivo procitao- mislio sam da mislis na grozdani-glukozu- moj bed Ali imaj na umu da i sam whey izaziva porast inzulina,a sto se brze inzulin dize, brze i pada (sto znaci i nagliji pad secera u krvi), moguc i nagliji pad energije na treningu. Meni je se osobno najbolje pokazalo kad pojedem cvrsti obrok -uh+p cca 1.5 sat prije treninga-ali jbg-nismo svi isti.
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                            Uz ovu količinu ugljića, glikemijski indeks šećera je totalno nebitna stvar jer ti je krv konstantno opskrbljena šećerom i to hoćeš li pojesti 50 grama glukoze ili fruktoze nema nikakav utjecaj na količinu šećera u krvi. Riječ je o 400 grama UH dnevno, inzulin je tada uvijek u pogonu i teško da će doći do nekog provociranja inzulina ako se popije šećer.

                            Prehrana ti nije problem očito. Tribestan ti neće pomoći, a prirodna razina testosterona nema presudnu ulogu u ovoj priči.

                            Probaj promijeniti trening. Radi veći volumen po svakoj skupini, napravi veći split program, dodatno odvoji mišićne skupine... zapravo, napiši kak ti trenutno izgleda trening prvo.
                            Originally posted by magarac
                            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                            dzaba mu sve

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zma i Tribestan zajedno? Razina testosterona u krvi mi je mala...

                              Originally posted by rovboy View Post
                              razmišljao sam da uznem ZMA i Tribestan zajedno ?

                              Uz sve ove orašaste plodove koje jedem i vježbe u teretani razina testosterona u krvi mi je mala...

                              Pa me zanima dali je pametno ova dva proizvoda koristiti zajedno
                              kako znas da ti je razina testa u krvi mala...radi si nalaze??

                              Comment

                              Working...
                              X