Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cell tech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cell tech

    da cujem..sta mislite o ovom proizvodu?


    http://www.building-body.com/shop/pr..._tech_-_2000g/

    i istina da bi se trebalo samo poslije treninga uzimati?...

  • #2
    Re: CELL TECH - 2000g

    Čini mi se prilično skup za kreatinski proizvod. Ali po sastavu je neloš.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #3
      Re: CELL TECH - 2000g

      Originally posted by Dalibor
      Čini mi se prilično skup za kreatinski proizvod. Ali po sastavu je neloš.

      skup je..al sam nasao da negdi dode i 60 kn manje..pa cu probat nabaviti negdi u vz-u ak ima u ducanu..pa bu manja cijena valjda..heh

      Comment


      • #4
        Re: CELL TECH - 2000g

        sam mi nije jasno..zkj pise da se konzumira poslije treninga

        :S


        kak onda dode do povecanja snage?

        ne kuzim..:S

        Comment


        • #5
          Re: CELL TECH - 2000g

          Pa moje mišljenje je da se kreatin može koristiti ili prije ili poslije. On se akumulira u tijelu i stoga vrijeme uzimanja ne bi trebalo biti bitno. Ja dok sam ga pio sam prakticirao prije treninga.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: CELL TECH - 2000g

            Originally posted by Dalibor
            Pa moje mišljenje je da se kreatin može koristiti ili prije ili poslije. On se akumulira u tijelu i stoga vrijeme uzimanja ne bi trebalo biti bitno. Ja dok sam ga pio sam prakticirao prije treninga.

            aha...kad sam koristio crealen2..i jako sam zadovoljan njime bio...i pio sam ga prije i poslije...i snaga mi se jako povecala...a s time i volumen misica..jako sam zadovoljan...pa sam mislio da bi ovo moglo vise..no nekak mi to sumljivo sve..:P...

            necu da postanem okrugli...da se napunim vodom..da ruzno izgleda..:S

            Comment


            • #7
              Re: CELL TECH - 2000g

              Ali i iz tvog diplomskog da se zakljuciti da je ipak najidealnije nakon treninga ga uzeti...

              A sto se tice tog preparata..evo bas maloprije gledam novi katalog muscle-techa. Pa ne znam kad sam se toliko ismijao ko maloprije...koja sranja pricaju i obecavaju pa to prelazi vise sve moguce granice preseravanja. Mislim reklama im je do sad najjaca, cak i od nutrabolicsa...

              skup jest, kao i svi ostali njihovi proizvodi. Iako je kompleks kreatina..mislim da ne vrijedi te pare. Ali probaj... ne kosta te nista
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • #8
                Re: CELL TECH - 2000g

                Da nakon treninga je moguće zbog pojačane apsorpcije.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #9
                  cell tech

                  jel imo ko iskustva s njim...jel valja to kaj

                  Comment


                  • #10
                    Re: cell tech

                    valja
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • #11
                      Re: cell tech

                      kolko se grama uzima nakon treninga i kolko puta na dan

                      Comment


                      • #12
                        Re: cell tech

                        pa pise ti
                        ne sjecam se koliko sam tada uzimao
                        davno je bilo
                        evo copy paste >

                        Directions For MuscleTech Cell-Tech Hardcore Pro Series: 1. For the first five days (loading stage): Take 2 servings daily, 1 in the morning when you wake up and the other immediately after your workout. If you are not training that day, have the first serving in the morning when you wake up, and the second serving 12 hours later.
                        2. Maintenance stage: Take one serving immediately after your workout. If you are not training that day, have your serving in the morning when you wake up.
                        Preparation: Mix one serving (two scoops) of Cell-Tech Hardcore with 12 oz. of cold water. After you finish your serving of Cell-Tech Hardcore, drink an additional 8 oz. of water to help enhance absorption. For best results, use for at least 8 weeks.
                        Note: To maintain product freshness, store in a cool dry place. This product is sold by weight. Some settling mayoccur. Shake container before use.
                        Warnings: As with all creatine products, maintain adequate state of hydration during use. Do not use if you suffer from diabetes or if you are prone to hyperglycemia or hypoglycemia. If you experience a skin rash or any other allergic reaction, discontinue use and consult a physician.
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #13
                          Re: cell tech

                          oke hvala ti

                          Comment


                          • #14
                            Cell tech creatine - info

                            Na pocetku da vam kazem da je forum odlichan i da sam nasao puno informacija tu. Zaista ste dobri Tako produzite. Ja sam makedonac i zelim da pitam dali itko moze da mi kaze koju informaciju o kreatinu cell tech. Preporucili su mi ga, da ga uzimam, pa dali itko zna kako se uzima za shta je .. shta radi itn .. idem u teretanbu oko 3-4 mjeseca. Imam neki kakav takav rezim ishrane i zasad mi dobro ide sa napredovanje. Bitno je da navedem da cell tech nije u prah nego, (tabletama) pilule ili kaj znam kako se zove hehe pakovanje e 5 tabletama dva bjela i tri plave (navodno 9 razliciti tipova kreatin). izvinite ako sam neku rjec pogresio, ipak potrudio sam se da me svi razumete.
                            Pozz svima i hvala unapred

                            Comment


                            • #15
                              Re: Cell tech creatine - info

                              Originally posted by HaRdToGeT
                              Na pocetku da vam kazem da je forum odlichan i da sam nasao puno informacija tu. Zaista ste dobri Tako produzite. Ja sam makedonac i zelim da pitam dali itko moze da mi kaze koju informaciju o kreatinu cell tech. Preporucili su mi ga, da ga uzimam, pa dali itko zna kako se uzima za shta je .. shta radi itn .. idem u teretanbu oko 3-4 mjeseca. Imam neki kakav takav rezim ishrane i zasad mi dobro ide sa napredovanje. Bitno je da navedem da cell tech nije u prah nego, (tabletama) pilule ili kaj znam kako se zove hehe pakovanje e 5 tabletama dva bjela i tri plave (navodno 9 razliciti tipova kreatin). izvinite ako sam neku rjec pogresio, ipak potrudio sam se da me svi razumete.
                              Pozz svima i hvala unapred
                              ja sam čuo za muscletech-ov cell tech koji je u prahu i radi se o dvije ili tri vrste kreatina, a to sa 9 nisam čuo, ako netko zna neka stavi neki link, ali ja mislim da te lik farba ko i te tabletice hahaha
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment

                              Working...
                              X